banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 13:23

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5949 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 ... 298  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 24 Avg 2017, 22:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9228
Men nema ništa jače nego kad nazoveš da prijaviš smetnje, a glas iz slušalice krene pričat : "Pa vama je ostvarena konekcija sa nama, imamo vezu do vašeg modema."
Dobro kralju, a što mi net funkcioniše na nivou da samo mogu poruke, nikakva multimedija kroz konekciju ne ide?
"Pa ne znam kod nas se sve čini urednim.."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Avg 2017, 22:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5276
Danas u Mejdanu nešto kopali i prekinuli kabal od telefona/interneta i jednu fazu struje.

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2017, 09:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4886
Lokacija: Tu preko puta
Ako ima neko ovdje, da prati forum i radi u mtelu, htio bih ga zamoliti da svom sefu ili nekom kaze da prestanu vise slati sms poruke " potrosi 2 km do ponoci, potrosi xy do nedelje i bonus "
Ljudi udaviste vise sa tim, dosadni ste !!! Svaki drugi-treci dan poruka na isti kalup, dosta vise

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2017, 10:34 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12455
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Najjača dosad od gospode iz mtela... Od druga žena dobila 3KM na računu za roaming, u mjesecu kad je bila u 9.mjesecu trudnoće... Nisu 3KM nešto, al zašto pustiti lopovima da te levate... Ode kod njih, kaže treba izvaditi listing... Izvadi listing, 3KM na računu u roamingu na dan rođenja djeteta :lol: Tu nije kraj, tu počinje cirkus... Kaže, morate uložiti žalbu... Žalba uredno, prošlo 7 mjeseci i stiže poštom obavijest: ŽALBA ODBIJENA! :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2017, 10:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4886
Lokacija: Tu preko puta
Ma stvarno su debili..

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2017, 11:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9228
supersonic je napisao:
Ako ima neko ovdje, da prati forum i radi u mtelu, htio bih ga zamoliti da svom sefu ili nekom kaze da prestanu vise slati sms poruke " potrosi 2 km do ponoci, potrosi xy do nedelje i bonus "
Ljudi udaviste vise sa tim, dosadni ste !!! Svaki drugi-treci dan poruka na isti kalup, dosta vise
Da su kakvi pametni uveli bi broj sa koga se šalje da mogu primiti i odgovor.
:-)
Zaradi se i na *ebavanju matere povratnom porukom ili pozivom.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2017, 11:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4886
Lokacija: Tu preko puta
munja.alex je napisao:
supersonic je napisao:
Ako ima neko ovdje, da prati forum i radi u mtelu, htio bih ga zamoliti da svom sefu ili nekom kaze da prestanu vise slati sms poruke " potrosi 2 km do ponoci, potrosi xy do nedelje i bonus "
Ljudi udaviste vise sa tim, dosadni ste !!! Svaki drugi-treci dan poruka na isti kalup, dosta vise
Da su kakvi pametni uveli bi broj sa koga se šalje da mogu primiti i odgovor.
:-)
Zaradi se i na *ebavanju matere povratnom porukom ili pozivom.

Stopirali bi poslovanje, blokiralo bi ih sa svih strana od poruka pozdrava za najblize :lol:

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2017, 12:28 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 22 Jan 2017, 09:40
Postovi: 357
Sondri je napisao:
Najjača dosad od gospode iz mtela... Od druga žena dobila 3KM na računu za roaming, u mjesecu kad je bila u 9.mjesecu trudnoće... Nisu 3KM nešto, al zašto pustiti lopovima da te levate... Ode kod njih, kaže treba izvaditi listing... Izvadi listing, 3KM na računu u roamingu na dan rođenja djeteta :lol: Tu nije kraj, tu počinje cirkus... Kaže, morate uložiti žalbu... Žalba uredno, prošlo 7 mjeseci i stiže poštom obavijest: ŽALBA ODBIJENA! :lol: :lol: :lol:


Kakve veze ima rođenje djeteta i roaming?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2017, 12:54 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12455
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Žena je ležala u bolnici na Paprikovcu, telefon bio kod nje... Žena je milioner, 3KM joj ne znače apsolutno ništa, kao ni bilo kom drugom pretplatniku... Jednostavno, nije htjela da prave budalu od nje i kao ajd po proceduri da prijavi nejasnoću i na kraju isti rezultat... Da ne pričamo o nesposobnom osoblju i fantomskim uslugama tipa Vip24... Evo vidim da si i ti jedan od njihovih botova, praviš se pametan, šta znači na računu usluga Vip24, jedna poruka košta 3KM? Povremeno se ljudima pojavljuje na računu, nesposobni operateri na podršci ne znaju šta je... Obučeni su jedino da oni postavljaju kontra pitanja, tipa jeste plaćali parking, jeste pozivali humanitarne brojeve i sl... Znači na računu je usluga definisana kao Vip24, cijena jedne poruke 3KM!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2017, 13:12 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 22 Jan 2017, 09:40
Postovi: 357
Onda napišeš tako, a ne patetišeš o rođenju djeteta i njenom pazi sad "devetom mjesecu trudnoće" jer je to nebitno za cijelu priču.
Drugo: usluga VIP24 ne postoji u portfoliu usluga m:tel-a. Tu uslugu može da aktivira bilo ko kao pravno lice, npr hot line, anketa, kviz ili direktni marketing. To se zove VAS SMS. m:tel nema veze s tim jer samo iznajmljuje servis i nije obavezan da zna koga je žena zvala ili da li je slala neki sms prema tom servisu. Možda i nije ali ako je uredno zavedeno u listing onda se možda desilo da je zvala. Zato su je i pitali da li je plaćala parking itd jer upravo se o toj vrsti servisa radi. Nesposobni operatori ne moraju da znaju jer na internetu imaš hrpu servisa koji ne potiču od mtel-a npr sex chat, znaš ono "Amela je u blizini, treba sex", "napaljena komšinica "itd
I usput, nisam hebeni bot već ti pokušavam pojasniti šta je moglo da se desi da ne bude opet "lopovi levate" i slično. Svi ste neki teoretičari zavjere. Eto, te 3 KM su od ključnog uticaja za poslovanje mtel-a...baš...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2017, 13:13 
3 po 3...


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Avg 2017, 13:15 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12455
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
BAŠ!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2017, 13:18 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12455
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Dexia Mons je napisao:
Eto, te 3 KM su od ključnog uticaja za poslovanje mtel-a...baš...


Zašto onda te 3KM nisu vraćene? Jednostavnim pregledom se može vidjeti lokacija mobilnog telefona u periodu kad je na listingu zakačeno 3KM roaminga... Jednostavnije je ŽALBA ODBIJENA!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2017, 13:23 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
I kod mene kući je bilo tih nekih čudnih usluga, ali je bilo lakše platiti nego se zajebavati...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2017, 13:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4886
Lokacija: Tu preko puta
Koliko su mi para uzeli na frku,tj ukrali.. i za te 3 marke bih se borio !

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2017, 13:50 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 22 Jan 2017, 09:40
Postovi: 357
Prvo si rekao VIP24 a sad roaming. Šta je ustvari?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2017, 14:03 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2017, 13:52
Postovi: 412
Lokacija: I. Sarajevo
http://www.mtel.ba/single-article/4186


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2017, 14:15 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12455
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Klasičan odgovor i spinovanje mtel bota :lol: Ista situacija je kad im se obratiš za bilo šta, osim kad trebaš nešto platiti... Lagano pročitaš gore sve... Post na koji si se ti nadovezao je bio vezan za 3KM roaminga... Opet napominjem, žena je milioner, stalno putuje po svijetu, ne obraća pažnju na roaming (vjerovatno je i tu kolju svaki mjesec), al joj je bilo čudno taj mjesec, koji je provela na paprikovcu, da je dobila 3KM roaminga, zato je i pokrenula cijelu proceduru... Uslugu Vip24 sam kasnije pomenuo, dakle prvo roaming, pa onda vip24... Nije teško pročitati... I sad kao sa call centrom, nastaje muk... :lol: ili neko treće objašnjenje, kao ovo gore, mtel iznajmljue servis... Znači iznajmljuje servis, koji šteti njegovim korisnicima... Na listingu ne postoji mjesec, dan, sat ili minut kad je pomenuti servis aktiviran!!! Mene samo zanima, da li je tebe i tebi sličnima imalo sramota braniti ustanovu poput mtela, bez obzira koliko te plaćaju? Ja nemam nikakvih problema s mtelom, nit sam zadovoljan, nit mi se desila tako neka glupost... jednostavno, broj koristim 18 godina, kako je tako je... Ali vidim veliki broj ljudi, ne nezadovoljnih, nego frustriranih mtelom, pogotovo njihovom bahatošći prema korisnicima... zar nije cilj pomoći korisniku i preko njega doći do novih korisnika, a ne dovesti ga do sloma živaca?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2017, 14:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Nov 2010, 22:12
Postovi: 1221
servis kao servis i nije loš .. međutim ljudi koji tamo rada su stvarno bezobrazni kao da ih biraju da što gori budu...prije nekoliko sam uzimao S8 znači nimalo jeftin telefon ..ova mala sto je radila papira doslovce kao da od sebe ga daje ... koja nekultura i bezobrazluk ... al davno sam se prestao flekat na tu sitnu buraniju i šalteruše tako da sam joj oćutao ..inače da sam u svojim slavnim danima bio letjela bi ona meni u pet šest materina kao sposlom ...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2017, 14:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9302
A sta, kad kupujes skup telefon treba s tobom biti ljubaznija jer si ti neki kurac pa imas para, a ona radi na procenat od onoga sto proda, pa neljubaznost treba sacuvati za sitnu boraniju koja uzima telefon za marku?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5949 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 ... 298  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 38 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs