banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 06:16 Danas je 22 Jun 2026, 06:16

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 8 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 12 Feb 2003, 20:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2002, 19:36
Postovi: 3063
Lokacija: Location: Location: Location: Location: Location:
eto znam da sam ovo treba staviti pod forum"kupujem" al kad sam vidjeo da je zadnji post tamo stavljen pre 3-4 mjeseca odusta sma od toga :D
znaci drugu treba sledece
celeron na 350 -450 MHz
HDD oko 20 gb (ne znam ni ja sta ce mu tolko :D
monitor kolor 15 inca
cd rom preko 16 brzina
graficka -daj sta das
muzicka ^^
memorije 128 mb SD ram

za tu mashinu daje 500 km (pitacu ga josh za HDD mozel ikako manji :)


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Feb 2003, 20:08 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 16 Feb 2003, 19:36
Postovi: 21
Lokacija: Republika Srpska, Banja Luka
Pitaj ga jel bi da kupi MMX 200MHz, 32MB RAM-a, 3dfx grafika...cijena povoljna, 150-200 maraka


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Feb 2003, 20:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2002, 19:36
Postovi: 3063
Lokacija: Location: Location: Location: Location: Location:
ne odgovara mu to... take kante se rjeshio :)


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Feb 2003, 23:40 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2003, 22:48
Postovi: 542
Lokacija: Gradiška :: Banja Luka
Kante se riješio, kantu traži...

_________________
Where the prophecy begins and ends, there shall be me...


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Jun 2003, 09:20 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2002, 20:07
Postovi: 1149
Lokacija: BL
A kolko ima para na raspolaganju????????

_________________
*/

?>


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Jun 2003, 10:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2003, 09:14
Postovi: 2011
Lokacija: underground & under
Skoro su mi u firmi kupili jedan racunar duplo brzi od onog
kojeg trazis, za 560 KM (cak 17" monitor), ima u malim oglasima povoljno polovna
roba.
Potrazi.

_________________
life style, stile without life


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Avg 2003, 21:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2002, 19:36
Postovi: 3063
Lokacija: Location: Location: Location: Location: Location:
zamolio bih moderatora da pobrise ovu temu jer joj je istekao rok trajanja :D

_________________
The wounds of war run deep, cutting across generations. But there is always the hope of healing, so long as there are souls among us whose hearts are more full of love than hate.


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Avg 2003, 18:46 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Jul 2001, 01:00
Postovi: 1036
Lokacija: Banjaluka
Nema potrebe za brisanjem .. zakljucacemo je i pustiti da "pada" na zadnje stranice - neka temica - ima postova, pa ako neko pozeli da cita - uvijek moze listati arhivu starih postova :)

Toliko od mene ... :)


Vrh
  
 
 [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], OpenAI [ChatGPT] i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs