banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 00:20 Danas je 23 Jun 2026, 00:20

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 6 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 30 Avg 2007, 18:40 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Nov 2005, 15:55
Postovi: 923
pozdrav svima , izgubio sam upute koje idu uz štampač o promijeni ketridža na navedenom štampaču u medjuvremenu se potrošio stari ketridž, da li iko zna kako se mjenja ketridž ? hvala unapred


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Avg 2007, 19:41 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jan 2007, 12:40
Postovi: 476
Lokacija: __LAKTASHI__
Potrazi na netu upustva! :D

_________________
Cemu tuga,
Cemu bol,
Kad postoji A L K O H O L !


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Avg 2007, 23:40 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Avg 2006, 19:49
Postovi: 224
Lokacija: Banja Luka
Manuals & Documentation
Stylus C46


Setup Guide

Reference Guide


http://esupport.epson-europe.com/Produc ... 3D&tc=5#18

_________________
**************************
Move move move a little tigher
Think think think a little sharper
Breath breath breath a little faster
Can you catch yourself


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Avg 2007, 00:12 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Nov 2005, 15:55
Postovi: 923
hvala apocalypto , pozdrav


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Avg 2007, 09:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:16
Postovi: 4065
Lokacija: Banja Luka - Starcevica
Ali ne moš' vjerovat' da se ketridžne zna promjeniti. :roll: :roll: :roll: :roll:

Što se tiče Epsona treba paziti samo na jednu stvar. Ako izvadiš ketridžkoji nije prazan, a štampač je upaljen, kad ga vratiš, javiće ti da je ketridžprazan.

To se dešava zbog čipa koji se nalazi u ketridžu.
Potrebno je onda odnijeti ketridžkod onih momaka što ih pune jer oni imaju onaj reset uređaj, koji resetuje podatke na ketridžu. :wink:

_________________
Srednjevekovni naucnik je tvrdio da je zemlja okrugla i da se okrece oko sunca. Za to je cula Sveta Inkvizicija i on beše izveden pred Sud i osuden. Kazna je bila strašna. Odveli su ga do kraja Sveta i gurnuli u ambis.


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Avg 2007, 10:37 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jan 2007, 12:40
Postovi: 476
Lokacija: __LAKTASHI__
Ima nekakva caka za reset ketridza,al sam zaboravio kako ide...
Potrazicu veceras kad dodjem kuci. :D

_________________
Cemu tuga,
Cemu bol,
Kad postoji A L K O H O L !


Vrh
  
 
 [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs