banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 13:21 Danas je 23 Jun 2026, 13:21

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 4 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Komparacija
PostPoslato: 22 Jan 2007, 01:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jan 2006, 22:41
Postovi: 2183
Lokacija: Izmedju zemlje i neba
trebao bih pomoc.Nudi mi prijatelj djabe da mi da graficku karticu.Mogu da biram izmedju Ati radeon 9000 ili Nvidia Msi Geforce FX 5200 128mb
Posto se stvarno nerazumem u to hajde pomozite


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jan 2007, 01:40 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2002, 00:11
Postovi: 406
Lokacija: B.Luka
fx5200 ti je low end graficka koja podrzava sve gluposti koje podrzava kompletna serija 5xxx, tako da je dobar izbor ako ponekada odigras po nesto, a vise ti treba za neki posao :/ posto postoje 3 generacije posle (bez problema tera sve do carbona, za njega nisam siguran, naravno sa smanjem detaljima) ati9000 je u svoje vreme bio ... pa car mid enda (ako se dobro sjecam) ali ju je pregazilo vreme :/ (4-5 generacija :/)

(ako taj prijatelj prodaje ati9000 javi mi na pm)


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jan 2007, 03:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jan 2006, 22:41
Postovi: 2183
Lokacija: Izmedju zemlje i neba
znaci sta?ATI je bolja u ovom slucaju ili??


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jan 2007, 11:37 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10487
Lokacija: Banja Luka
iako je starija od fx5200, ati r9000 je daleko bolji izbor

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
  
 
 [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 0 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs