banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 22:39 Danas je 23 Jun 2026, 22:39

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 5 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Vista ili XP?
PostPoslato: 01 Feb 2008, 23:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Sep 2005, 08:11
Postovi: 3226
Lokacija: Banja Luka
Namjeravama da uzmem novu masinu, koji operativni sistem da instaliram?

_________________
Umjetnost je ono sto neko kaze da je umjetnost! :painting:
Freak_on_a_leasH je napisao:
...svima vam treba odvalit jednu konceptualnu samarcinu da se vratite tamo gdje vam je mjesto.....


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Vista ili XP?
PostPoslato: 02 Feb 2008, 00:11 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Avg 2007, 18:54
Postovi: 453
Lokacija: BL
Ja koliko sam skontao da Vista nije nista ponudila sem fensi interfejsa.. cak ima dosta nekompatibilnosti sa drajverima .. takodje dosta programa i igrara nece da sljakaju na visti... mada.. ja je nisam koristio tako da...

_________________
Signature


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Vista ili XP?
PostPoslato: 02 Feb 2008, 00:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Za diskusiju o Windows operativnim sistemima imamo oblast "Windows" i tamo već imamo temu XP vs Vista koja ima 6 stranica:

viewtopic.php?f=17&t=33476


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Vista ili XP?
PostPoslato: 02 Feb 2008, 01:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2005, 01:04
Postovi: 2759
ma ne da se čoveku čitati 6 stranica. zato kratko i jasno: xp :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Vista ili XP?
PostPoslato: 02 Feb 2008, 02:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Sep 2005, 08:11
Postovi: 3226
Lokacija: Banja Luka
upsss...hvala na informaciji!

_________________
Umjetnost je ono sto neko kaze da je umjetnost! :painting:
Freak_on_a_leasH je napisao:
...svima vam treba odvalit jednu konceptualnu samarcinu da se vratite tamo gdje vam je mjesto.....


Vrh
  
 
 [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs