banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 13:32 Danas je 23 Jun 2026, 13:32

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 5 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 17 Mar 2006, 23:03 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Dec 2005, 13:36
Postovi: 37
Evo rijec je o tome da nenormalno gubim kljuceve,ispod kauca,regala,na 100 cudnih mijesta se zavuku,treba mi pola sata da ih nadjem,pocinje me frustrirati,pa me zanima kako se zove i da li uopste ima privjesak za kljuceve koji kad ti zvizdis on se odaziva sa nekim tonom,ako znate na sta mislim, mislim da sam vidio nesto slicno kod 007


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Mar 2006, 03:19 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 01 Okt 2003, 12:24
Postovi: 236
markedjani je napisao:
Evo rijec je o tome da nenormalno gubim kljuceve,ispod kauca,regala,na 100 cudnih mijesta se zavuku,treba mi pola sata da ih nadjem,pocinje me frustrirati,pa me zanima kako se zove i da li uopste ima privjesak za kljuceve koji kad ti zvizdis on se odaziva sa nekim tonom,ako znate na sta mislim, mislim da sam vidio nesto slicno kod 007


Ima nesto slicno, vidio sam to kod par ljudi, ali odaziva se na radio komandu sa posebnog upravljaca. Oni su to kupovali po kineskim shopovima, pa pretrazi malo tamo.


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Mar 2006, 08:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Feb 2002, 01:00
Postovi: 4990
Lokacija: B.Luka
Upisi u google key locator whistle, pa navali. :lol: :lol:
Sigurno ima i ovde da se kupi.

Evo jedan

http://www.filenes.com/gifts/OnlineShop ... 120304&c=1

_________________
Nature has fixed no limits on our hopes.


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Apr 2006, 21:15 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2003, 19:33
Postovi: 911
Lokacija: Banjaluka
Svestenik je napisao:
Ima nesto slicno, vidio sam to kod par ljudi, ali odaziva se na radio komandu sa posebnog upravljaca.


A ako izgubis posebni upravljac? :roll:

_________________
Sasa


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Apr 2006, 23:26 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Dec 2004, 16:27
Postovi: 524
Lokacija: Banja Luka, Borik
nist onda promjeni bravu kipu novi uredjaj!!! ;)

_________________
http://www.travian.ba/?uc=ba1_16306


Vrh
  
 
 [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs