banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 06:41 Danas je 22 Jun 2026, 06:41

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 2565 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 129  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 01 Nov 2016, 07:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
Znači da tražim TV sa androidom? Gdje je tehnomag? HVala :)

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Nov 2016, 10:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2502
Kada nam vec guraju smart mislim da je najpametnije ici na android varijantu, nemas tu puno nekog izbora smart je nuzno zlo :D Tehnomag je na malti preko puta mljekare, imas onaj sklop radnji tako da mozes otici i do zeusa on je isto u tom sklopu na onom cosku kod semafora.


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Nov 2016, 10:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
Otiću taj Sonijev pogledati onda i do fisa i merkatora.
Koliko mi je pametno prikopčati stari lcd tv na računar za igrica, mislim jel bude lošila slika nego na ekranima namjenjenim za računare baš?

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Nov 2016, 11:18 
Mislim da je RR max 60 Hz i da je lag veci nego kod monitora...ako nece igrati neke ultra mega high igrice onda je sasvim ok...


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Nov 2016, 23:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2009, 00:45
Postovi: 3879
Zna li neko da li se nasla neka pametna glava da ubrza softver philips smart tv? Smara sporost,totalno.

Sent from my Xp7503 using Tapatalk

_________________
...Ko pogodi cilj, promasio je sve ostalo...
Imal dje nedje Nedje?


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Nov 2016, 23:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
Svi rade kilavo.

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Nov 2016, 23:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2009, 00:45
Postovi: 3879
Kod philipsa je to za izluditi. Kontam mozda je neko na ovom svijetu se sjetio da napravu custom rom za ovo sranje sto fabrika nije napravila kako treba.
Nije mi jasno kako ove idiote iz philipsa nije sramota da puste u prodaju televizor koji ne moze prrbaciti kanal u nekom normalnom vremenu.

Sent from my Xp7503 using Tapatalk

_________________
...Ko pogodi cilj, promasio je sve ostalo...
Imal dje nedje Nedje?


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Nov 2016, 06:54 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 10200
Pa kupi skuplji garant je brži
:-)


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Nov 2016, 08:44 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18389
Lokacija: Q5HW+6W
Ne znam kakvi su ovogodišnji modeli (sa brojem 1 na kraju oznake), ali stariji su ko infuzija.
Philips već 4, 5 godina nije Philips, kinezi (TPV) su kupili brend od holanđana (što se tiče televizora).

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Nov 2016, 08:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2009, 00:45
Postovi: 3879
munja.alex je napisao:
Pa kupi skuplji garant je brži
:-)

Jesi pametan. Sta jedes?

@enter
Bas smijesno sta se radi. Serija 7 sa ekstra ekranom i slikom, ali prebacivanje kanala je za raniti se.

_________________
...Ko pogodi cilj, promasio je sve ostalo...
Imal dje nedje Nedje?


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Nov 2016, 09:18 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 10200
richa je napisao:
munja.alex je napisao:
Pa kupi skuplji garant je brži
:-)

Jesi pametan. Sta jedes?

@enter
Bas smijesno sta se radi. Serija 7 sa ekstra ekranom i slikom, ali prebacivanje kanala je za raniti se.

Puru, oš malo?


Onda pri kupnji bolje birajte, ima i drugih brendova koji rade brže.


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Nov 2016, 11:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2502
Nema tu nekih pravila, najbolje probati u prodavnici, sto kazes ipak je to 7 serija TV-a pa bi trebalo da radi. Kod Philipsa mi i ergonomija daljinca ne odgovara, vazda ga kontra okrenem :) Philips je jos i dobar u nekim stvarima, kod Sony modela (W6) prikljucis externi HDD i mozes rucati dok ''ocita''.


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Nov 2016, 19:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 1242
Lokacija: Banja Luka - Woking
Ima li ko Philips serije 7 UHD sa pasivnim 3D? Kakav je 3D? Neki pljuju kazu smece, pa me interesuju vasa iskustva? Pretpostavljam da je drndoid sporiji u šaltanju kako to kod Philipsa inace biva,ali generalno me slika interesuje.I koja je razlika između Edge i Full LED? Moze li se golim okom vidjeti razlika :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Nov 2016, 00:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2008, 12:33
Postovi: 5011
Lokacija: Banja Luka
kod lg je bio problem sa saltanjem kanala oko 2010g koji su se mogli rijesiti sa ulaskom u servisni meni

_________________
http://www.budideozvezde.rs/
http://www.youtube.com/user/crvenazvezdafkcom


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Nov 2016, 10:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5218
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
Sad se dvoumim izmedju 755c i nove linije 4k bravia xd7005b.
Zna li neko nesto o ovom zadnjem?


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Nov 2016, 16:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2502
Ovaj prvi sam imao prilike gledati i kako sam ranije napisao sasvim dobar full HD (100Hz), a ovaj drugi 4K i negdje sam naletio da je 50 Hz, meni je interesantno radili su i kod Samsunga 4K modele par hiljada KM i 50 Hz. Zavisno dosta i od cijene, ako su tu negdje licno bih isao na XD7005.


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Nov 2016, 17:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5218
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
Tu su negdje. Nije velika razlika. Znacu tacno sutra.
I ja sam vidio to 50Hz. Ne znam samo da li je to za 4K a za HD 100. ako je to moguce uopste.
Ne znam predbosti ovog 4K. Trebalo i da je bolji i kad zanemarimo 4K mogucnost...a to je i pitanje da li ce mi ikada trebati.


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Nov 2016, 17:09 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18389
Lokacija: Q5HW+6W
4K - veća rezolucija, više detalja, ali bez materijala koji je izvorno 4K - nikakve vajde. Ispod 50" se ni ne isplati uzimati 4K televizor, sem ako ga nećeš gledati sa pola metra.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Nov 2016, 17:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2502
Zato sam i napisao ako je cijena tu negdje isao bi na 4K, da se izvaljuje neka veca svota novcanica radi 4K je bezze. Trenutno nema puno materijala za tu rezoluciju, al' kako se TV kupuje na vise godina nadoce prije nego sto mislimo. Ekran kako si napisao preko 50" pije vodu na tim rezolucijama.


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Nov 2016, 17:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5218
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
Ovaj je 49. Mislim da ne igra ulogu taj jedan inch :)
Pokusavam naci karakteristike panela za oba modela ali ne mogu.


Vrh
  
 
 [ 2565 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 129  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs