banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 14:28 Danas je 23 Jun 2026, 14:28

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 3 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 06 Maj 2008, 13:56 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 29 Feb 2008, 18:59
Postovi: 32
prije par mjeseci slucajno sam formatirao krivu particiju i obrisao 100 GB svega i svacega. nakon toga sam pokusao vratiti bar nesto od podatak sa nekim budjavim programima, i od tada nastaje problem. kad kod treba obrisati neki veci fajl od 1 Gb ili veci nece da ga obrise. samo pojavi onaj mali prozor da brise fajl i tako bi mogao ici par dana. pise da brise ali se ne pomjera progres bar i ne pise koliko minuta preostaje, kako zna pisati uvijek.
u cemu je problem.


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Maj 2008, 09:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2005, 00:10
Postovi: 2218
Lokacija: Banja Luka
ja bi to sve fino formatirao

kada si mogao prezaliti 100GB obrisanih fajlova
mozes i sada

:D

_________________
Prodaja original parfema po povoljnim cijenama.
Tema na forumu
Facebook profil sa ponudom
PIK Radnja


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2008, 10:12 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2008, 23:54
Postovi: 127
miki321oc je napisao:
ja bi to sve fino formatirao

kada si mogao prezaliti 100GB obrisanih fajlova
mozes i sada

:D

E to i ja pomisli.
I obavezno uradi LowLevel format. vidjeces kako onda pici hard

_________________
Stvarno ne znadem sta bih stav'jo!


Vrh
  
 
 [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs