banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 02:27

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5944 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ... 298  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 05 Sep 2017, 00:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Apr 2011, 20:33
Postovi: 1635
gogi je napisao:
GTK_Marko je napisao:
Jbg ja sam dosta u ovom svijetu fotografije pa često viđam slične akcije. Npr. Sony i Fuji, iako ste svi čuli za njih, uglavnom su autsajderi za ove "ozbiljne" foto poslove. Malo ko radi svadbu ili utakmicu sa tim. Svako malo se pojave ovako trade-in akcije, nekad i više od 500$ u vrijednosti. To što smo mi seljaci, to je drugo...

http://nofilmschool.com/2017/08/sony-wi ... slr-new-a9

http://www.fujirumors.com/get-650-bonus ... continued/

I manite se te priče o moralu, ispada da je vas 5 na forumu pošteno, a ostali su šupci jer uzimaju nešto jer ih izađe povoljnije. Posao je planuo nakon početka akcije. Isto tako je bilo i poslije sport klubova itd itd i biće i za novu godinu kad izmisle/prekopiraju nešto.
Možda je pojedinima teško povjerovati, ali velika većina klijenata je zadovoljna sa mtelom.

I ovo oko addika stvarno nisam upoznat da li se plaća nešto i koliko tačno, ali bih samo volio čuti koliko vas ima račun u raiffeisen i koliko ga plaćate mjesečno? poy



Ne bih se slozio da je sony autsjader. Na kraju krajeva ciji senzor koristi npr. Nikon d850? Kod nas je generalno misljenje da samo Nikon i Canon valjaju, a ovi ostali smece.

Ovo ti je npr. mrak kombinacija za svadbu.
Sony a9
24–70mm f/2.8 GM
28mm f/2
85mm f/1.8


D850 koristi nikonov senzor, ostale im je pravio sony. Vjeruj mi, znam o čemu govorim. Samo sam davao slikovit primjer. To što si ti naveo je zadnji sonijev aparat, vjerovatno najbolji aparat na svijetu, sa najboljim objektivima na svijetu i super si to prepoznao. Trenutno je jedini razlog što ljudi ne prelaze na sony to što je slaba podrška za njega (servisi, prodavnice) i to što još uvijek nije fail-safe kao neki skuplji canon ili nikon. Sve ima svoje, a ovo nije tema za to.

_________________
http://www.studiosaycheese.com www.facebook.com/saycheesebch


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Sep 2017, 10:36 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2017, 23:37
Postovi: 422
U suštini, za pohvalu akcija jer za ove pare nema boljih bonusa (pogotovo jer je tu i potpuno besplatan poziv prema jednom broju).

http://www.mtel.ba/single-article/4188


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Sep 2017, 10:40 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Pa ono, OK je.
Eronet za 14KM mjesečno sa PDVom daje 100 minuta, 100 poruka i 500mb.

Pitanje je onda samo da li ti treba više interneta ili ne...

EDIT: m:tel daje i 50% popusta u trajanju od 2 godine...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Sep 2017, 10:51 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2017, 23:37
Postovi: 422
Pa i u Eronetu je potpis ugovora na 24 mjeseca da bi ovaj bonus dobio za 14km. Rekao sam da je ovo extra ponuda za nekoga ko ne troši puno te pogotovo ako kući ima WIFI jer za 11km na prepaidu nema šanse da ostvariš ovaj saobraćaj.

Lično smatram da bi ovo trebala biti stalna ponuda m:tel-a u 2017. godini tj. da za 11,11KM na postpaidu dobijemo 100min/100sms/150mb.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Sep 2017, 11:05 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Ja sam razumio da ako potpišeš ugovor na 2 godine, plaćaš samo 50% od 11.11KM. Znači zajeb, to je 50% od 22.22KM... :)

Pa isto izađe kao Eronet onda, samo skontaš da li ti treba malo više neta ili ne. Ako treba onda Eronet, ako ne onda mtel...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2017, 18:23 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 19 Jun 2015, 20:44
Postovi: 6
Pozdrav svima, dobro da sam naisao na ovaj post da ne pravim novi. Uglavnom dvoumim se izmedju toga da ostanem na elta kabelu ili da predjem na mtel pa me zanima vase misljenje.
Trenutno imam eltin internet + tv, a mtelov broj. Htio sam da predjem na mtel open trio extra paket. Otprilike bi placao 7km vise ako predjem ali bih imao 60 vise kanala i 5 puta brzi internet.

Sa eltom imam ugovor vec 8 godina. Iako sam u centru, SVAKE godine problemi sa internetom. 9 mjeseci radi sjajno, a onda 3 mjeseca ganjanja sa tehnickom podrskom. Svaki put samo kazu da ce poslati nekog ali nikada niko nije dolazio, problem prodje "sam od sebe" nakon par sedmica. Ista situacija i ove godine, ping 1000 ms navece, modem se restartuje svakih 15 minuta, ili neta jednostavno nema par sati. Kap koja je prelila casu je to da trenutno placam 25km internet za brzinu 10 Mbps, iako taj paket vise kod njih ne postoji a drugi paket sa ISTOM cijenom je 14 Mbps. Ukratko, mogu dobiti 40% brzi net a da nista dodatno ne platim, ali naravno od njih niko nije ni zvao, ni na bilo koji drugi nacin javio. Procitao sam ugovor i zasticeni su kao bijeli medvjedi.

Sa druge strane ni o mtelu nemam rijeci hvale. Prije 5 godina sam imao neki ugovor u vezi mobilnog telefona, kao 14 mjesecnih rata + telefon besplatno. Kada sam isao tamo prvo su rekli da to nije tacno, vec da se telefon placa 100km. Ok, ipak uzmem. Onda mi kaze da kada se predje na drugi ugovor sve pare nestanu sa racuna, ok nekako i to pretrpim. Nakon dve godine kada je ugovor istekao, i kada sam se vracao na stari ugovor, opet su sve skinuli sa racuna i jos mi naplatili 20km za to. Tada sam rekao da vise necu za njih ni da cujem, ali pocinjem da se pitam da li su oni ipak manje od dva zla?

Kada je u pitanju Open trio extra, internet u tom paketu je 60/30 Mbps (GPON). Otprilike me najvise zanima koliko je internet STABILAN? Dakle, i ako bude malo sporiji nije mi toliko bitno, samo da ne puca konekcija. I ako imate bilo kakve dodatne informacije u vezi mtel-a generalno bio bih zahvalan.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2017, 18:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23485
Što se tiče interneta. Optika je stabilna. Tu nema sumnje. Što se tiče brzine, biće i veća od te iz ugovora. Čak i eltina optika radi ok. Samo da li je stigla optika do tebe. Još su trenutno akcije za stimulisanje prelaska, pa ti se zbog toga dodatno isplati preći među mtel-ovce :)

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2017, 19:28 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2017, 13:52
Postovi: 412
Lokacija: I. Sarajevo
Ja sam na VDSLu i na mtelu par mjeseci, ama bas ni jednom nije pukla veza niti nestalo neta niti iptv, ruku na srce da ne ureknem.

I elta je bila relativno stabilna, ali ne bas kao mtel. Doduse, zbog stabilnosti nisam ni mijenjao provajdera, u tom segmentu sam bio zadovoljan i eltom.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Sep 2017, 04:30 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2846
nisam vezan vise ugovorom za postpaid pa me zanima mogu li sa postpaida preci na prepaid i zadrzati broj npr 25.u mjesecu? kakvi su uslovi?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Sep 2017, 17:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23485
Citiraj:
BANJALUKA, Kompanija “M:tel” korisnicima koji se odluče za paket “Open trio ekstra” nudi dodatne benefite koji podrazumijevaju asistenciju u kući u slučaju potrebe za uslugama električara, vodoinstalatera, staklara ili bravara.

Dodatni benefiti su i medicinska asistencija u slučaju potrebe za ljekarom, zaštita od zloupotrebe platnih kartica na bankomatima i POS terminalima, na internetu i slično, kao i asistencija na putu.

Osim usluga asistencije, svi koji se odluče na ovaj paket do kraja novembra dobijaju i do 200 KM na “Adiko viza” poklon kartici, saopšteno je iz “M:tela”.

U ovaj paket je uključena i besplatna usluga “Open tu gou” na dva uređaja, “AXN” videoteku, “Minimaks plus” videoteku, te ostale pogodnosti. Srna


Ahahaha, šta je ovo. Još ostao makro iz mtel-a.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Sep 2017, 19:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2011, 23:38
Postovi: 4378
http://www.mtel.ba/images/content/Opsti ... K_Kons.pdf

_________________
"Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkte i savjest stada."
Friedrich Nietzsche


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Okt 2017, 09:23 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2017, 13:52
Postovi: 412
Lokacija: I. Sarajevo
Od danas 5GB, 30 dana za 11.70 KM.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Okt 2017, 10:41 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2017, 23:37
Postovi: 422
E još da omoguće minute ka svima kod Frend planova i nema razloga da neko bude na postpaid-u. Mislim da ovo nema smisla, na pretplati unazad 5 godina iste cijene dokupa interneta i to: 250mb za vrtoglavih 5,85km; 1GB za 11,70 i 2GB za 17,50km. Apelujem na m:tel da nešto promjeni glede dokupa interneta na pretplati jer su ubjedljivo najskuplji!!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Okt 2017, 11:08 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12368
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
nemanja066 je napisao:
Od danas 5GB, 30 dana za 11.70 KM.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

Gdje, sta?

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Okt 2017, 11:23 
nemanja066 je napisao:
Od danas 5GB, 30 dana za 11.70 KM.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

odlicno

skypostman, internet na pre paidu, ukucaj #100* i dobices meni gdje se kupuje


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Okt 2017, 17:07 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2017, 13:52
Postovi: 412
Lokacija: I. Sarajevo
Sad ni oni virtuelni operateri tipa haloo i gofree nisu vise povoljniji sto se neta tice i ovo me je jos vise udaljilo od nekog eventualnog prelaska.

Voljeo bih i ja da budu minuti prema svima, a i ovako mi ne smeta, 99% mtel zovem.

Uglavnom za 15ak KM se moze izgurati mjesec na prepaidu, s tim sto si obezbjedjen za net, a ostalo ostane ako zapne bas za pozive.

Bilo bi dobro da imaju paketi i da se pozivi/minute kupuju.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Okt 2017, 18:24 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12368
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Milan je napisao:
nemanja066 je napisao:
Od danas 5GB, 30 dana za 11.70 KM.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

odlicno

skypostman, internet na pre paidu, ukucaj #100* i dobices meni gdje se kupuje

Meni i dalje 1GB 30 dana 11.70???

Mozda zato sto mi je aktiviran ovaj frend plan?

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Okt 2017, 18:32 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2017, 13:52
Postovi: 412
Lokacija: I. Sarajevo
I meni je, nije zbog toga. Danas je neradni dan, sutra ce biti ok.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Okt 2017, 18:34 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2017, 23:37
Postovi: 422
nemanja066 je napisao:
Bilo bi dobro da imaju paketi i da se pozivi/minute kupuju.


Ima dokup min/sms kao npr 80min/80sms za 8km s tim što su minute ka m:tel mreži pa zato kažem da hoće da puste minute ka svima u Frend planovima.

Međutim, nije mi jasna njihova politika jer se sada stvarno ne isplati biti na pretplati iz sledećih razloga:

1. Bolja ponuda interneta na prepaidu;
2. Ne postoji više normalan telefon da se može uzeti za 1km na pretplati do 50km...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Okt 2017, 18:36 
I kod mene isto prikazuje samo 1 gb se moze kupiti. Meni 4og istice, valjda ce aktivirati do tada.

Meni je i 1 gb dovoljno, ali neka, od viska glava ne boli (bas provjerih, 627 mb preostalo od prosle aktivacije, tesko da cu potrositi to za 3 dana).


Vrh
  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5944 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ... 298  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs