banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 00:20 Danas je 23 Jun 2026, 00:20

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 4 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 17 Sep 2008, 22:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2008, 10:47
Postovi: 1978
Lokacija: bajna luka
imam fotoaparat sony h3 ali imam problem sa blicom.
nece automatski da iskoci kad treba.
kad ga ja rucno izvadim prvi put, poslije on izlazi sam.
znate li mozda u cemu je problem.


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Sep 2008, 01:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Pokvaren je.


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Sep 2008, 17:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:16
Postovi: 4065
Lokacija: Banja Luka - Starcevica
Vader je napisao:
Pokvaren je.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

_________________
Srednjevekovni naucnik je tvrdio da je zemlja okrugla i da se okrece oko sunca. Za to je cula Sveta Inkvizicija i on beše izveden pred Sud i osuden. Kazna je bila strašna. Odveli su ga do kraja Sveta i gurnuli u ambis.


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Sep 2008, 07:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2005, 10:15
Postovi: 1239
Lokacija: Wien / София / Banjaluka
Fabricka greska, masa ljudi se zali na identican problem. Ako je pod garancijom trazi da ti poprave, ako nije onda
otvaraj rucno, meni ne bi bila prevelika gnjavaza.
poz.


Vrh
  
 
 [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs