banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 25 Apr 2024, 06:58

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5946 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 298  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 11 Jan 2017, 11:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2008, 12:33
Postovi: 5005
Lokacija: Banja Luka
(Ne)kvalitetni kadrovi...(rodbina, prijatelji, kumovi...)
Neko je pitao zar ne bi i ja zaposljavao isto da sam na njihovom mjestu? Kad prodjes u zivotu sto sam ja prosao onda prvo ides po logici znanje pa sve ostalo. Al dobro, tudja(nicija) firma, tudji problemi

_________________
http://www.budideozvezde.rs/
http://www.youtube.com/user/crvenazvezdafkcom


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jan 2017, 13:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 5788
Lokacija: Banja Luka
Istekao mi ugovor na mtelu, danas platio račun za decembar i otišao u mtel da se prebacim na pripejd kada mi rekoše popunite zahtjev i dodjite u ponedeljak da platite prelazak i ostatak za januar što ste potrošili. Kaže 2 dana ćete normalno koristiti telefon, a treci nećete moći zvati.Pa zar je moguće da je tolika procedura prelaska.

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jan 2017, 12:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2008, 12:33
Postovi: 5005
Lokacija: Banja Luka
Naravno, ne bi li odustao:)

_________________
http://www.budideozvezde.rs/
http://www.youtube.com/user/crvenazvezdafkcom


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jan 2017, 12:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2008, 12:33
Postovi: 5005
Lokacija: Banja Luka
Naravno, ne bi li odustao:)

_________________
http://www.budideozvezde.rs/
http://www.youtube.com/user/crvenazvezdafkcom


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2017, 18:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23489
Oni koji su prešli na optiku, neka budu spremni da dobiju račun bez promjene paketa :)

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jan 2017, 17:04 
Jedno pitanjce, rodjak je poslao telefon u mtel na servis, a mtel ce ga sibnuti u komtrejd u sarajevo, ali problem je u tome sto je telefon malo kvrcnut sa strane tj na ekranu je samo jedna linija gdje je isti slomljen (naravno prije nego se desio problem zbog kojeg tel ide na servis). Sta mislite hoce li se garancija uvaziti?

Inace ono sto se telefonu desilo je serijska greska u hardveru i hrpa ljudi sirom svijeta sa tim telefonom (LG G4) su imali isti problem, telefon se samo ugasi i kada se opet upali pojavi se logo koji traje nekoliko sekundi i onda se opet ugasi, bas kao na ovom klipu

https://www.youtube.com/watch?v=doARIFie1ik


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Jan 2017, 17:06 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Pa sad zavisi od servisa. Mada jedva dočekaju da nađu bilo šta da se operu i skinu ti garanciju.... :-?

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jan 2017, 17:31 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10257
upravo tako jer sam imao slicnu scenu.
kupim tel kod njih i nakon 15ak dana sje8e se touchscreen. odnesem tel i bez obzira sto sam na tel od prvog dana stavio maskum okvir, sve u fulu, mlada dama koja je preuzela tel napise u onom zapisniku "vidljivi tragovi koriscenja"!!!
pa je li to normalno??? jeste, jer upravo na tu jednu recenicu te uzmu i mogu da kazu, ispao tel i slicno... ne pokriva garancija...

naravno, udjem u raspravu da mi pokaze te tragove na tel na kojem bukvalno nema packe! odgovor je bio, to je takva praksa da se upise! ma nemoj mi reci?!
msm, da je tel placem marku, 10 itd... nikakav problem, ali dao sam 350 kerma, neces me pravit budalom.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jan 2017, 17:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
Milan je napisao:
Jedno pitanjce, rodjak je poslao telefon u mtel na servis, a mtel ce ga sibnuti u komtrejd u sarajevo, ali problem je u tome sto je telefon malo kvrcnut sa strane tj na ekranu je samo jedna linija gdje je isti slomljen (naravno prije nego se desio problem zbog kojeg tel ide na servis). Sta mislite hoce li se garancija uvaziti?

Inace ono sto se telefonu desilo je serijska greska u hardveru i hrpa ljudi sirom svijeta sa tim telefonom (LG G4) su imali isti problem, telefon se samo ugasi i kada se opet upali pojavi se logo koji traje nekoliko sekundi i onda se opet ugasi, bas kao na ovom klipu

https://www.youtube.com/watch?v=doARIFie1ik

Ne podleže garanciji. Svako vece oštećenje Garancija se gubi. Za sve je tako a pogotovo za telefone, taman da je softverske prilike kvar.

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jan 2017, 20:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6144
Moj buraz danas dobio novi telefon od mtela + 2 godine garancije od danas...xperia z3 compact...bio u garanciji (ostalo jos 6mjeseci), ekran se odlijepio i prekidao (cesta greska u tom modelu), istina ocuvan telefon, samo mu jednom ispao.

Ajd jednom da urade nesto posteno...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jan 2017, 20:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2009, 18:07
Postovi: 6745
Lokacija: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ma da, G4 ima fabricku manu, jedino pomaze zamjena maticne ploce u tom slucaju, ja ih imam hrpu a nigdje ploca... Garanciju 99% nece uvaziti zbog toga na ekranu jer svi oni traze izgovor da ne uvaze zbog toga sto je neko uvijek u minusu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jan 2017, 23:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2004, 09:44
Postovi: 1330
Milan je napisao:
Jedno pitanjce, rodjak je poslao telefon u mtel na servis, a mtel ce ga sibnuti u komtrejd u sarajevo, ali problem je u tome sto je telefon malo kvrcnut sa strane tj na ekranu je samo jedna linija gdje je isti slomljen (naravno prije nego se desio problem zbog kojeg tel ide na servis). Sta mislite hoce li se garancija uvaziti?

Inace ono sto se telefonu desilo je serijska greska u hardveru i hrpa ljudi sirom svijeta sa tim telefonom (LG G4) su imali isti problem, telefon se samo ugasi i kada se opet upali pojavi se logo koji traje nekoliko sekundi i onda se opet ugasi, bas kao na ovom klipu

https://www.youtube.com/watch?v=doARIFie1ik


Ista situacija i kod nas, sa istim telefonom. Prije 8 dana ga predali u mtel. Isto ima neke packe i ogrebotine, ali su nama rekli da to ne smeta garanciji.

P.S. Ako moraju mijenjati matičnu ploču, je li se ne mogu povratiti slike sa telefona? (sorry ako je pitanje smiješno, ali tudum sam za tehniku :D )


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jan 2017, 07:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6144
wizzy_bl je napisao:
Moj buraz danas dobio novi telefon od mtela + 2 godine garancije od danas...xperia z3 compact...bio u garanciji (ostalo jos 6mjeseci), ekran se odlijepio i prekidao (cesta greska u tom modelu), istina ocuvan telefon, samo mu jednom ispao.

Ajd jednom da urade nesto posteno...

Da napomenem,burazu su isto napisali primjete se tragovi koriscenja...poslali u servis (Mostar) ...ovi vratili novi telefon.

Ipak je sve do glavnog servisa.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jan 2017, 08:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Логично је да жена на шалтеру направи записник о стању телефона.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jan 2017, 10:19 
Da, uvijek to urade prije negoli ga posalju.


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Jan 2017, 02:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2004, 09:44
Postovi: 1330
Platili smo račun za oktobar trajnim nalogom preko banke. Trajni nalog je istekao u novembru i nekako se potrefilo da taj račun nismo dobili na kućnu adresu. Decembar smo regularno platili trajnim nalogom. Početkom januara su nas nazvali da upozore da nismo platili račun za novembar. Greškom smo ponovo platili račun za oktobar, ovaj put u pošti (jer nije bilo onog od novembra). Sad su nam, naravno, onemogućili pozive sa fiksnog telefona, nazvala sam ih i rekli su da nam nije plaćen taj račun za novembar. Hoće li nam uvažiti 2x plaćeni račun za oktobar? :-?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jan 2017, 08:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Могуће да још није прокњижена посљедња уплата, па су зато искључили. Иначе, поред износа рачуна, сваки корисник има и укупан салдо, исписан на рачуну ситним фонтом, негдје код перфорације. Ја имам два рачуна за двије претплате, али тај салдо је заједнички и плаћам само једном уплатницом, користећи позив на број са једног рачуна. Ето, некако је логично да ти уваже што си за октобар платила више него што треба.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jan 2017, 08:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Imala sam i ja duplu naplatu nakon raskidanja ugovora..Ja platila racun prije nego je poslan da zavrsim s tim a oni du banci ipak poslali i naravno trajni nalog skine oko 80KM i tri mjeseca sam dokazivala da je to visak para. I drugarica koja radi u administraciji m:tela pokusavala da rijesi i na kraju nekom od sefica kad sam rekla u redu necemo se vise ubjedjivati sad cu da vas tuzim, momentalno idem napisati tuzbu a nece biti TV u regionu koji nece da vas blati i mirno pruzim ruku zahvalim se i odem i napisem tuzbu zaista ali sutradan je novac uplacen.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jan 2017, 09:44 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 22 Jan 2017, 09:40
Postovi: 357
ssaassaa je napisao:
Istekao mi ugovor na mtelu, danas platio račun za decembar i otišao u mtel da se prebacim na pripejd kada mi rekoše popunite zahtjev i dodjite u ponedeljak da platite prelazak i ostatak za januar što ste potrošili. Kaže 2 dana ćete normalno koristiti telefon, a treci nećete moći zvati.Pa zar je moguće da je tolika procedura prelaska.


Naravno da je toliko duga. Zbog kasnjenja eventualnog roaminga. Tako rade i operatori vani. Nista cudno.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jan 2017, 09:51 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 22 Jan 2017, 09:40
Postovi: 357
JohntraVolta je napisao:
Kakvi su ovo diletanti, ološ, bagra najveća, čim mi istekne ugovor, bježim od njih glavom bez obzira.

Nekoliko dana unazad jedva se kačim na mobilni net, i kad uspijem ostvariti konekciju, uglavnom sam na 2G. Inače, udaljen sam oko 2km od bazne stanice, na istom mjestu BH Telecom povremeno mjeri 10/3 Mb/s, a i Eronet daje sasvim pristojnu 3G konekciju.

Prije neki dan uključim net u centru grada, nema šanse da se uopšte povežem, poludim, nazovem ih, kažu mi da provjerim podešavanja, i nakon uvjeravanja da nisam lud i da su mi podešavanja u redu, priznaju da imaju prijavljene smetnje na tom području. Pitam kome da se obratim za prijevremeni raskid ugovora, kažu javite se na prodajno mjesto.

Jedino u BL konekcija je stabilna, mada se i u užem centru grada katkad zna prebaciti na 2G, a o brzinama je suvišno diskutovati, apsurdno je da ih na tom polju u RS šiju dva preostala operatera. Čim se mrdne iz BL, katastrofalna konekcija, nema šanse da se uradi bilo šta preko mobilnog neta.


Mozda ti je telefon govno, mozda nema pokrivenost 3g, mozda ti nije ugasen proxy...
Ne mogu da vjerujem da svi krenu od toga da je mtel kriv a da oni znaju sve.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5946 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 298  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 50 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs