banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 05:00

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5944 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132 ... 298  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 15 Mar 2018, 14:05 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Avg 2017, 10:37
Postovi: 1235
Kad se aktiviraju ove dopune M, S, L i slično, da li se uopšte negdje može provjeriti koliko ti je preostalo od tih npr. 100 minuta i 80 poruka?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Mar 2018, 18:05 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2015, 13:11
Postovi: 43
*100#


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Mar 2018, 17:58 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Avg 2017, 10:37
Postovi: 1235
ljubisa1995 je napisao:
*100#

Hvala, našao sam sad nekako.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Mar 2018, 11:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
3. dan nemam interneta i fiksnog, uz malo srece mozda rijese do ponedjeljka popodne :)

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2018, 22:28 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1562
Na dopuni sam i s vremena na vrijeme po potrebi kupim mobilni internet, medjutim na novom telefonu mi ne radi to bas kako treba.
Ukljucim mobilne podatke i jedino sto funkcionise jeste Viber, whatsapp i mesendzer. Bilo sta da otvorim na browseru ne radi, jednostavno ne radi kao da nisu ukljuceni podaci. Takodje i sve ostale aplikacije koje zahtjevaju internet ne funkcionisu (tipa instagram, itd.)
Pokusavao sam uzeti i veci paket internet podataka, ali ista stvar. Ne potrosim jednostavno niti jedan megabajt, ali otvorim browser i nece, ne radi.
Sta raditi?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2018, 22:33 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 09 Okt 2014, 22:29
Postovi: 641
Nazovi korisnicki centar, neka ti posalju podesavanje za tvoj tel. 066 101010


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2018, 23:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5030
Lokacija: Gradiška
Vjerovatno standardni problem sa pristupnim tačkama, treba obrisati vrijednosti za proxy i port...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2018, 08:29 
Napravi novu APN i ime i APN ime neka mtel i to je to.


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Mar 2018, 13:41 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1859
Lokacija: Banja Luka
Treba iskljuciti proxy server u podesavanjima pristupne tacke (APN).


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2018, 19:05 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Dec 2011, 16:54
Postovi: 39
Dragi moji "NE" prijatelji iz mtel-a. :angry4: Sajt vam je fenomenalan :confused2: . Vi i dalje radite po principu prorocice Pitije :lol: .

Ibis redibis, nunquam peribis in bello znači: Ići ćeš, vratiti se, nećeš poginuti u ratu.
Ibis redibis nunquam, peribis in bello znači: Ići ćeš, vratiti se nećeš, poginut (ćeš) u ratu.

Na vasem sajtu pise da TV Teslu u paketu S dobijemo :sad5: za 1KM, kad otvorite sljedecu stranu placamo taj isti TV u istom paketu 96KM :evil3: i tako vam je protkan cijeli sajt sa Pitijinim nevidljivim zarezima. Pa kako ono kazemo APP(ako prodje, prodje). Stalno ste lovili u mutnom i samo ostajete dosljedni sebi :mad: . Pohvaljujem, jer i to je znak dobrog karaktera, tacnije pjevamo vam pjesmu "Ostani djubre do kraja". :roll:

_________________
Ljudska pamet je ograničena. Glupost nije.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2018, 19:34 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
:confused2:
Rangarok je napisao:
Na dopuni sam i s vremena na vrijeme po potrebi kupim mobilni internet, medjutim na novom telefonu mi ne radi to bas kako treba.
Ukljucim mobilne podatke i jedino sto funkcionise jeste Viber, whatsapp i mesendzer. Bilo sta da otvorim na browseru ne radi, jednostavno ne radi kao da nisu ukljuceni podaci. Takodje i sve ostale aplikacije koje zahtjevaju internet ne funkcionisu (tipa instagram, itd.)
Pokusavao sam uzeti i veci paket internet podataka, ali ista stvar. Ne potrosim jednostavno niti jedan megabajt, ali otvorim browser i nece, ne radi.
Sta raditi?

Pored generalnih podesavanja za ukljucivanje i iskljucivanje WiFi-ja i podataka, svaka aplikacija ima svoje podesavanje za te stvari. Otidji na "upravljanje aplikacijama", iskljuci WiFi sa svake i ukljuci podatke ako si uplatio mobilni internet za sve sajtove. Ne zaboravi da na jedno sat vremena prije isteka paketa da poiskljucujes podatke globalno, kao i sa svake aplikacije ponaosob i ukljuci WiFi i ukljuci i na aplikacijama.

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2018, 22:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 5785
Lokacija: Banja Luka
Ma moraš podesiti drugu pristupnu tačku.Nije mu dobro podešeno.

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 14:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2011, 23:38
Postovi: 4378
animus tera je napisao:
Dragi moji "NE" prijatelji iz mtel-a. :angry4: Sajt vam je fenomenalan :confused2: . Vi i dalje radite po principu prorocice Pitije :lol: .

Ibis redibis, nunquam peribis in bello znači: Ići ćeš, vratiti se, nećeš poginuti u ratu.
Ibis redibis nunquam, peribis in bello znači: Ići ćeš, vratiti se nećeš, poginut (ćeš) u ratu.

Na vasem sajtu pise da TV Teslu u paketu S dobijemo :sad5: za 1KM, kad otvorite sljedecu stranu placamo taj isti TV u istom paketu 96KM :evil3: i tako vam je protkan cijeli sajt sa Pitijinim nevidljivim zarezima. Pa kako ono kazemo APP(ako prodje, prodje). Stalno ste lovili u mutnom i samo ostajete dosljedni sebi :mad: . Pohvaljujem, jer i to je znak dobrog karaktera, tacnije pjevamo vam pjesmu "Ostani djubre do kraja". :roll:


ili si ti pogriješio ili iz mtela čitaju forum. Ovdje stoji da je markica.

https://mtel.ba/oec/pojedinacni-uredjaj ... a-32s317bh

_________________
"Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkte i savjest stada."
Friedrich Nietzsche


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Apr 2018, 22:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2003, 12:32
Postovi: 5308
Lokacija: HEAVEN
dtkbl je napisao:
animus tera je napisao:
Dragi moji "NE" prijatelji iz mtel-a. :angry4: Sajt vam je fenomenalan :confused2: . Vi i dalje radite po principu prorocice Pitije :lol: .

Ibis redibis, nunquam peribis in bello znači: Ići ćeš, vratiti se, nećeš poginuti u ratu.
Ibis redibis nunquam, peribis in bello znači: Ići ćeš, vratiti se nećeš, poginut (ćeš) u ratu.

Na vasem sajtu pise da TV Teslu u paketu S dobijemo :sad5: za 1KM, kad otvorite sljedecu stranu placamo taj isti TV u istom paketu 96KM :evil3: i tako vam je protkan cijeli sajt sa Pitijinim nevidljivim zarezima. Pa kako ono kazemo APP(ako prodje, prodje). Stalno ste lovili u mutnom i samo ostajete dosljedni sebi :mad: . Pohvaljujem, jer i to je znak dobrog karaktera, tacnije pjevamo vam pjesmu "Ostani djubre do kraja". :roll:


ili si ti pogriješio ili iz mtela čitaju forum. Ovdje stoji da je markica.

https://mtel.ba/oec/pojedinacni-uredjaj ... a-32s317bh


Ne citaju, i u pravu je... samo sto on i ti gledate razlicite pakete.. Duo je 96, Trio je 1... I to je standardni pristup reklame u svim firmama: u ponudi uvijek pisu najnizu cijenu (ujedno i najskuplji paket koji ima)... tipa za telefon, IPhoneX ce napisati za 50 KM (npr), ali to je garant ako uzmes pretplatu od 100 KM... Ali ako uzmes 10KM pretplatu, onda je 800 KM telefon :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Apr 2018, 21:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Kakvi su ovo mtel adsl paketi sa njihovog sajta?
Pise mi na racunu da koristim M paket, placam 32 marke sa PDV i imam po speedtestu 8.5 mbps / 700 kbps.

Tih paketa na sajtu nema. Da li su ove cijene uz PDV?
https://mtel.ba/Internet/Internet-ponuda/Kucni-internet


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Apr 2018, 13:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
Slika

Optika.
Pronađi svoju savršenu brzinu
90% ljudi nema uslove
Slika

_________________
MANGA


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Apr 2018, 19:32 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Dec 2011, 16:54
Postovi: 39
dtkbl je napisao:
animus tera je napisao:
Dragi moji "NE" prijatelji iz mtel-a. :angry4: Sajt vam je fenomenalan :confused2: . Vi i dalje radite po principu prorocice Pitije :lol: .

Ibis redibis, nunquam peribis in bello znači: Ići ćeš, vratiti se, nećeš poginuti u ratu.
Ibis redibis nunquam, peribis in bello znači: Ići ćeš, vratiti se nećeš, poginut (ćeš) u ratu.

Na vasem sajtu pise da TV Teslu u paketu S dobijemo :sad5: za 1KM, kad otvorite sljedecu stranu placamo taj isti TV u istom paketu 96KM :evil3: i tako vam je protkan cijeli sajt sa Pitijinim nevidljivim zarezima. Pa kako ono kazemo APP(ako prodje, prodje). Stalno ste lovili u mutnom i samo ostajete dosljedni sebi :mad: . Pohvaljujem, jer i to je znak dobrog karaktera, tacnije pjevamo vam pjesmu "Ostani djubre do kraja". :roll:


ili si ti pogriješio ili iz mtela čitaju forum. Ovdje stoji da je markica.

https://mtel.ba/oec/pojedinacni-uredjaj ... a-32s317bh



Dragi moj, nisam ja pogrijesila .Bas danas sam bila u lopovskoj firmi Mtel i sve ove pogodnosti od Tesle koja kosta 1Km do 300KM poklon bon imaju samo novi korisnici, a mi stari korisnicici mozemo da duvamo u balon. Kad pitas za M paket i brzinu koju su postavili 60/30 oni kazu da to ne moze imati svako vec samo ko ima optiku i VDSL,ali nisu to naveli kad privlace raju vec tek kad potpises i prikljuce ti paket nadjes se u cudu.
Lopovi ostaju lopovi. Samo dohakacemo mi i njima :lol: :angry4: . Polako, misle da su najpametniji. Molice oni mene da ponistim ugovor, a ja necu htjeti. A i zasto bih kad ih tako volim i posebno volim kad ih nerviram. :evil3:

_________________
Ljudska pamet je ograničena. Glupost nije.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Apr 2018, 20:18 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Dec 2011, 16:54
Postovi: 39
Slika

_________________
Ljudska pamet je ograničena. Glupost nije.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Apr 2018, 07:31 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2030
Najbolje da ces na adslu izvuci 60/30. Malo se informisi, 21. je vijek.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Apr 2018, 08:58 
Uzmi 2 GB brzog interneta na 30 dana uz neogranicen net manje brzine i neogranicen net za Facebook za 12KM.Mjesecni plan Dopuna: M Net aktiviraj pozivom *146*1#


Kupih ovo gore i rekose da se automatski obnavlja svakih 30 dana. Moze li se to iskljuciti i kako? Sta ako nemam na racunu da kupim opet?


Vrh
  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5944 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132 ... 298  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 29 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs