banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 15:48

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5907 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 296  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 22 Jan 2017, 09:58 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 22 Jan 2017, 09:40
Postovi: 357
///AMG je napisao:
Malo je reci da su neozbiljni , moj buraz je preko 20 dana ganjao da uzme iPhone 7 Plus kod njih na preplati , kao nemaju u ponudi , ne znaju kada će doći , ne možeš rezervisati i tako ... I onda je morao neke veze potezati u Mtelu i nekako uspio .. Umjesto da takve mušterije dočekuju raširenih ruku oni se tako ponašaju !!

Rade se prednarudzbe preko facebook profila. Zato ponestane uredjaja jer su kolicine ogranicene. Da ne govorim koje uslove moras ispuniti da bi uopste dobio licencu za iPhone. Apple je to...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jan 2017, 11:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Maj 2007, 16:54
Postovi: 1298
Lokacija: Omarska-Banja Luka
Ovo je njihov odgovor od 25.11.2016

Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jan 2017, 11:43 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2837
Haha MOZES????,

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jan 2017, 12:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Maj 2007, 16:54
Postovi: 1298
Lokacija: Omarska-Banja Luka
M:tel i ja smo prijatelji dugo godina :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jan 2017, 19:32 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2010, 10:22
Postovi: 686
Dexia Mons je napisao:
JohntraVolta je napisao:
Kakvi su ovo diletanti, ološ, bagra najveća, čim mi istekne ugovor, bježim od njih glavom bez obzira.

Nekoliko dana unazad jedva se kačim na mobilni net, i kad uspijem ostvariti konekciju, uglavnom sam na 2G. Inače, udaljen sam oko 2km od bazne stanice, na istom mjestu BH Telecom povremeno mjeri 10/3 Mb/s, a i Eronet daje sasvim pristojnu 3G konekciju.

Prije neki dan uključim net u centru grada, nema šanse da se uopšte povežem, poludim, nazovem ih, kažu mi da provjerim podešavanja, i nakon uvjeravanja da nisam lud i da su mi podešavanja u redu, priznaju da imaju prijavljene smetnje na tom području. Pitam kome da se obratim za prijevremeni raskid ugovora, kažu javite se na prodajno mjesto.

Jedino u BL konekcija je stabilna, mada se i u užem centru grada katkad zna prebaciti na 2G, a o brzinama je suvišno diskutovati, apsurdno je da ih na tom polju u RS šiju dva preostala operatera. Čim se mrdne iz BL, katastrofalna konekcija, nema šanse da se uradi bilo šta preko mobilnog neta.


Mozda ti je telefon govno, mozda nema pokrivenost 3g, mozda ti nije ugasen proxy...
Ne mogu da vjerujem da svi krenu od toga da je mtel kriv a da oni znaju sve.

A možda si ti zaposlen u mtelu? :roll: Registrovao si se danas, i u sva tri posta koja si napisao, glumiš im drvenog advokata.
Telefon mi je sve samo ne krš, uostalom, naravno da sam testirao i sa drugog telefona, i sa druge kartice, da bi gore navedene tvrdnje smatrao relevantnim, nikoga ne okrivljujem apriori, koliko god mi bio mrzak. Ugašen mi je proxy, nisam toliki noob da nisam provjerio podešavanja, da i ti ne radiš u njihovom call centru? Po tebi je normalno da na 2km od centra i bazne stanice nemam 3G pokrivenost, na mjestima gdje ih BHT i Eronet imaju, i da se katkad jedva uopšte konektujem na mobilni internet (čak i u samom centru)?!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jan 2017, 19:46 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 13 Jul 2010, 23:15
Postovi: 1414
Padobranac obični. Danas popodne kod pozorišta nema 3G.


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
He's not a man, he's a holy half-dead who has seen the underverse.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jan 2017, 20:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2004, 09:44
Postovi: 1330
Владимир je napisao:
Могуће да још није прокњижена посљедња уплата, па су зато искључили. Иначе, поред износа рачуна, сваки корисник има и укупан салдо, исписан на рачуну ситним фонтом, негдје код перфорације. Ја имам два рачуна за двије претплате, али тај салдо је заједнички и плаћам само једном уплатницом, користећи позив на број са једног рачуна. Ето, некако је логично да ти уваже што си за октобар платила више него што треба.


Nicole je napisao:
Imala sam i ja duplu naplatu nakon raskidanja ugovora..Ja platila racun prije nego je poslan da zavrsim s tim a oni du banci ipak poslali i naravno trajni nalog skine oko 80KM i tri mjeseca sam dokazivala da je to visak para. I drugarica koja radi u administraciji m:tela pokusavala da rijesi i na kraju nekom od sefica kad sam rekla u redu necemo se vise ubjedjivati sad cu da vas tuzim, momentalno idem napisati tuzbu a nece biti TV u regionu koji nece da vas blati i mirno pruzim ruku zahvalim se i odem i napisem tuzbu zaista ali sutradan je novac uplacen.


Zvala sam ih danas, rekli su da sutra nazovem sluzbu naplate i da im telefonski objasnim situaciju, navodno nece biti problema oko proknjizavanja tog jednog placanja.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jan 2017, 20:42 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Dexia Mons je napisao:
Mozda ti je telefon govno, mozda nema pokrivenost 3g, mozda ti nije ugasen proxy...
Ne mogu da vjerujem da svi krenu od toga da je mtel kriv a da oni znaju sve.


Lupaš. Dosta se ljudi na ovo žali, Eronet ima daleku bolju pokrivenost i stabilniji 3G bar po BL.

Dexia Mons je napisao:
Rade se prednarudzbe preko facebook profila. Zato ponestane uredjaja jer su kolicine ogranicene. Da ne govorim koje uslove moras ispuniti da bi uopste dobio licencu za iPhone. Apple je to...


Kad se preko veze i interne najave razgrabe aktuelni modeli, Iphone u ovom slučaju, onda se pusti obznana o mogućnosti narudžbi. A obično se završi izjavom "Žao nam je nema na stanju..." Deja vu.... :roll:

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jan 2017, 21:01 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
Neko brani m:tel?! E svasta, neka sam i to procitaona forumu :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jan 2017, 21:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4192
Lokacija: Little Rock, Arkansas
Nije mi jasno zašto je nekome toliko stalo da vuče m:tel za rukav i uzima telefone od njih i vezuje se ugovorima, poslije toliko negativnih komentara i objektivno boljih ponuda kod drugih operatera.

_________________
Sent from my Haswell i5-4460 desktop computer using Chrome, or maybe from my Google Pixel 7 using Opera.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jan 2017, 21:41 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Pa eto zbog Assphonea npr. daj da čaršija vidi kako pravim selfije iz provoda sa jabukom, je8o to što me guze dvije godine ko mladog majmuna na šta sam upozoren....naša posla.... :angry3:

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jan 2017, 21:47 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Mar 2012, 19:05
Postovi: 633
ja sam još početkom decembra tražio uvođenje trio paketa, zbog optike koju su uveli u naselje, i ponude od 100 MB po akcionoj cijeni od 50 KM, ali evo od tada ni trag ni glasa od njih...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jan 2017, 12:58 
Milan je napisao:
Jedno pitanjce, rodjak je poslao telefon u mtel na servis, a mtel ce ga sibnuti u komtrejd u sarajevo, ali problem je u tome sto je telefon malo kvrcnut sa strane tj na ekranu je samo jedna linija gdje je isti slomljen (naravno prije nego se desio problem zbog kojeg tel ide na servis). Sta mislite hoce li se garancija uvaziti?

Inace ono sto se telefonu desilo je serijska greska u hardveru i hrpa ljudi sirom svijeta sa tim telefonom (LG G4) su imali isti problem, telefon se samo ugasi i kada se opet upali pojavi se logo koji traje nekoliko sekundi i onda se opet ugasi, bas kao na ovom klipu

https://www.youtube.com/watch?v=doARIFie1ik


epilog, telefon popravljen i vracen vlasniku u roku od 7 dana, svaka cast komtrejdu, a i ovima iz mtela sto su ga odmah poslali


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Jan 2017, 14:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2004, 09:44
Postovi: 1330
Evo da i ja javim, i naš je popravljen (matična ploča), ali smo čekali oko 15 dana. Dobili smo garanciju 2 godine od dana popravke...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jan 2017, 14:58 
to je serijska greska pa su vjerovatno pripremili maticne ploce da se odmah u sarajevu moze zamijeniti :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Jan 2017, 18:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9279
Prije jedno mjesec dana kolega s posla je imao isti problem na istom telefonu i 45. dan ga zvali da dodje po novi telefon. Tad nisu mogli popraviti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jan 2017, 21:17 
odlicno, nov telefon u dzep i milina mu...

kad smo vec kod garancije kod mog istice za 3 dana, ali to je garancija od radnje. Ne znam vazi li garancija od LGa nakon toga, kod mene pise na italijanskom da traje 24 mjeseca.


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Jan 2017, 23:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
Ako piše da je 24 mjeseca, onda ima. Sve radnje daju 12 mjeseci. A fabrički se daje 24mjeseca ako se malo na cijenu doda love kad se kupuje. Ako je Italija upitanju onda je sigurno 24mjeseca Garancija

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jan 2017, 10:38 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 11 Mar 2010, 12:25
Postovi: 335
Ja sam imao LG G2 kupio u Sarajevu u radnji i platio oko 600 KM. Poslije toga vidim u Stanic techno shopu prodaje se G2 cijena 999 KM bila. Dobio garanciju od radnje 6 mjeseci samo. Poslije nekog vremena pojave mi se zute mrlje na ekranu i nalo procackam po netu i vidim da su u Srbiji mijenjali ekrane ili cak davali nove telefone ako je pod garancijom bio. Posto je bilo proslo 6 mjeseci nazovem Stanic i pitam, jer su oni ovlasteni uvoznik i serviser za LG, i sef servisa mi fino kaze da ne mogu da priznaju jer taj telefon nije legalno usao u BiH. Da je legalno morao bi preko njih biti uvezen pa da je ta neka radnja kupila i preprodaje.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jan 2017, 11:39 
Citiraj:
Ako piše da je 24 mjeseca, onda ima. Sve radnje daju 12 mjeseci. A fabrički se daje 24mjeseca ako se malo na cijenu doda love kad se kupuje. Ako je Italija upitanju onda je sigurno 24mjeseca Garancija

hvala na odgovoru

PFC1970 je napisao:
Ja sam imao LG G2 kupio u Sarajevu u radnji

uh, to ti je greska...i ja sam narucio jednom preko radnje "univerzalno" i dosao mi zakljucan telefon, vratio ga i nikada vise tako tel uzimati...ovdje gdje sam ja uzeo svoj G2 rade kao u njemackoj, vraca tel negdje "vani" u ovlasteni servis i zbog toga mi nije bilo puno dati pola milje za tel...ako se sjetim svraticu u stanic da pitam da li se moj tel moze servisirati u slucaju kvara...kada si uzimao telefon?

inace te mrlje su ceste kod G2, navodno se odvoji ekran od stakla na tom dijelu


Vrh
  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5907 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 296  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs