banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 13:21 Danas je 23 Jun 2026, 13:21

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 5 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 18 Jan 2008, 20:51 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Jul 2007, 19:00
Postovi: 153
http://www.itx.ba/index.php?option=com_ ... 2&Itemid=1

Nemam sad vremena ali ću kasnije baš izračunati koliko bi ta konf. koštala ko nas u BL.


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Jan 2008, 22:29 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jan 2008, 17:02
Postovi: 269
tu negdje obzirom da nećeš plaćati OS


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Jan 2008, 08:34 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 20 Jul 2006, 06:45
Postovi: 441
codegen je napisao:
tu negdje obzirom da nećeš plaćati OS

Prije će biti duplo toliko (ali nemojte ovo shvatiti bukvalno). Čisto sumnjam da se DVD rezač u BL može kupiti za 40KM...


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Jan 2008, 16:14 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jan 2008, 17:02
Postovi: 269
ned123 je napisao:
codegen je napisao:
tu negdje obzirom da nećeš plaćati OS

Prije će biti duplo toliko (ali nemojte ovo shvatiti bukvalno). Čisto sumnjam da se DVD rezač u BL može kupiti za 40KM...


jebiga sad, ovde je dvd-rw oko 60 KM. to nije baš duplo...


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Jan 2008, 11:35 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10487
Lokacija: Banja Luka
izbacis originalni OS, plocu zamjenis za neku sa Intelovim chipsetom (preporucujem Gigabyte, recimo p35)
to je uglavnom nesto sto sam ja sebi skontao i izadje me 640 eura
ali ako kupujes masinu radi Crysis-a....ne znam da li ti se isplati

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
  
 
 [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs