banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 17 Jun 2024, 11:48

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 39 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 15 Okt 2009, 21:26 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 28 Maj 2008, 13:23
Postovi: 233
Pozdrav, u potrazi sam za nekim malo boljim bubicama za mp3 player, u stvari Nokiu N78 koja mi sluzi u tu svrhu. Fabricke slusalice koje uz nju dodju su previse tihe, ok su jedino kad je u okolini apsolutna tisina dok su na ulici prakticno neupotrebljive. E sada, na telefonu je standardni 3,5 mm jack koji bi zelio da iskoristim za neke druge slusalice, budzet bi mi bio oko 30 km. Po Hrv u Vemilu vidim da bi se mogao uklopiti cak i u jeftinije sennheiser modele, sad me zanima ima li nesto slicno u Bl da se uzme i po kojoj cijeni. Zahvalan sam na bilo kakvom prijedlogu.


Poslednji put menjao sava84 dana 15 Okt 2009, 23:47, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Okt 2009, 23:20 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17245
Lokacija: Q5HW+6W
U Banjaluci nemoj ni pomišljati tražiti, nećeš naći ništa. U Vemilu imaš Sennheiser MX serije za te pare, to ti je najbolji izbor.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Okt 2009, 23:45 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 28 Maj 2008, 13:23
Postovi: 233
Tako sam i pretpostavljao :) u tom slucaju valja gledati kako da sebi dobavim jedne sluske iz vemila, gledao sam ove, mislim da bi njih uzimao, je li ih neko koristio?

http://vemil.hr/opis.aspx?prikaziTempla ... ra=4610099


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Okt 2009, 01:25 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 22 Jan 2004, 10:56
Postovi: 185
Lokacija: Banjaluka
Prije par mjeseci kod njih na akciji za 20 i koju km, kupio sam mx360 http://www.vemil.hr/opis.aspx?prikaziTe ... ra=4610100 (nije dobra slika, obicne su bubice)... i meni su i vise nego dobre.
I jos, skoro sam kolegici narucio http://www.futureshop.co.uk/sennheiser- ... p-645.html i izadju 21,5eu s dostavom odatle.
Zvuk na oba modela je prakticno isti, ili bar ja ne primjecujem razliku.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Okt 2009, 09:09 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 28 Maj 2008, 13:23
Postovi: 233
Ja sam zato bio odbacio taj model jer sam mislio da nisu bubice, sad vidim i po netu da je pogresna slika, ok, hvala svima, uzecu na kraju ove 360 ili 460, koje budu imali, nije neka razlika u cijeni pa mi dodje na isto.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Okt 2009, 15:24 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Nov 2008, 00:12
Postovi: 449
Imas na Ebay-u poprilican izbor Sennheiser slusalica:

Kod:
http://shop.ebay.co.uk/i.html?_nkw=sennheiser+earphones&_sacat=0&_trksid=p3286.m270.l1311&_odkw=sennheiser&_osacat=0


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Okt 2009, 15:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20465
Lokacija: SAO Krmine
Izvinjavam se sto 'kvarim' temu, ali postavicu jos jednom pitanje koje sam ranije postavio, pa nisam nasao adekvatno rjesenje ..

Treba mi 'produzetak' za slusalice (dakle, sa jedne strane 3.5mm ulaz, sa druge 3.5mm dzek) .. pronasao sam jedan u Mercatorovom hipermarketu, ali je on dugacak 3m sto mi nikako ne odgovara (jedino da iPod ostavim kod kuce .. a da se ja setam po gradu :lol: ). Zna li iko gdje kupiti ovaj kabl, ali neke pristojne duzine?

Sto se slusalica tice, ja imam CX-400-II, bijele, koje sam kupio preko ebay-a. Prezadovoljan sam. Kvalitet zvuka je za klasu iznad originalnih apple slusalica koje sam dobio uz iPod, a da ne pricam u odnosu na ove gluposti sto se prodaju po 3-4 marke kod nas u prodavnicama.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Okt 2009, 15:41 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Nov 2008, 00:12
Postovi: 449
Bilo je u FIS-u tih produzetaka.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Okt 2009, 15:53 
Omg V@nja, ja taman htjedoh tebe pitati za to...i meni trebaju....


Idem na trchanje a mp3 ko ogrlica. :oops: :oops:


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Okt 2009, 16:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20465
Lokacija: SAO Krmine
Dok je iPod u armbandu, sve je OK. U ostalim situacijama mi je skroz neprakticno. Imao sam taj produzetak koji sam dobio uz CX400, medjutim sestra ga je nakon 2 koristenja uspjela totalno potrgati (ni dan danas mi nije jasno kako :roll: )

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Okt 2009, 16:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
Ništa, lagano ga skratiš... :D

AtTema:
Ima, bar je bilo, u Mediamarketu onih Geniusovih in-ear bubica, doduše 19KM su, ali su mi znale trajati po 6mjeseci u teškim uslovima...

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Okt 2009, 16:34 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 28 Maj 2008, 13:23
Postovi: 233
Upravo tako, precvikas kabal i spojis na duzinu koja ti odgovara, samo nastavi zice iste boje, nemoj da zeznes, sto se eBay-a tice, vidim da je mx 360 10 funti, tako da ispade vemil jeftiniji :) a i ima taj fazon o 2 godine garancije, zato mi se bas i ne ide na genius bubice.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Okt 2009, 17:16 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17245
Lokacija: Q5HW+6W
Genius??? :lol: :lol: :lol: Do sad sam promjenio mnooogo slušalica, i otkad sam probao Sennheiser, nikada nisam razmišljao o kupovini nekog drugog brenda (OK, AKG i Shure bi sigurno mogli proći :wink: ). Posjedujem CX 400, MX 560 (ni blizu CX 400-ki, ali opet mnogo bolje nego bilo koje "obične" bubice) i eH 150. Ipak je Sennheiser renomirani proizvođač slušalica, dok je Genius kung-fu proizvođač komjuterske opreme upitnog kvaliteta.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Okt 2009, 09:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2007, 11:08
Postovi: 1686
Lokacija: Banja Luka
<Enter_name> je napisao:
U Banjaluci nemoj ni pomišljati tražiti, nećeš naći ništa. U Vemilu imaš Sennheiser MX serije za te pare, to ti je najbolji izbor.


Morate se ljudi malo bolje informisati prije nego što dajete takve izjave. Ljudi iz Hrvatske dolaze kupovati ovde a mi bismo trebali ići tamo... čudno zar ne?

KLIK!

_________________
'The Funk' is the space that lives between the notes!

Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Okt 2009, 18:19 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Nov 2008, 00:12
Postovi: 449
Covjek je rekao da mu je budzet oko 30 KM, a kod vas su najjeftinije Shure bubice 165 KM.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Okt 2009, 10:42 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 28 Maj 2008, 13:23
Postovi: 233
Pa sad bas 165 Km :D malo mi je izvan domasaja :) kao sto rekoh, nisam bas zahtjevan sto se muzike tice, i za prvu pomoc sam sebi uzeo Sony bubice u Tehnomarketu, za 21 km, uopste nisu lose. A kad budem isao u Novu Gradisku pokupicu Sennheiser-a


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Nov 2009, 23:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Feb 2003, 15:42
Postovi: 3076
Lokacija: Banja Luka
sava84 je napisao:
Pa sad bas 165 Km :D malo mi je izvan domasaja :) kao sto rekoh, nisam bas zahtjevan sto se muzike tice, i za prvu pomoc sam sebi uzeo Sony bubice u Tehnomarketu, za 21 km, uopste nisu lose. A kad budem isao u Novu Gradisku pokupicu Sennheiser-a

nemoj se uopste toliko smarati toliko oko toga .. sve slusalice do 40-50 KM su uglavnom iste ... i te Sennheiser vrijede 5-6 KM samo zbog naslova su 3-4 puta skuplje.

_________________
http://www.myspace.com/bandtanker


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Mar 2010, 22:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20465
Lokacija: SAO Krmine
Bilo koji produzek koji sam koristio je znatno narusavao kvalitet zvuka tako da sam odustao od potrage za istim (Sennheiser ne mogu da pronadjem zasebno) i odlucio se da se pocastim sa CX500 :D Malko sam visio po ebay, cekao povoljnu aukciju i danas ih porucio iz UK :D

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Dec 2015, 21:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Preporuka za neke slusalice za telefon i gdje to kupiti? Najobicnije moguce, najjednostavnije moguce...

Prethodne bile neke in ear sony, sitne, crne, jedno 15ak maraka cijena, odlicne. Trazim nesto slicno... hvala


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Dec 2015, 23:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4929
Lokacija: 78000
BeckaSkola je napisao:
Preporuka za neke slusalice za telefon i gdje to kupiti? Najobicnije moguce, najjednostavnije moguce...

Prethodne bile neke in ear sony, sitne, crne, jedno 15ak maraka cijena, odlicne. Trazim nesto slicno... hvala

Imas u Biscomu u Boski..

_________________
U životu je važno biti BORAC!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 39 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs