banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 13:46

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 70 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Galaxy S6
PostPoslato: 02 Mar 2015, 14:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4195
Lokacija: Little Rock, Arkansas
Slažem se, evo kako se pokazao moj THL 4400 prije par dana u sličnoj situaciji: :)

Spoiler:
Slika

Slika

_________________
Sent from my Haswell i5-4460 desktop computer using Chrome, or maybe from my Google Pixel 7 using Opera.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Galaxy S6
PostPoslato: 02 Mar 2015, 15:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2011, 23:38
Postovi: 4366
jel bolji dosta taj 5000 kad je vec skuplji?

_________________
"Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkte i savjest stada."
Friedrich Nietzsche


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Galaxy S6
PostPoslato: 02 Mar 2015, 16:40 
Jasta, ima performanse kao ovo moje cudo, octa core na 2.0, 2 gb rama, hd rezolucija, 16 gb interne memorije, micro SD slot i bateriju 5000 mah...djavlu trebalo vise...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Galaxy S6
PostPoslato: 02 Mar 2015, 17:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2009, 18:07
Postovi: 6745
Lokacija: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Hertzog je napisao:
Cenim da taj ko ima za tel 1000E ima i za 50" TV, ukoliko mu je potreban, a cenim da tebi jeste jer je 32-42" premalen TV pa je razumno uzeti 50" za kucne potrebe :)



Samo je kod nas problem taj sto i oni koji nemaju para nategnu se nekako 1000E da kupe taj telefon, da bi mogli pokazivati kako ga imaju, a ovamo na pastetama :D

Sad kad pogledam ovaj S6, da uzimam telefon od toliko para odlucio bi se za Iphone 6/6+ iako ne volim Apple nesto pretjerano. Shitsung je krenuo kopirati Apple malo jace izgleda, bolje onda uzeti original, ne samo zbog izgleda vec i zbog iOS, koji radi sigurno bolje i stabilnije od TouchWiz-a, a Apple updatuje taj sistem mnogo duze nego sto to radi Shitsung za TW.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Galaxy S6
PostPoslato: 12 Apr 2015, 07:08 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 15 Apr 2009, 17:34
Postovi: 1155
Lokacija: Canberra
Vecini stanovnistva u nasoj bijednoj i jadnoj drzavi 1000 eur je ogroman novac ali vecini zapadno evropljana i tom njihovom srednjem sloju to nije neka velika para.Juce sam se nasao slucajno u jednom trznom centru u Italiji ,ujutro vec pre otvaranja su bili ogromni redovi za ovaj novi s6.potrosacko drustvo,na zapadu ljudi kupuju sve ,i sto im treba i sto ne,samo da se kupuje.Izgleda da ce se ovaj novi s6 bas prodavati a vecina ovaca iz septicke jame zvane BIH i RS moze samo da ga sanja


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Galaxy S6
PostPoslato: 13 Apr 2015, 01:46 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Sep 2003, 21:58
Postovi: 6855
Lokacija: BL / UK
Maloprije sam probao prijateljev Galaxy S6 Edge. Nisam se zadubljivao u funkcionalnost, jer karakteristike same govore za sebe.

Na prvu mi se učinilo da je iPhone 6, dok nisam primijetio da je malo zaobljen. Edge nije nešto spektakularan, jako malo je zaobljen, naspram Note Edge-a, koji ima zapravo zakrivljen display. Kad se upali, koristi nekih pola cm "pravog" ekrana... I u ruci leži kao Apple, tako da se odluka o kupovini izmedju dva svega svede na operativni sistem.

_________________
There are ways of saying what you think that make people think what you're thinking is actually more thoughtful than you actually think it is.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Galaxy S6
PostPoslato: 23 Maj 2015, 16:20 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 03 Jan 2006, 14:27
Postovi: 267
Lokacija: Doboj
Da li ne neko uspio da dobije edge preko mtela ? Ja sam potvrdio rezervaciju i od tada je proslo vise od mjesec dana i niko ne zove. Bagra lopovska, opet reklamiraju samo papir izgleda.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Galaxy S6
PostPoslato: 17 Jul 2015, 16:17 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jan 2007, 13:38
Postovi: 625
Lokacija: tu i tamo
imam s6 edge već neka 3 mjeseca (od prvog dana kad je izašo) i za sada sam i više nego zadovoljan

no, ono što mi se ne sviđa je što izađeš na sunce sa njime on je doslovno kipuć za 10tak minuta. taj materijal (kombinacija metala i stakla) predobro izgleda no strašno koliko skuplja toplinu, još ako uz to nešto "ozbiljnije" radiš na njemu (snimaš, slikaš, igraš se na nekoj "većoj" igrici) za 5-10min ga doslovno ne možeš držati u ruci jer taj metal sa strana gori, prži ti ruke, nikad mi se nije ništa slično desilo na nekom plastičnom samsungu (kakvih je 99%). tako da nošenje na plažu s6 edge - big no! :lol:

no ovako je stvarno predobar, kamera je doslovno wow a i brzina rada je prava uživancija.. dobra stvar i baterija, sa 0% na 100% mu treba 1h, i manje (naravno na punjenju preko žice, na wireless punjenju oko 6-7h) :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Galaxy S6
PostPoslato: 18 Jan 2016, 14:28 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 02 Dec 2015, 16:21
Postovi: 54
Jednostavno, trenutno najbolji smartphone na trzistu. Ako poredimo Edge i Iphon, Iphone izgeda kao da je zaglavio u 2007. godini.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Galaxy S6
PostPoslato: 18 Jan 2016, 14:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
2sexy4you je napisao:
Jednostavno, trenutno najbolji smartphone na trzistu. Ako poredimo Edge i Iphon, Iphone izgeda kao da je zaglavio u 2007. godini.

Misliš li na izgled ili funkcije u odnosu na iPhone?
Meni lično Edge izgleda prespremno i najbolje od svih telefona, ali u praksi radije bih uzeo standardni S6. Onaj zakrivljeni ekran osim dobrog izgleda, ne vidim nijednu njegovu dobru stranu. Štaviše prilikom slajdovanja desno lijevo blago mi zapinje prst na onu krivinu na ekranu i nezgodan je za držati u ruci zbog tih tankih ivica


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Galaxy S6
PostPoslato: 18 Jan 2016, 14:55 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 02 Dec 2015, 16:21
Postovi: 54
Шајин je napisao:
2sexy4you je napisao:
Jednostavno, trenutno najbolji smartphone na trzistu. Ako poredimo Edge i Iphon, Iphone izgeda kao da je zaglavio u 2007. godini.

Misliš li na izgled ili funkcije u odnosu na iPhone?
Meni lično Edge izgleda prespremno i najbolje od svih telefona, ali u praksi radije bih uzeo standardni S6. Onaj zakrivljeni ekran osim dobrog izgleda, ne vidim nijednu njegovu dobru stranu. Štaviše prilikom slajdovanja desno lijevo blago mi zapinje prst na onu krivinu na ekranu i nezgodan je za držati u ruci zbog tih tankih ivica


Samo na izgled, kad stoje jedan pored drugog Edge mi izgleda kao svemirski brod u odnosu na Iphone. Sto se tice performansi i funkcija to je manje vise isto cak Iphone izgleda brzi po ovim testovima ali to je totalno zanemarivo,sa kamerom ista stvar, perfektan na oba telefona.

Ja na primer obicni s6 nikad ne bih uzao, zato sto ga nista ne cini drugacijim u odnosu na druge, a preskup je.

U pravu si, zakrivljen ekran nicemu ne sluzi negoo samo da se vizuelno svidi.

Neko je spomenu da fingerprint nicemu ne sluzi. O sluzi itekako, :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Galaxy S6
PostPoslato: 18 Jan 2016, 15:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4195
Lokacija: Little Rock, Arkansas
Znaći tebi je na telefonu najbitniji izgled i skener otiska prsta? :roll:
Well, ok then.

_________________
Sent from my Haswell i5-4460 desktop computer using Chrome, or maybe from my Google Pixel 7 using Opera.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Galaxy S6
PostPoslato: 18 Jan 2016, 15:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2009, 18:07
Postovi: 6745
Lokacija: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Iphone je zaglavio u 2007 ne samo izgledom, vec i specifikacijama :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Galaxy S6
PostPoslato: 18 Jan 2016, 15:16 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 02 Dec 2015, 16:21
Postovi: 54
Rider on the storm je napisao:
Znaći tebi je na telefonu najbitniji izgled i skener otiska prsta? :roll:
Well, ok then.



Ne, nije mi najbitniji,samo kazem da izgled cini Edge posebnim telefonom, jer priznao ti to ili ne, on izgleda najbolje.

Za fingerprint sam rekao da itekako ima svoju funkciju(posto je neko spomenuo da to nicemu ne sluzi), vise nego korisna stvar.Niko ne zeli da mu se cacka po telefonu procita nesto sto ne treba ili vidi nesto sto ne treba, a ono kucanje sifre zaista smara i ja nisam to nikad koristio, tako da je ovaj fingerprint extra stvar. :wink:

Sehxor je napisao:
Iphone je zaglavio u 2007 ne samo izgledom, vec i specifikacijama :P


Sad ce ti Iphon fanovi pokucati na vrata :D :D :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Galaxy S6
PostPoslato: 18 Jan 2016, 15:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2009, 18:07
Postovi: 6745
Lokacija: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jedino sto apple na iphone-u ima ubijedljivo najjaci fingerprint skener od svih proizvodjaca :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Galaxy S6
PostPoslato: 18 Jan 2016, 17:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Na i6s je brutalno brz i to me nervira. Ne mogu videti koliko je sati :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Galaxy S6
PostPoslato: 18 Jan 2016, 21:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2009, 18:07
Postovi: 6745
Lokacija: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A dobro ti si fanboy :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Galaxy S6
PostPoslato: 19 Jan 2016, 14:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
kod iPhone-a fingerprint stvarno dobro radi. ali nervira mene to. nekako mi je najbrže otključati na slajd, pogotovo što nemam nekih bitnih podataka, a i niko mi ne čačka po telefonu. mada je fingerprint dobar za još neke funkcije, npr. može se naštimati da se umjesto šifre za apple store koristi otisak prsta.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Galaxy S6
PostPoslato: 19 Jan 2016, 14:46 
Nista ja od tih stvari ne koristim. Ako imam nesto vazno to sigurno necu na telefonu drzati. Ni slajd ne koristim, uvijek iskljucim to...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Galaxy S6
PostPoslato: 20 Jan 2016, 00:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Pa brze se otkljuca na fingerprint nego na slide... Bar iphone, kod samsunga mozda i nije jer moras prevuci prst lreko home dugmeta


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 70 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs