banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 13:38 Danas je 22 Jun 2026, 13:38

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 2565 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 125, 126, 127, 128, 129  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 28 Nov 2025, 08:12 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14880
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Valja li ovo cemu, treba mi za stan koji izdajem?

https://ananas.ba/proizvod/tesla-smart- ... tv/4704360

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Nov 2025, 12:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6934
Jos 50KM za kupovine preko 300KM...za te pare i tu svrhu ne bih dalje razmisljao,iako pojma nemam kakav je TV


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Nov 2025, 13:41 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40514
Lokacija: Месечева икра
Ja već 10 godina imam Tesla LCD, glupi, televizor. Osim prve dvije godine dok je trajala garancija tokom kojih se znao nasumično ugasiti nikakvih problema sa njim nisam imao. Kad je istekla garancija prestao se i gasiti.

Poslato sa BRP-NX1M pomoću Tapatoka

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Nov 2025, 19:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3969
skypostman je napisao:
Valja li ovo cemu, treba mi za stan koji izdajem?

https://ananas.ba/proizvod/tesla-smart- ... tv/4704360


Ocekuj da bude spor u smart funkcijama, ali slika i zvuk bi trebalo da su potpuno OK.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Nov 2025, 19:21 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14880
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
S obzirom koja mu je namjena, mislim da ce biti vise nego zadovoljavajuci.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Dec 2025, 08:19 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Mar 2004, 19:58
Postovi: 1212
Lokacija: Tu odma iza ćoąka
mene interesuje da li narod kupuje polovne televizore? :D

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Dec 2025, 13:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 9598
Je l' to nudiš nešto? :iconbiggrin:


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Dec 2025, 14:54 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 10200
BoogiE je napisao:
mene interesuje da li narod kupuje polovne televizore? :D
Jašta. Skoro mi bila pod šapom 55" OLED od LG , stara 3 godine, bez puno sati, za 900KM...


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Jan 2026, 09:02 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 09 Okt 2014, 22:29
Postovi: 719
Malo prešla, baba ga vozila...pardon , gledala


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Jan 2026, 09:03 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 10200
Tri pornića odgledana samo...


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jan 2026, 11:44 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Mar 2004, 19:58
Postovi: 1212
Lokacija: Tu odma iza ćoąka
Pa možda... OLED Sony A80J 65" ... ako bih dobio dobru cijenu.

gospođa izleti neki dan da je ovaj malen... (ne znam jel mislila na TV... al to mogu zamjeniti) :D

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Maj 2026, 08:20 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 19 Jun 2010, 19:08
Postovi: 222
Zena i ja opremamo stan, pa cemo uzimati TV ovaj mjesec. Budzet nam je oko 1000 KM, a jos uvijek imamo dilemu da li 50-ku ili 55-icu.

Imate li savjet kojeg proizvodjaca odabrati, i gdje kupiti?

Svi ljudi iz mog okruzenja su se odlucili za LG, ali na par onih koje sam probao kod njih, nisam zadovoljan sa brzinom smart funkcija. Teslu ne bih, nekako nemam uopste povjerenja u njih kada je ni jedan uredjaj u pitanju.


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Maj 2026, 08:33 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18389
Lokacija: Q5HW+6W
OD LG-ja ima smisla uzeti OLED, sve ostalo treba dooobro preispitati.
Uzmi Samsung 55Q7F (oko 900 maraka), nije vrhunski model, ali ne bi trebao biti razočarenje (uzimajući u obzir cijenu).

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Maj 2026, 08:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2502
Imas i ove MiniLED u tom rangu
TCL QD-Mini LED televizor 55C6K 144 Hz 55'' Google TV (987 KM)
https://olx.ba/artikal/70604100


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Maj 2026, 09:41 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18389
Lokacija: Q5HW+6W
Što se tiče slike - više nego dobar, ali AndroidTV na tom radi kilavo, a naveo je da mu je bitno koliko brzo radi OS.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Maj 2026, 13:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2502
Kupio je ovaj kolega nije se nesto žalio, a ima i ovdje su friško objavili recenziju.

https://youtu.be/hUeCokLuUns

Mislim da to nije toliko loše, a na kraju i to se lako nadogradi se nekim Xiaomi boksom za stotinjak KM.


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Maj 2026, 11:21 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 19 Jun 2010, 19:08
Postovi: 222
Hvala vam na pomoći. Juče sam odletio do Delte pa sam malo gledao i u suštini sam suzio izbor na neki od ova dva:

1. LG QNED evo AI QNED86 4K Smart TV 2025 od 55 inča


2. SAMSUNG TV QLED 55Q7F2AUXXH


Lomim se jer je Samsung jeftiniji oko 400 KM i ok je opcija, ali slika na ovom LG-u mi je juče baš izgledala dobro i kada guglam čini mi se da je bolji sa karakteristikama daljinskog i slike. Šta vi mislite? Ako je bolji LG razliku u cijeni ću prebroditi.

Osim toga malo me koleba i operativni sistem zbog piratskih aplikacija, zato sam zelio Android, a za LG pise da radi na WEB OS, a Samsung na TIZEN.


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Maj 2026, 11:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6287
Isti ovaj Samsung na bigbang je ispod 900 a ja i rođak smo naručili od 65" 1060 KM.

Послато са SM-A175F помоћу Тапатока


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Maj 2026, 12:32 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18389
Lokacija: Q5HW+6W
Vodi računa da je LG IPS panel... to što je mini LED će mu svakako pomoći u kontrastu, ali će biti situacija gdje crna neće biti crna.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Maj 2026, 12:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5387
Lokacija: Gradiška
siki je napisao:
Hvala vam na pomoći. Juče sam odletio do Delte pa sam malo gledao i u suštini sam suzio izbor na neki od ova dva:

1. LG QNED evo AI QNED86 4K Smart TV 2025 od 55 inča


2. SAMSUNG TV QLED 55Q7F2AUXXH


Lomim se jer je Samsung jeftiniji oko 400 KM i ok je opcija, ali slika na ovom LG-u mi je juče baš izgledala dobro i kada guglam čini mi se da je bolji sa karakteristikama daljinskog i slike. Šta vi mislite? Ako je bolji LG razliku u cijeni ću prebroditi.

Osim toga malo me koleba i operativni sistem zbog piratskih aplikacija, zato sam zelio Android, a za LG pise da radi na WEB OS, a Samsung na TIZEN.


Pa onda barem gledaj Samsung iz 8. serije Qled, da poređenje bar malo bude ravnopravnije...
QE55Q8FAAUXXH. on je oko 1100 KM


Vrh
  
 
 [ 2565 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 125, 126, 127, 128, 129  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs