the_grunf je napisao:
Moje iskustvo sa HG Spot-om. Na zamjenu USB bluetooth stick-a sam cekao cirka 60 dana i to jer su ga izgubili. Prvo je bilo poslali smo pa nismo dobili odgovor, patamo pa vamo i na kraju im ja kazem "priznajte da ste izgubili stick"

.
Dali su mi novi ali su sebi napravili antireklamu zbog 40km koliko je kostao epoxov stick! Molim boga da mi se sta skuplje ne pokvari
Gotovo isto iskustvo.
Kupio komponentu il cekao dva mjeseca na zamjenu.
Prvo kazu u Zagrebu je cekaj 7 dana,
ako ne poprave zamijenicemo,
potom, ne dolazite, zvacemo mi vas kada ga vrate
potom ne znamo zasto nije, ali cekajte bice brzo,
potom ne dolazite dzabe zvacemo cim dodze, pa ne zovu mjesec dana,
potom ja kazem sad idem u inspekciju, a oni dodjite za dva dana dobicete novi.
I tek nakon ukupno dva mjeseca dobijem novu komponentu kad su ustanovili da ne koju sam im dao nema - izgubljeno je negdje u Zagrebu.
E sad da li je to meni trebalo 2 mjeseca ko te pita -
Jednu jeftinu komponentu iz HG Spota sam bacio (modem) samo da me ne zamajavaju dalje.
I to sve nakon kupljenih stavri za oko 1500 KM -
TREBALO BI ODMAH ICI SA INSPEKCIJOM TAMO. MOZE LI NEKO POSTOVATI OVDLE ZAKON O ZASTITI POTROSACA?
Suprotono HG spotu, sve pohvale Ist Codu, AKO TREBA zamjena ne prave pitanje.
I samo napomena o iskustvu iz AUSTRIJE.
Kupis neispravno, odmah ti zamijene, obicno stize komponenta na kucnu adresu, uz izvinenje.