banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 16:14 Danas je 22 Jun 2026, 16:14

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 5 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 02 Apr 2009, 08:33 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 02 Apr 2009, 08:27
Postovi: 2
Do juche sam imao neku raspalu grafichku GeForce mx 440 i ono na Counteru mi je fps bio 50-60. To mi je vremenom logichno dopizdilo pa sam kupio novu ATI Radeon HD 2400 i nakon ugradnje nje i instalacije drivera koji su doshli uz nju ja nisam vishe u mogutjnosti da igram Counter u OpenGl nego samo u software mode-u a i ostale igrice baguju msm grafika im. Ja kao laik neam pojma shto to baguje al' kontam mozhda je do tih drivera msm iako su doshli uz grafichku mozhda o5 neke druge treba da instaliram O.o il' neki directX neam pojma uglavnom ljudi ako znate odgovor ono ae pls neshto :). Josh ako bi neke konkretne linkove dali do reshenja problema do neba zahvalan :). Tnx unapred.


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2009, 09:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Dec 2002, 08:41
Postovi: 1604
Lokacija: Banjaluka
Skini sa neta zadnje drivere, i zadnji directX pa opet probaj...


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2009, 11:21 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 02 Apr 2009, 08:27
Postovi: 2
Skinuo sam zadnje drivere al' ne mozhe da ih install izbacuje da nisu kompatibilni il' sa mojim hardverom il' sa operativnim sistemom o.O :( :mad:


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2009, 12:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Dec 2002, 08:41
Postovi: 1604
Lokacija: Banjaluka
Pa skini one koji su kompatibilni, koji imas os?


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2009, 11:46 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 09 Apr 2009, 11:36
Postovi: 2
Ja sam imao isti problem sa HD4870, mogao sam samo OpenGL i ti samo male rez... probao sam i drivere, i DX novi i sve... na kraju sam reinstal windowse natrag u XP jer sam skontao da vista nevalja ni za pisat u notepad-u... I kad sam stavio XP, radi ko macan xD. probaj to...


Vrh
  
 
 [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs