banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 10:04 Danas je 23 Jun 2026, 10:04

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 2 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 30 Nov 2008, 12:04 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 20 Nov 2008, 17:49
Postovi: 1
Da li neko moze da objasni kako da spojim laptop preko rutera, posto u kuci imam racunar koji ima internet preko wirelees kartice, pa me zanima kako spojiti laptop na ruter da dobijem bezicno internet na laptopu


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Nov 2008, 13:24 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1552
Lokacija: Banja Luka
Uz Windows XP dobijes i MS Wireless Zero Configuration (ili tako nekako). To je program koji mozes koristiti za detektovanje dostupnih mreza i spajanje na njih. Mislim da je dovoljno da dva puta kliknes na ikonicu za bezicnu vezu. (donji desni cosak, kod sata, kao ikonica za standardnu vezu, samo sa nekakvim talasima) Dobices prozor u kojem ces vidjeti opciju za skeniranje dostupnih mreza. Ako je signal dovoljno jak trebalo bi da se medju pronadjenim AP-ovima pojavi i tvoj ruter.

_________________
A ja zebem od mnogo mišljenja...


Vrh
  
 
 [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs