banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 25 Apr 2024, 00:07

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5946 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122 ... 298  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 12 Dec 2017, 19:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 5788
Lokacija: Banja Luka
Ovo što se tiče mtela je jasno,ali zanimanju me uslovi banke i te kartice.Oni vjerojatno imaju neka ograničenja,ne vjerujem da ti bas daju karticu i kažu uzmi sebi šta hoćeš i bježi.Zvao sam čak i mtel podršku i kaže mi ona gospodja da nema pojma da pitam u banci, nevjerojatno imaju akciju,a nemaju pojma kako i sta ...

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Dec 2017, 19:30 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Apr 2010, 16:00
Postovi: 1518
Poklon kartica - novac sa nje se može samo trošiti, ne može se podići na bankomatu.

_________________
Zaradite iznoseći svoje mišljenje! ;)
JaZnam online panel za popunjavanje anketa.
Registrujte se ovde


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Dec 2017, 19:34 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2017, 23:37
Postovi: 422
ssaassaa je napisao:
Piše 6 mjeseci.

Pardon, moja greška. Nego, evo još jedne nove/stare akcije za postpaid tarifu Moj Mix mini u pola cijene koja važi do 28.02.2018.
http://www.mtel.ba/single-article/4312
Tako da se sad za sve ukupno nekih 14km može dobiti 100min za bih/100sms/150mb neta i 50 min prema mts srbiji.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Dec 2017, 01:38 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 12 Maj 2012, 14:05
Postovi: 76
Delicious je napisao:
Poklon kartica - novac sa nje se može samo trošiti, ne može se podići na bankomatu.

Mtel daje Addiko VISA poklon (dopunjive) kartice sa kojima se moze i podizati novac na bankomatu, ali sa sljedecim provizijama:
- Isplata gotovine na bankomatima banaka članica Addiko Grupe u BiH, Hrvatskoj, Srbiji i Crnoj Gori: 2,00% od visine transakcije, min. 5,00 KM
- Isplata na bankomatu ostalih banaka u zemlji: 2,5% od visine transakcije, min. 6,00KM
- Isplata na bankomatu u inostranstvu – 2,5% od visine tansakcije, min. 15,00 KM
- Isplata gotovine na POS terminalima na šalterima drugih BH banaka: 2,5% od visine tansakcije, min. 6,00 KM
- Isplata gotovine na POS terminalima na šalterima drugih inostranih banaka: 2,5% od visine tansakcije min. 15,00 KM

Ukoliko se placaju robe ili usluge na klasicnim POS terminalima, onda nema provizije i moze se iskoristiti kompletan iznos na kartici.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Dec 2017, 02:05 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 12 Maj 2012, 14:05
Postovi: 76
ssaassaa je napisao:
Ovo što se tiče mtela je jasno,ali zanimanju me uslovi banke i te kartice.Oni vjerojatno imaju neka ograničenja,ne vjerujem da ti bas daju karticu i kažu uzmi sebi šta hoćeš i bježi.Zvao sam čak i mtel podršku i kaže mi ona gospodja da nema pojma da pitam u banci, nevjerojatno imaju akciju,a nemaju pojma kako i sta ...

Ogranicenje je koliko novca imas na kartici, posto se radi o dopunjivoj poklon VISA kartici (prepaid).
Plus, imaju provizije za podizanje kesa sa bankomata, ali nema nikakvih provizija prilikom kupovine roba i usluga u NPR. prodavnicama (na POS terminalima).
Inace, nema drugih ogranicenja, osim klasicnih VISA ogranicenja kao za svaku karticu. Pogledaj na sajtu Addiko banke: https://www.addiko-rs.ba/gradjani/karti ... a-kartica/
Mtel daje karticu koju je potrebno aktivirati u Addiko banci. Tamo se potpisuje ugovor za karticu, ali upisnina se ne placa jer ide premo mtela. Nema mjesecne clanarine ili nekih dodatnih placanja kasnije. Mozes potrositi iznos na kartici i baciti je, ili je mozes sam dopuniti pa nastaviti i dalje koristiti.
Uglavnom, dobro funkcionise. :) (inace, nisam mtel fan ;)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Dec 2017, 10:14 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 05 Jul 2017, 18:09
Postovi: 265
to je i poenta da potpišeš i trošiš..u ovom slučaju mtel čupa addiko, s obzirom da se priča a su u velikim problemima..


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Dec 2017, 11:05 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2017, 23:37
Postovi: 422
Nego, kad će oni objavite nove proizvode u m:klub web shop? Sklupilo se nešto mizerno bodova pa da vidim šta bi se moglo uzeti? Je l' neko ikad išta uzimao iz m:klub-a od proizvoda?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Dec 2017, 11:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2017, 23:20
Postovi: 2660
Ej, raja. Kod mame i tate je stari ruter/modem, šta li je... I htjeli su da ga zamijene. Sad im iz Mtela traže 64KM za novi, ali nakon isteka ugovora da vrate modem. Jel moj stari dobro razumio? Zove me on, pita, ne zna šta da radi.

_________________
vrag ti babu osedl'o


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Dec 2017, 11:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5276
Trebali bi da mijenjaju besplatno, neka se stari ''slučajno pokvari'', elektro inžinjer valjda zna kako :)

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Dec 2017, 11:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2017, 23:20
Postovi: 2660
Stari se i pokvario i otišao tata da prijavi da mu zamijene, oni traže 64KM.

Edit: traže 64KM samo za internet, a ako uzme duo paket, onda ne. Tako da će uzeti duo, tj. samo produžiti ugovor.

_________________
vrag ti babu osedl'o


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Dec 2017, 11:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5276
Znači da mu je bio istekao ugovor?

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Dec 2017, 12:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2017, 23:20
Postovi: 2660
Da, da. A, interneta odjednom nestalo :D

_________________
vrag ti babu osedl'o


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Dec 2017, 15:29 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2017, 13:52
Postovi: 412
Lokacija: I. Sarajevo
Citiraj:
Obavjestavamo Vas da cete 15.01.2018. biti migrirani na nove “Dopuna” tarife: Standardica ili Opustencija. Vise info na 066101010 i www.mtel.ba


Ša je ovo...

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Dec 2017, 17:20 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2017, 23:37
Postovi: 422
Prema prvim informacijama koje sam uspio saznati: Standardica donosi sms poruke po cijeni 0,07km/sms prema svim mrežama u BiH i prilikom kupovine interneta tj. nakon što se potroši kupljena količina MB/GB internet se dodatno naplaćuje dakle nije flat. Opuštencija-cijena sms-a ostaje 0,08km a kod tarifnih opcija za net kada se potroši kupljena količina podatataka, internet se blokira. To je za sada to... Po meni, dakle ukidaju flat ali zašto?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Dec 2017, 17:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9852
Lokacija: Далеко од раја
Usklađivanje sa konkurencijom. :)

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Dec 2017, 17:29 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2017, 23:37
Postovi: 422
Ili da natjeraju ljude da predju na postpaid? Uskoro će biti više informacija... Dakle, zato su dali 5GB umjesto prijašnjih 1GB za 11,70km :-D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Dec 2017, 23:08 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 20 Apr 2017, 09:17
Postovi: 331
Ako uzmes karticu, ne mozes i telefon. Bezveze!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Dec 2017, 23:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 5788
Lokacija: Banja Luka
f11 je napisao:
ssaassaa je napisao:
Ovo što se tiče mtela je jasno,ali zanimanju me uslovi banke i te kartice.Oni vjerojatno imaju neka ograničenja,ne vjerujem da ti bas daju karticu i kažu uzmi sebi šta hoćeš i bježi.Zvao sam čak i mtel podršku i kaže mi ona gospodja da nema pojma da pitam u banci, nevjerojatno imaju akciju,a nemaju pojma kako i sta ...

Ogranicenje je koliko novca imas na kartici, posto se radi o dopunjivoj poklon VISA kartici (prepaid).
Plus, imaju provizije za podizanje kesa sa bankomata, ali nema nikakvih provizija prilikom kupovine roba i usluga u NPR. prodavnicama (na POS terminalima).
Inace, nema drugih ogranicenja, osim klasicnih VISA ogranicenja kao za svaku karticu. Pogledaj na sajtu Addiko banke: https://www.addiko-rs.ba/gradjani/karti ... a-kartica/
Mtel daje karticu koju je potrebno aktivirati u Addiko banci. Tamo se potpisuje ugovor za karticu, ali upisnina se ne placa jer ide premo mtela. Nema mjesecne clanarine ili nekih dodatnih placanja kasnije. Mozes potrositi iznos na kartici i baciti je, ili je mozes sam dopuniti pa nastaviti i dalje koristiti.
Uglavnom, dobro funkcionise. :) (inace, nisam mtel fan ;)

Razumijem ali bolje da su smanjili pretplatu za taj iznos kao što su uradili za moj mix mini.

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Dec 2017, 11:37 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2017, 23:37
Postovi: 422
http://www.mtel.ba/single-article/4316
Dakle, ukidaju flat u osnovnoj tarifi prepaida. Za nadati se je da će ostati Frend planovi. Kako se sve ovo smišljeno radi da se korisnici prebace na Kombinuj ili Moj Mix :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Dec 2017, 11:58 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Apr 2009, 12:20
Postovi: 222
Kako vidim da pise, korisnici koji nisu koristili internet u zadnja 3 mjeseca idu na tarifu „Opuštencija“ u kojoj internet nece biti moguce koristiti osim preko tarifnih paketa, ali ce sms poruka biti skuplja nego ranije, 9 feninga, dok u ovoj drugoj tarifi u kojoj je internet aktivan nakon potrosnje vise nema flat interneta, a sama cijena interneta ako ne kupite tarifni paket je veca nego sada, tj 1KM/MB umjesto 0,88KM/MB. Cijena sms se ne spominje za ovu tarifu pa pretpostavljam da ostaje 8 feninga.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5946 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122 ... 298  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 34 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs