banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 00:21 Danas je 23 Jun 2026, 00:21

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 3 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 12 Sep 2007, 09:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2002, 19:36
Postovi: 3063
Lokacija: Location: Location: Location: Location: Location:
Odmah napominjem - nemam love za intelove core duo procesore ili bilo koji procesor preko nekih 170 KM.
Zato mi je zapao ovaj za oko i bilo je jako cuno, u hg spotu najjeftiniji intel core duo kosta 270, a ovaj AMD kosta 150 :-?

AMD Athlon 64 X2 3800+, 2000 MHz, 1 Mb c., socket AM2, BUS 1000 MHz, BOX (Windsor Dual Core)
Naša cijena: 148,26 KM
PDV uključen u cijenu proizvoda


Ono sto bi mooozda uslo u razmatranje je
AMD Athlon 64 X2 3600+, 2000 MHz, 2x256 kb c., socket AM2, BUS 1000 MHz, 65 nm, BOX (Windsor Dual Core)
199,01 KM

Malo probija budzet, ali moze li neko reci koju rijec o jednom i drugom, posto na benchmarku i nisam nasao nista o njima (na testovima).

_________________
The wounds of war run deep, cutting across generations. But there is always the hope of healing, so long as there are souls among us whose hearts are more full of love than hate.


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Sep 2007, 12:28 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2001, 01:00
Postovi: 709
x2 3800 je kul, ako tako nesto imaju, a vidim na hgspot.hr da imaju samo 4000+. jesi razmisljao o pentiumu E2160, jako dobar i po defaultu, a i za overklok, neka jeftinija 945 ploca i pjevaj...

_________________
To fight a demon you must become a demon yourself!


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Sep 2007, 16:41 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 18 Jan 2006, 13:38
Postovi: 1591
Lokacija: on the way
Te E serije Intela isto koštaju negdje oko 140-150 KM, samo su ploče skuplje. Potraži malo bolje na benchmarku, pod rubrikama Šta da kupim od procesora, matičnih... Sigurno je bilo milion tema da li E 21XX Intel ili X2 3XXX AMD.

_________________
Moja Republika
Laktaši.com forum - Posjetite Laktaše
Totalno ludilo


Vrh
  
 
 [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs