banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 24 Jun 2026, 17:34 Danas je 24 Jun 2026, 17:34

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 348 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 16 Dec 2021, 23:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2503
To je malo Sve probaš dok ne proradi.


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Jan 2022, 19:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jul 2013, 12:48
Postovi: 1957
Pečenko je napisao:
Pa, sudeći po postovima iznad, meni je izgleda opet otišla matična na TV. Rpi nije, mislim da je bio ugašen, računar takodje. Ovo je drugi put da mi preko udara Eltine kablovske crkava TV, sad imam dvije neispravne ploče od TV-a.


Apdejt.
Iako nije RPI otišao od udara, jeste HDMI od mini računara. Pošto koristim mini displej port za monitor, HDMI je zakačen za TV. Ponekad prebacim sliku na TV, ali manje više to ne koristim. Danas isprobavao nekakav displej, spojim HDMI kabl, ne prijavljuje ga komp. Probam na TV, nema uopšte drugog monitora u podešavanjima. Skinem drajvere, neće da se instaliraju, ne prepoznaju hardver. Instalirani su nekakvi preko Win apdejta.
HDMI od Raspberry pi računara je preživio samo zato što je udar "pokupio" desktop računar.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Jun 2024, 10:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 6810
Lokacija: Banja Luka
Amazon Fire TV stick 4k ili Xiaomi TV stick 4k?

Sent from my RMX3081 using Tapatalk


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Jun 2024, 11:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2503
Imas i Amazon 4K Max druga generacija.
Radi to sve korektno, a kod Amazona je njihov "ekosistem", tako da treba malo sitnih akrobacija da se instaliraju određene aplikcije.
Pogledaj i Xiaomi Box S gen 2, mislim da je i njima sada cijena tako oko 120KM kod nas.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Jun 2024, 13:43 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 12 Jan 2007, 00:30
Postovi: 263
Amazon Fire TV stick 4k Max. Probao sam obe verzije 4k maxa, 2023 i stariju i ne primjetim neku razliku izuzev sto noviji ima 16gb memorije za skladistenje. Non max verzije nisam koristio kao ni xiaomi, mada sve recenzije su u korist fire sticka


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Jan 2025, 01:29 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12602
Trebam da riješim jedan LG smart TV 4k koji je stariji od 2020 i ne podržava recimo Stremio.

Da li da ganjam:
Amazon Fire TV Stick 4K Max Gen. 2 (2023) - 80€
Amazon Fire TV Stick 4K Gen. 2 (2023) - 55€
Xiaomi Mi TV Stick 4K - 50€
ili nešto drugo? Ili da ne ganjam Stremio nego neku drugu uslugu?

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Jan 2025, 09:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2503
Xiaomi Tv Box S 2nd Gen, oko 50-60€.


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Jan 2025, 11:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2008, 10:47
Postovi: 1978
Lokacija: bajna luka
vidim da se sad sve vise plasira google tv umjesto cisti android.
ima li razlike? da li je neko upoznat?
negdje pise da je google tv baziran na androidu a negdje pise na chrome os.
ja imam xiaomi android tv i mogu reci da mi je to najbolja varijanta.
imam takodje i xiaomi mi box (mislim da je 1. gen) i sluzi, radi posla. ali opet nekako lakse kad je android ugradjen u tv


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Jan 2025, 12:28 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18390
Lokacija: Q5HW+6W
AndroidTV je OS koji je prilagođen televizorima, tačnije upravljanjem pomoću daljinskog upravljača.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Jan 2025, 12:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2503
Google TV ti dođe kao nadogradnja Android TV, nije neki odvojen OS.
Taj sistem je i na ovom Xiaomi TV Box S gen2 što sam preporučio, a imas ga i na dosta TV, Sony OLED ili TCL MiniLED.


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Jan 2025, 15:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 6810
Lokacija: Banja Luka
^ Ja sam uzeo taj na kraju. Stikovi valjda znaju da se zagriju...


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Feb 2025, 14:15 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12475
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Castra je napisao:
Xiaomi Mi TV Stick 4K - 50€


Sasvim dovoljno...


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Nov 2025, 13:50 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2020, 06:41
Postovi: 799
Da li je 2 GB RMA-a dosta za rad bez kočenja na ovom Xiaomi TV Box? Ne bih da kupujem nešto što je već zastarilo


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Nov 2025, 14:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2503
Radi i Mi Box Gen2 ok, a mozes ici na Gen3 tu je oko 130KM, dovoljno je 2GB za te uređaje.


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Nov 2025, 14:06 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2020, 06:41
Postovi: 799
Hvala. Ići ću onda na taj 3. generacije


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Nov 2025, 14:13 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18390
Lokacija: Q5HW+6W
Thomson Streaming Box Plus 270 nije loša opcija.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Nov 2025, 14:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2503
NoSmoking je napisao:
Hvala. Ići ću onda na taj 3. generacije
Neki dan u Zokiju je bio 129KM.


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Nov 2025, 15:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 6810
Lokacija: Banja Luka
<Enter_name> je napisao:
Thomson Streaming Box Plus 270 nije loša opcija.



To je za Hrvate.


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Nov 2025, 15:14 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18390
Lokacija: Q5HW+6W
I imamo kandidata za najgluplji komentar godine...

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Nov 2025, 16:08 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 09 Okt 2014, 22:29
Postovi: 719
Kinhank G1 koristim vec par mjeseci. Android 14 ,ima sve licence, Netflix 4K radi uredno, hbo i sl. Wi fi mu je sasvim ok, brzina 2 puta veca nego njegov prethodnik Beelink GT1 ...
Nabavljen na amazon de, cijena mu je bila oko 90€
Preporuka....


Vrh
  
 
 [ 348 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], Apple [Bot] i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs