znam da je prvi ddr2,pogledaj cenu,za 100Km kupis 2gb,a to je najnovija memorija i gde je problem prodas po 100Km minimalno ili realno 120KM po komadi i imas zaradu od 100 do 140KM:
Ovaj drugi je samo primer koliko su cene niske na americkom ebayu,malo procackajte,ima ponuda gde kupis 1gb za cenu koliko kod nas kosta 512,nadjes ladno 1gb za 60tak eur s dostavom.
Tako sam ja zadnji put kupio 2gb samsung za 95eur s dostavom i prodao po 65eur po komadu,zarada 35eur,nije lose za samo sjediti pred racunarom
dobro meni a i povoljno za kupca jel koliko je 1gb kod nas,90tak eur.?
Mada iskreno i cene u svetu su porasle,pre 3 meseca standardno je bilo naci 1gb za 45eur s dostavom,sada nema ispod 65eur tako da ni ja vise nemogu prodavati po 120,130KM nego malo vise,mozda 140 ali i to je opet daleko jeftinije nego u trgovini