banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 15:53 Danas je 23 Jun 2026, 15:53

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 4 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 27 Okt 2006, 21:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2006, 02:36
Postovi: 2982
Kupio drug gore navedeni Hitachi-jev hard disk od 82.3 GB ali mi BIOS i WinXP prikazuju 32 GB! Na Hitachijevom sajtu fino stoji 80 Gb(728080), P-ATA i sl. Sta mu je i sta da mu radim?[/b]


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Okt 2006, 21:32 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 18 Jan 2006, 13:38
Postovi: 1591
Lokacija: on the way
Sad mu nije nista. :D Salim se.
To je ogranicenje BIOsa. Pogledajte ima li kakav noviji BIOS za tu plocu.

_________________
Moja Republika
Laktaši.com forum - Posjetite Laktaše
Totalno ludilo


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Okt 2006, 11:40 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 18 Jan 2006, 13:38
Postovi: 1591
Lokacija: on the way
I pogledaj da se neko nije poigrao sa dzamperima i pogresno setovao HD.
http://www.hitachigst.com/hdd/support/7k80/7k80jum.htm

_________________
Moja Republika
Laktaši.com forum - Posjetite Laktaše
Totalno ludilo


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Okt 2006, 21:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2006, 02:36
Postovi: 2982
Jok, nisu jumperi, bios je. Maticna fujitsu siemens d1184 ali ne mogu nigdje naci link za noviju verziju od one koju lik ima (negdje iz 9. 2000.). Anyway, thnx.


Vrh
  
 
 [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 0 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs