banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 15:08

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5907 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 296  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 07 Avg 2014, 14:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5942
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
pa hajd organizuj

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Avg 2014, 14:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2002, 19:49
Postovi: 5073
Lokacija: Banja Luka
Vidim ja da nisam jedini. Meni je telefon kancelarija i nikad nisam ni obracao paznju na potrosnju, al' malo sam nekidan procesljao racune i vidim da me u zadnjih 2-3 mjeseca momacki deru. Mislim, nemoguce da mi se maltene udupla potrosnja. Necu da ciganim, al' de mi Ferdinande daj clan zakona i ostale zajebancije na koji se pozivam da ne placam listing. Malo da se budala i ja pravim.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Avg 2014, 17:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5201
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
I meni je tel kancelarija. Firma placa racune i nemam ogranicenja sli ne dam da me stoka pravi budalom. Walter se zalio po tom osnovu i zna koji je clan.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Avg 2014, 19:23 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 06 Jul 2009, 21:45
Postovi: 551
sudoku je napisao:
nakon poskupljenja smsa na prepaid tarifi, skroz sam odjebao ova govna, hocu reci mtel

11 pf poruka, 24 pf prvi minut poziva, racuna se 60 + 60 sekundi = welcome to Zimbabwe!

Otkad sam na eronetu - prodisao...

za 15 KM internet neogranicen, 80 minuta prema svim mrezama 80 smsova, daleko jeftinije poruke, pozivi, 60+10 obraucnski interval... visestruko bolji postpaid imaju, a prepaid mtelov je "isplativ" doslovce za nekog ko skoro nikad nece ni zvati ni slati poruke, nego eto da ima telefon ako ga neko nazove...

ko ih jebe kad dozvole da usred Banjaluke ljudi prelaze na eronet...


Malo si pogrijesio sto se tice 0,24 da kosta prvi minut - u stvari kosta 0,17+0,06+17% = 0,27 KM :lol:

Ja imam mtel postpaid i eronet prepaid. Znate li zasto ljudi ne prelaze na eronet - nisu informisani. Kada im kazem sta placaju na mtel prepaid, a sta ovamo imaju za 10 ili 20 KM gledaju i ne vjeruju :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Avg 2014, 19:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Sinoc skontah da su podigli cijenu sms. Primjetila sam da se potrosnja povecala, tj da dopuna traje nikoliko.
Koja su to gamad.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Avg 2014, 19:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2012, 11:29
Postovi: 5275
Lokacija: banja luka
Planiram narednih dana mahnuti mtelu i prebaciti konacno broj u izi mrezu. Stvarno su bezobrazni preko svake mjere.

_________________
It ́s better to die on your feet than live on your knees.
Opet je gužva pred kontejnerom...
Imbecili i debili ogroman je zbir, moj glas danas odlazi u manastir
I grieve in stereo, the stereo sounds strange, I know that if you hide, it doesn't go away


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2014, 09:15 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jan 2011, 16:41
Postovi: 554
A.J.V.A.R. je napisao:
Planiram narednih dana mahnuti mtelu i prebaciti konacno broj u izi mrezu. Stvarno su bezobrazni preko svake mjere.


http://izimobil.ba/tarife
ako sam dobro shvatio, broj se prenese i imas dupli bonus a pretplata 8 km?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2014, 09:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2012, 11:29
Postovi: 5275
Lokacija: banja luka
Da :D, s tim da sam ja prepaid

_________________
It ́s better to die on your feet than live on your knees.
Opet je gužva pred kontejnerom...
Imbecili i debili ogroman je zbir, moj glas danas odlazi u manastir
I grieve in stereo, the stereo sounds strange, I know that if you hide, it doesn't go away


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2014, 11:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Kako ide kad se prebaci broj? Nesto rekose da se to pofino tarifira onome ko tebe zove. Recimo kad si u roamingu.
Gamad, kako god.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2014, 11:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5026
Lokacija: Gradiška
pilot babo je napisao:
Vidim ja da nisam jedini. Meni je telefon kancelarija i nikad nisam ni obracao paznju na potrosnju, al' malo sam nekidan procesljao racune i vidim da me u zadnjih 2-3 mjeseca momacki deru. Mislim, nemoguce da mi se maltene udupla potrosnja. Necu da ciganim, al' de mi Ferdinande daj clan zakona i ostale zajebancije na koji se pozivam da ne placam listing. Malo da se budala i ja pravim.


Чланом 50. Закона о заштити потрошача у Републици Српској („Службени гласник Републике Српске“, број: 6/12 и 63/14) je дефинисано шта треба да садржи рачун за телекомуникацијске услуге. Поменути члан гласи:
„(1) Рачун за пружене телекомуникацијске услуге треба да садржи све потребне податке који потрошачу омогућавају провјеру исправности обрачуна пружених услуга, као што су: позивани број са којим је остварена веза, вријеме трајања позива, број импулса и износ у обрачунском периоду.
(2) Рачун за пружање економске услуге потрошачу се мора доставити посебно за сваку услугу.
(3) Трошкови издавања рачуна из става 1. овог члана су бесплатни.“

Ја још у јуну послао захтјев за доставу рачуна у складу са овим горе, ништа нису одговорили, јуче послао пријаву инспекцији...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2014, 11:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
BL forum, mtel neprijatelj #1
:lol:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2014, 13:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
@despot...

Sta ti predlazes za ovaj moj slucaj...sto ne navode nigdje razliku u cijeni za nove/stare korisnike...kome da se zalim..pa da ih kazne ;)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2014, 13:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5026
Lokacija: Gradiška
pa ima nekog osnova, malo pročitaj ovaj Zakon o zaštiti potrošača, ovako na prvu evo nešto na šta se možeš "zakačiti":

Član 3.

v) pravo na informisanost je pravo na raspolaganje tačnim podacima neophodnim za razuman izbor među ponuđenom robom i uslugama,

Član 13.

(1) Trgovac je obavezan da prodaje proizvod, odnosno pruža uslugu potrošaču na način koji nije u suprotnosti sa profesionalnom pažnjom i dobrim poslovnim običajima.
(2) Trgovac mora svoje prodajne uslove jasno, vidljivo i čitko istaknuti na prodajnom mjestu.
(3) Trgovac je obavezan da prodaje proizvode, odnosno pruža usluge svim potrošačima pod istim uslovima.
(4) Izuzetno od stava 3. ovog člana, trgovac može da daje posebne uslove prodaje za pojedine proizvode ili pojedinim grupama potrošača uz uslov da budu jasno istaknuti na prodajnom mjestu, u skladu sa propisom iz oblasti trgovine.
(5) Trgovac je obavezan da isporuči potrošaču plaćeni proizvod ili uslugu.
(6) Trgovcu je zabranjena diskriminacija bilo kojeg potrošača, naročito odbijanjem prodaje proizvoda koji je izložen ili na drugi način pripremljen za prodaju, ili odbijanjem pružanja usluga koje se mogu obaviti, ili uslovljavanjem prodaje proizvoda, ili pružanjem usluga prodajom drugih proizvoda ili pružanjem drugih usluga.
(7) Trgovac je dužan omogućiti potrošaču podnošenje reklamacije u prodajnom prostoru ili putem pošte ili putem elektronskih sredstava komunikacije na način propisan ovim zakonom ili posebnim propisima

Bitno je i kakav si ugovor potpisao sa njima kad si prešao na quadro....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2014, 14:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5026
Lokacija: Gradiška
da, zaboravih...
ja sve prijave šaljem republičkom inspektoratu
imaju i on-line prijave i pritužbe


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2014, 14:35 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jan 2011, 16:41
Postovi: 554
nikolaa82 je napisao:
A.J.V.A.R. je napisao:
Planiram narednih dana mahnuti mtelu i prebaciti konacno broj u izi mrezu. Stvarno su bezobrazni preko svake mjere.


http://izimobil.ba/tarife
ako sam dobro shvatio, broj se prenese i imas dupli bonus a pretplata 8 km?

Izgleda da ima caka. Pise 400 min bonusa za razgovor unutar izi mreze. Samo sms je prema drugim mrezama. Mislim da je Eronet bolji sa svojim ponudama bez pretplate.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2014, 14:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
Opet sma gledao informacije na sajtu...UOPSTE SE NE SPOMINJE termin NOVI/STARI KORISNIK,o cijenama da ne govorim...mislim da je to dovoljno za prijavu...

Kad uhvatim malo vremena na poslu,prosetacu se do inspektorata...to mi jr blizu :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2014, 09:38 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 11 Mar 2010, 12:25
Postovi: 335
Moj licni broj je bio na moje ime na postpade do 01.07. ove godine, od prvog je prebacen u VPN mrezu u firmi. Posto je kod njih do treceg u mjesecu obracun pa im ne rade aplikacije tek od treceg se vodim pod VPN. I uredno dobijem racun za prva tri dana u sedmom mjesecu sto sam i znao da ce biti. Obracunali su 10% pretplate za ta tri dana medjutim za ono sto sam potrosio za ta tri dana mi nisu obracunali bonus vec uredno naplatili po cijenama poziva i poruka. Odem danas cisto da pitam zasto to, kaze gospodja na salteru znam sve ali jednostavno sistem ne moze da obracuna bonus iz nekog razloga kojeg ni ona ne zna a kamo li da meni objasni zasto. Ali zato sistem zna da naplati pretplatu za te dane iako u toj pretpalti po ugovoru imas odredjene bonuse. Stvarno su go...a nevidjena...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2014, 16:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Apr 2010, 08:42
Postovi: 5723
Lokacija: Paprikovac
Kurs savršenog "selfija" na Trgu Krajine

Citiraj:
Banjalučani će u četvrtak i petak, 14. i 15. avgusta na Trgu Krajine imati priliku da isprobaju novi telefon "huavei ascend P7", a na raspolaganju će im biti "M:tel" instruktori popularnih "selfi" fotografija da bi savladali tehniku kako da sami sebe slikaju, najavljeno je iz ove kompanije.
Iz "M:tela" navode da će u akciji, koja će trajati od 19.00 do 23.00 časa, fotografije biti štampane i uramljene na licu mjesta, te da će svako imati uspomenu na brzi kurs savršenog "selfija".

"Kompanija `M:tel` uvijek radi na pronalaženju načina da modernu tehnologiju, posljednje trendove u industriji mobilnih telefona i sve druge aktivnosti predstavi široj zajednici na zanimljiv i interaktivan način", navedeno je u saopštenju.

Iz "M:tela" dodaju da je novi huavei telefon dostupan po cijeni od jedne KM uz "Moj miks" tarife 60 i 65, te da će akcije predstavljanja biti organizovane i u drugim gradovima i opštinama u Republici Srpskoj.


Slika

Da čovjek ne povjeruje.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2014, 16:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
:lol:

Sto nas ne bombarduju majku im je8em :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2014, 16:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29498
Lokacija: Banjaluka
:lol: :lol: :lol: :lol:

Tacno nas treba istrijebiti.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5907 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 296  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs