Sondri je napisao:
I ja sam tako znao preko oglasa prodavati traktore, Mercedese, Peugeute, vrcani med, placeve, najnovije telefone,............ Stara fora, staviš u oglase nešto što se dosta traži po 17 puta manjoj cijeni i broj od prijatelja i njega narednih 7 dana zovu ljudi bez prestanka i nakon prva dva poziva shvatiš o čemu se radi i kasnije samo govoriš "prodano"! Ne mogu vjerovati da neki i dalje nasjedaju na takve stvari i smatraju ovakve oglase istinitim!
Pa, da ti negdje "dignes" kuciste dobro (a ako si digao kuciste valjda mozes i monitor!), a ne znas kome uvaljati, das u oglase, malo promjenis karakteristike (ako bude trazio vlasnik po oglasima!), i prodas za neku ok lovu ili za skroz sitne novce. Ovaj slucaj nije bio laznjak, jer je moj prijatelj zvao i ispitivao za jos neke detalje (i dobio adekvatne odgovore), no kada je kontaktirao mene zbog kesha koji tada nije imao, u medjuvremenu je neko drugi nazvao i rezervisao
