banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Apr 2024, 15:03

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5942 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131 ... 298  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 18 Feb 2018, 21:14 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Dec 2011, 16:54
Postovi: 39
wizzy_bl je napisao:
Znaci...danas sam popizdio na ove lopove...ako ima koji pravnik i ako skonta da ima osnove za tuzbu..nek ih odmah tuzi...bar namiri svoje troskove

Naime,uredno presao na mtel quadro prije 9 mjeseci...nisam iskoristio opciju kupovine televizora i ostalog (samo opciju kupovine mobitela) ...jednostavno nije trebalo...medjutim,danas pregledam na sajtu,ima li sta zanimljivo....nadjem neki tv sony 32" za 240km (model 32r310) ,ajd rekoh da to uzmem.,treba mi sada...odem u MTEL ...i shok...kao..to je ta cijena....ZA NOVE KORISNIKE....ako si stari korisnik...i zelis da produzis ugovor,anekosom...BEZ OBZIRA STO NISI TO ISKORISTIO ...bukvalno kaze ti..ko te jeebe sto nisi...

I to jos nekako da covjek prihvati.. ALI MENI NIJE JASNO,KAKO ME MOGU DOVODITI U ZABLUDU...UREDNO ODES NA ZVANICNI SAJT...NJIHOV WEB SHOP + PROSPEKT NA PRODAJNOM MJESTU...nadjes cijenu uredjaja na svom paketu....i onda ti tamo sluzbenica mlatara nekim listom papira a4,kao to je zvanicna cijena....GDJE TI PISEEEEE....OSIM NA TOM LISTU PAPIRA KOJI MI NIJE HTJELA DATI...gdje se uopste spominju NOVI I POSTOJECI KORISNICI NA ZVANICNOM SAJTU I PROPAGANDNIM MATERIJALIMA...zar ovo nije neki prekrsaj...da korisnike dovode u zabludu


Prijatelju, takav je mtel. Jedno pise na sajtu, drugo na ugovoru, a trece na nekom aneksu koji niko ne vidi sem ako si uporan pa sam nadjes.
Ja se samo nadam da ce doci Telemach.Jest da cu teska srca napustiti mtel :mad: ali sta cu :lol:

_________________
Ljudska pamet je ograničena. Glupost nije.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2018, 22:33 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Dec 2011, 16:54
Postovi: 39
Slika

_________________
Ljudska pamet je ograničena. Glupost nije.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Feb 2018, 03:27 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2030
Rijesio sam se telefonije. Jedino sto mi valja od njih je iptv i optika. Tu su bez premca u RS (sto se tice interneta)... To necu dirati :D.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Feb 2018, 05:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
Vratili su RTS-ove kanale ponovo u osnovni kad su vidjeli da
ih niko nece.
Vide da su se zajebali. Vidjecete da ce za godinu da ih izbace iz ponude.
:lol:

_________________
MANGA


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Feb 2018, 09:22 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Nov 2006, 19:20
Postovi: 212
Slika

https://www.xda-developers.com/opensignal-february-state-lte-report-2018/
Stanje pokrivenosti 4G LTE mrezom u februaru 2018. Kakve dvije rupe u Evropi, BiH i Ukrajina. Vec sada se govori da ce BiH upasti u "digitalnu provaliju" kada 2020. dodje 5G i IoT, koji ce znaciti da ce senzori biti ugradjeni u mnoge stvari, (npr. kamione i auto puteve). Iako nevoljno, cini mi se da ovoga puta MTEL nije kriv za "upadanje u digitalnu provaliju" nego politicari , koji nas vode u pravcu mnogih provalija ne samo digitalne.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Feb 2018, 11:30 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 25 Feb 2018, 11:16
Postovi: 1
Korisnik sam Kombinuj student paketa.Prije mjesec dana sam s prijavio na taj paket i dobio ono sto id uz to - 17.55 KM i 400 MB internetq koji je vazio mjesec dana . aktviram ja poslije toga ono 1GB sedam dana i 3.5 i istekne mi i nema pi smanjenoj brzini a naglasili su da ce biti. Moje pitanje je postoji li neka fora sa tim opcijama jer mtel očito nema potrebu da objasni nešto vec da samo daje opste odredbe. Hvala unaprijed!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Feb 2018, 14:14 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2009, 16:08
Postovi: 1875
Lokacija: Источно Сарајево
Opcija ti je da pređeš na drugu mrežu, što im više korisnika ode, prije će se opametiti.

_________________
https://peugeotclub.ba/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Mar 2018, 16:10 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2017, 23:37
Postovi: 422
M:tel se napokon sjetio promjeniti način iskazivanja bonusa koji se dobiju u postpaid tarifama. Tako će od 01.04. bonus biti prikazan kao količina minuta/sms/mb a ne kao novčani iznos... Takođe, novina je da se svakom postpaid korisniku na rođendan dodjeljuje 50 min i 50 sms koji važe za sve mreže u BiH.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Mar 2018, 16:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6132
dejang93 je napisao:
M:tel se napokon sjetio promjeniti način iskazivanja bonusa koji se dobiju u postpaid tarifama. Tako će od 01.04. bonus biti prikazan kao količina minuta/sms/mb a ne kao novčani iznos... Takođe, novina je da se svakom postpaid korisniku na rođendan dodjeljuje 50 min i 50 sms koji važe za sve mreže u BiH.
jest revolucija...u sistemu podijelis sadasnji bonus sa "cijena za minut"...

jesu li se strucnjaci skontali da povecaju kolicinu interneta?

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Mar 2018, 20:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2522
Jel kome trebala potvrda od nasih "prijatelja" za prelazak na drugu mrezu, i koliko se ceka na istu?

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Mar 2018, 21:58 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2030
Podnio u subotu potvrdu o izmirenim dugovanjima i u srijedu bila gotova. S tim da sam cekao u Prijedoru sat i po za obicni papir... Nisu znale sta i kako, strasno.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Mar 2018, 23:19 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Dec 2011, 16:54
Postovi: 39
Ukoliko neko ima prijatelja koji se bavi magijom neka se javi u mtel jer oni pocinju zaposljavati osobe tog zanimanja. :roll:
Sad su im oni najpotrebniji jer su ustanovili da im niko drugi ne moze pomoci sem njih.
A nije ni cudo kad obecavaju nenormalne stvari. Doduse ograde se oni tamo negdje u svojim aktima i vrlo lukavo stave "do 60/30", pa to moze biti i 1/1. :evil3: Zanima me samo kako ce meni sad produziti ugovor jer po starom ugovoru bih trebala sad biti na M paketu, a on je upravo taj koji sam navela, a brzina mi je 6.3. :sad5:
Vidite da ce magija da radi u mtelu punom parom. :mad:
Nego iz povjerljivih izvora sam cula da ulazi uskoro novi provajder i mjenja kompletnu instalaciju.
Kazu da bi i mtel to do sada uradio, ali nisu mogli jer to mnogo kosta , a oni slabo naplacuju od svojih korisnika , pa ne mogu obnoviti vodove.
I jos sam cula da vise nece moci iskljuciti telefone dok ne tuze, pa ce se i tu nacekati.
Boze, sva sam cula, samo ne znam je li istina ili nije. :confused1:

_________________
Ljudska pamet je ograničena. Glupost nije.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Mar 2018, 23:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3640
Upravo sam otplatio telefon koji sam uzeo na rate prije godinu dana, i sada mi je ostalo još godinu dana ugovora. Da li opet mogu da uzmem telefon, ili moram da čekam dok ne istekne ugovor, pa tek onda telefon uz novi ugovor?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Mar 2018, 23:40 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Dec 2011, 16:54
Postovi: 39
GialloRosso je napisao:
Upravo sam otplatio telefon koji sam uzeo na rate prije godinu dana, i sada mi je ostalo još godinu dana ugovora. Da li opet mogu da uzmem telefon, ili moram da čekam dok ne istekne ugovor, pa tek onda telefon uz novi ugovor?


Mozes, ali ne od mtela, :D

_________________
Ljudska pamet je ograničena. Glupost nije.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Mar 2018, 23:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3640
Tako sam i mislio. :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Mar 2018, 08:57 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2846
Mtel postpaid..kad ocitavaju internet potrosnju??nekad mi je bilo 18.u mjesecu sad pise na sms koji dobijem 28.

Sent from my SM-A720F using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Mar 2018, 13:15 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
GialloRosso je napisao:
Upravo sam otplatio telefon koji sam uzeo na rate prije godinu dana, i sada mi je ostalo još godinu dana ugovora. Da li opet mogu da uzmem telefon, ili moram da čekam dok ne istekne ugovor, pa tek onda telefon uz novi ugovor?


Zamisli da ga nisi uzeo na rate, nego ga platio odmah u komadu. I dodješ sutra, i pitaš mogul ja još jedan, onaj je otplaćen :lol:

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Mar 2018, 13:30 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2030
dadotb je napisao:
Mtel postpaid..kad ocitavaju internet potrosnju??nekad mi je bilo 18.u mjesecu sad pise na sms koji dobijem 28.

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
Zovni onaj broj i pitaj kojeg datuma u mjesecu je obracun interneta, tako sam i ja dok sam bio na mtelu.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Mar 2018, 18:36 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 08 Sep 2016, 08:14
Postovi: 125
vojopd je napisao:
dadotb je napisao:
Mtel postpaid..kad ocitavaju internet potrosnju??nekad mi je bilo 18.u mjesecu sad pise na sms koji dobijem 28.

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
Zovni onaj broj i pitaj kojeg datuma u mjesecu je obracun interneta, tako sam i ja dok sam bio na mtelu.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk


Obračunski interval potrošnje mobilnih podataka(interneta) ide od onog datuma kad si potpisao ili produžio novi ugovor.
Npr.ako si potpisao ugovor 10.2.2018,internet se obračunava u periodu od 10.2.do 10.3,pa onda 10.3.do 10.4.itd itd...
Minuti i sms-ovi se obračunavaju mjesečno,tj.od prvog do prvog.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Mar 2018, 21:01 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2846
E pa ok..hvala

Sent from my SM-A720F using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5942 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131 ... 298  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs