Heh... Danas instalirah demo igre "Cellfactor Revolution". Rekoh, ajd' da vidim na sta lici, mada je u opisu navelo da trazi "PHYSICS ACCELERATOR CARD" (prvi put cujem za takvo nesto), ali da se moze par levela odigrati i ovako bez njega.
Kad ono jedva da je mogu pokrenuti na 648x480. Popizdio. Na athlonu AM2 3800+, 1GB ram, GF7600GT igra se jedva vuce. Sta covjek danas treba da bi normalno odigrao neku igru ako ovo nije dovoljno. Dokle bre?
Malo sam proguglao ali nisam nasao dovoljno, anonimus dial up mi ne dozvoljava poduzi surf.
Na kraju pitanje.
WTF is PHYSICS ACCELERATOR? Koliko kosta? Ima li ga kod nas uzeti?