banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 16:31

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5907 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130 ... 296  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 08 Feb 2018, 23:29 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2017, 23:37
Postovi: 422
Zorge je napisao:
Ma ništa mi nije jasno, potrošim onaj kofol brzi onda imam onaj spori od 64 kb/s.


Ako želite i dalje da ostanete u m:tel mreži na prepaid-u a da imate mobilni internet sa smanjenom brzinom, od sada morate kupovati tarifne planove tj. Tarifni plan "Dopuna M NET" koji košta 12km a za te pare se dobija 1gb flat mob. neta i neograničen pristup facebook-u ali i Instagramu (što znači da ako potrošite 1GB mob neta i brzina vam se smanji, facebook i Instagram i dalje koristite po punoj brzini - sav ostvareni saobraćaj na ove dvije društvene mreže se ne oduzima od 1GB).

A sada nešto korisno... U mts mreži je pušten roming tiket za m:tel mrežu u RS (do sada je važio samo za m:tel u Crnoj Gori). Ukratko, za oko 25 km na mjesečnom nivou se dobija: besplatan odlazni i dolazni saobraćaj u okviru mreža koje su u sastavu Telekom Srbija grupe (mts, m:tel CG i m:tel RS) kao i sms i mobilni internet. Dakle, sve je neograničeno!!!!
Pošto još uvijek plaćamo najveće cijene mobilnih i fiksnih usluga, ovo je extra ponuda. Potrebno je samo u Srbiji kupiti mts karticu i zabavi nema kraja... Dopuna se može uzimati putem web sajta mts-a. Evo i link:
https://www.mts.rs/privatni/vesti/2359/ ... da-i-u-bih


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2018, 23:30 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 23:49
Postovi: 647
Lokacija: BL
Od 14.1.2018 nema vise toga (za male pare)
Kad niko vise ne nudi internet u danima sto bi i oni?
Sad vise niko ne nudi internet npr 7 dana klauzula je 7 dana ili 1gb sta prvo istekne,ako data istekne naplacuje se sa prepaid racuna
Mtel inace ima izbaci te navlakuse svakih par mjeseci,uvijek upecaju neke budale...

_________________
Shoot first,ask question later


Poslednji put menjao mRCINa dana 08 Feb 2018, 23:31, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2018, 23:30 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2017, 13:52
Postovi: 412
Lokacija: I. Sarajevo
Ima samo kad uzimas tarifne planove, ako uzimas samo net pakete nema sporog.

Ne znam kako vam je upotrebljivo 64/128 kbps, meni je to isto kao da ga i nemam, zato se ne primam na te price.

Dejane, nije ni to bas ok, slucajno nazoves nekoga mimo mtela nidje te nema ili neko tebe nazove mimo mtela. Ako bi vec placao 25KM radije bih isao na pretplatu ovde.


Ne znam sto je puk'o mtel ovoliko u BiH. Izgleda da se u Srbiji koliko toliko drze...

Da hoce jos dobra alternativa doci za IPTV i Internet kucni kao Telemach, da ih se kotarisem vise...


Sent from my Nexus 6 using Tapatalk


Poslednji put menjao nemanja066 dana 08 Feb 2018, 23:52, izmenjena 3 puta

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2018, 23:37 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
Zorge je napisao:
Ma ništa mi nije jasno, potrošim onaj kofol brzi onda imam onaj spori od 64 kb/s.

To vazi kod paketa na pretplatu dok kod dopune moras da pazis na vrijeme posto poslije isteka tarife se ukljucuje SOS internet ili kao to zovu koji je 1 KM po megabajtu ili tako neka jako skupa tarifa. I ja sam se zeznuo 2-3 puta. Odtad 5-10 minuta prije isteka, poklonim M:Tel-u posto nemaju nikakvu opciju za automatsko iskljucenje kad istekne paket. Kad dobijes poruku, upamti dan isteka i tacno vrijeme. To je nazalost jos uvijek jedini nacin da se izbjegne internet van paketa.

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Poslednji put menjao Vladimir RUS dana 08 Feb 2018, 23:41, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2018, 23:41 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2017, 13:52
Postovi: 412
Lokacija: I. Sarajevo
Pa imate na telefonima, Data Usage. Podesi se Warning i Limit i to je to, nema problema. Poprilicno je tacno, u bobu skoro...

Naravno ovo ako je na mjesecnom nivou, da moze automatski raditi...

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2018, 23:45 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
dejang93 je napisao:
Zorge je napisao:
Ma ništa mi nije jasno, potrošim onaj kofol brzi onda imam onaj spori od 64 kb/s.


Ako želite i dalje da ostanete u m:tel mreži na prepaid-u a da imate mobilni internet sa smanjenom brzinom, od sada morate kupovati tarifne planove tj. Tarifni plan "Dopuna M NET" koji košta 12km a za te pare se dobija 1gb flat mob. neta i neograničen pristup facebook-u ali i Instagramu (što znači da ako potrošite 1GB mob neta i brzina vam se smanji, facebook i Instagram i dalje koristite po punoj brzini - sav ostvareni saobraćaj na ove dvije društvene mreže se ne oduzima od 1GB).

A sada nešto korisno... U mts mreži je pušten roming tiket za m:tel mrežu u RS (do sada je važio samo za m:tel u Crnoj Gori). Ukratko, za oko 25 km na mjesečnom nivou se dobija: besplatan odlazni i dolazni saobraćaj u okviru mreža koje su u sastavu Telekom Srbija grupe (mts, m:tel CG i m:tel RS) kao i sms i mobilni internet. Dakle, sve je neograničeno!!!!
Pošto još uvijek plaćamo najveće cijene mobilnih i fiksnih usluga, ovo je extra ponuda. Potrebno je samo u Srbiji kupiti mts karticu i zabavi nema kraja... Dopuna se može uzimati putem web sajta mts-a. Evo i link:
https://www.mts.rs/privatni/vesti/2359/ ... da-i-u-bih

Dzabe povoljni roming paketi kada M:Tel nema 4G mrezu.

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2018, 23:52 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2017, 23:37
Postovi: 422
Ljudi moji ali meni nije jasno zašto bi neko ko koristi net na mjesečnom nivou i dalje kupovao internet bez flat opcije kad za samo 0,30pf više se dobija flat i neograničen fb i instagram (u tarifnim planovima). Ali svako ima mogućnost izbora... Ove gore 2 društvene mreže vuku net samo tako, tako da je ovaj tarifni plan po meni vrlo pristojan.

@nemanja066 Slažem se u vezi tvoje konstatacije "šta ako slučajno se uputi poziv ka korisniku koji nije u mtel mreži". Međutim, takodje smatram da je ovo ok npr. za studente, za mjesta gdje nije moguć ADSL ali eto i za turiste jer su bez rominga u 3 države faktički. Ovo je vrlo popularno bilo u nazad par godina na relaciji Crna Gora-Srbija, s tim da mtel cg daje tiket za godinu dana za 60km.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2018, 00:02 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2017, 13:52
Postovi: 412
Lokacija: I. Sarajevo
Jos da imamo 4G sto kaze covjek, gdje bi kraj bio. Nije mi jasno gledaj sta nude u Srbiji, a sta ovde, a ko fol ista firma.

Moze se naci neka uloga tog roming paketa, ali da ovako za neobavezno svakodnevno koristenje ne bas.

Ja na eronetu prodjem sa 3KM mjesecno. 30min poziva prema svima /i fixne i mobilne/, i 500MB neta.

Na mtelu 1GB 12KM, ovde 10KM 3GB. Jos ti se neiskoristen bonus prenosi u sledece mjesece i minuti i internet i sms.

Voli narod da ga dere mtel ko mecku a ima alternative.


Sent from my Nexus 6 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2018, 01:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Sta je to mtel vip m:card?

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2018, 05:47 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2837
dejang93 je napisao:
Zorge je napisao:
Ma ništa mi nije jasno, potrošim onaj kofol brzi onda imam onaj spori od 64 kb/s.


Ako želite i dalje da ostanete u m:tel mreži na prepaid-u a da imate mobilni internet sa smanjenom brzinom, od sada morate kupovati tarifne planove tj. Tarifni plan "Dopuna M NET" koji košta 12km a za te pare se dobija 1gb flat mob. neta i neograničen pristup facebook-u ali i Instagramu (što znači da ako potrošite 1GB mob neta i brzina vam se smanji, facebook i Instagram i dalje koristite po punoj brzini - sav ostvareni saobraćaj na ove dvije društvene mreže se ne oduzima od 1GB).

A sada nešto korisno... U mts mreži je pušten roming tiket za m:tel mrežu u RS (do sada je važio samo za m:tel u Crnoj Gori). Ukratko, za oko 25 km na mjesečnom nivou se dobija: besplatan odlazni i dolazni saobraćaj u okviru mreža koje su u sastavu Telekom Srbija grupe (mts, m:tel CG i m:tel RS) kao i sms i mobilni internet. Dakle, sve je neograničeno!!!!
Pošto još uvijek plaćamo najveće cijene mobilnih i fiksnih usluga, ovo je extra ponuda. Potrebno je samo u Srbiji kupiti mts karticu i zabavi nema kraja... Dopuna se može uzimati putem web sajta mts-a. Evo i link:
https://www.mts.rs/privatni/vesti/2359/ ... da-i-u-bih
Jel ovo vazi za mts brojeve??pa onda na njega uzmem roming ?

Sent from my SM-A720F using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2018, 11:04 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2017, 23:37
Postovi: 422
Baš tako. Uzmeš mts broj i na njemu kupiš roming paket.
@filozof sa vrbasa Mtel vip m:card je kartica lojalnosti na koju skupljaš bodove redovnim plaćanjem računa. Za svaku potrošenu 1KM dobijaš 0,7 bodova. Te bodove 2x godišnje mjenjaš za proizvode, pakete minuta, neta...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2018, 14:30 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 12 Maj 2012, 14:05
Postovi: 76
dejang93 je napisao:
Zorge je napisao:
Ma ništa mi nije jasno, potrošim onaj kofol brzi onda imam onaj spori od 64 kb/s.


Ako želite i dalje da ostanete u m:tel mreži na prepaid-u a da imate mobilni internet sa smanjenom brzinom, od sada morate kupovati tarifne planove tj. Tarifni plan "Dopuna M NET" koji košta 12km a za te pare se dobija 1gb flat mob. neta i neograničen pristup facebook-u ali i Instagramu (što znači da ako potrošite 1GB mob neta i brzina vam se smanji, facebook i Instagram i dalje koristite po punoj brzini - sav ostvareni saobraćaj na ove dvije društvene mreže se ne oduzima od 1GB).

A sada nešto korisno... U mts mreži je pušten roming tiket za m:tel mrežu u RS (do sada je važio samo za m:tel u Crnoj Gori). Ukratko, za oko 25 km na mjesečnom nivou se dobija: besplatan odlazni i dolazni saobraćaj u okviru mreža koje su u sastavu Telekom Srbija grupe (mts, m:tel CG i m:tel RS) kao i sms i mobilni internet. Dakle, sve je neograničeno!!!!
Pošto još uvijek plaćamo najveće cijene mobilnih i fiksnih usluga, ovo je extra ponuda. Potrebno je samo u Srbiji kupiti mts karticu i zabavi nema kraja... Dopuna se može uzimati putem web sajta mts-a. Evo i link:
https://www.mts.rs/privatni/vesti/2359/ ... da-i-u-bih

Bila je priča da se dopuna putem mts-ovog sajta može realizovati samo putem debitnih i kreditnih kartica koje su izdate u Srbiji, dok sve ostale kartice izdate izvan Srbije ne prolaze.
Da li je neko provjeravao?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2018, 17:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2011, 23:38
Postovi: 4366
Citiraj:
Od 15. januara 2018. godine, prepaid Frend dobio je novo ime – Dopuna, a svim m:tel Dopuna korisnicima, umjesto osnovnog tarifnog modela, sada su dostupni tarifni modeli „Opuštencija“ i „Standardica“.

Ovi novi Dopuna tarifni modeli osmišljeni su tako da ti omoguće jednostavno, brzo, ali i sigurno korišćenje mobilnog interneta. Upravo to je i najveća razlika između ova dva tarifna modela.

A da li si ti više „Opuštencija“ ili „Standardica“ saznaj u nastavku.

Opuštencija tarifni model namijenjen je onim korisnicima koji povremeno koriste mobilni internet i to isključivo putem kupovine tarifnih opcija ili tarifnih planova.

U slučaju kupovine tarifne opcije, internet koristiš do isteka kupljene opcije ili potrošene internet kvote u okviru kupljene tarifne opcije, nakon čega korišćenje interneta možeš da nastaviš tek kupovinom nove tarifne opcije.

Standardica je namijenjena svima onima koji uživaju u potpunoj slobodi surfovanja i koji žele pristup mobilnom internetu u svakom trenutku.

I u ovom tarifnom modelu možeš koristiti mobilni internet kupovinom tarifnih opcija ili tarifnih planova, ali najveća razlika je upravo ta što korisnici ovog modela mobilni internet mogu da koriste direktno korišćenjem novčanog iznosa na svom Dopuna računu po cijeni od 1KM/MB.

U slučaju kupovine tarifne opcije, internet se koristi do isteka kupljene opcije ili potrošene internet kvote u okviru kupljene tarifne opcije, nakon čega ti se saobraćaj za mobilni internet naplaćuje sa tvog dostupnog Dopuna računa.

Na osnovu toga kako i koliko si koristio mobilni internet u proteklih nekoliko mjeseci, od 15. januara dodijeljen ti je jedan od dva nova tarifna modela. Međutim, ukoliko ti dodijeljeni tarifni model ne odgovara, u svakom trenutku možeš da se opredijeliš za korišćenje drugog tarifnog modela. Prva promjena se ne naplaćuje, a svaka sljedeća iznosi 1 KM i možeš da je izvršiš putem servisa Moj meni pozivom koda *100# .

Takođe ukoliko želiš da saznaš kojem modelu trenutno pripadaš, pozovi servis Moj Meni i birajući opciju 6 saznaj da li si Opuštencija ili Standardica.

A ukoliko su ti potrebne dodatne informacije, m:tel kontakt centar dostupan ti je 24 sata dnevno putem besplatnog broja 066 10 10 10.

_________________
"Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkte i savjest stada."
Friedrich Nietzsche


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2018, 17:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
Ma planovi ostaju isti...samo su uveli zbrku oko nazivaSlikaSlika

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2018, 09:15 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Dec 2011, 16:54
Postovi: 39
nemanja066 je napisao:
Ima samo kad uzimas tarifne planove, ako uzimas samo net pakete nema sporog.

Ne znam kako vam je upotrebljivo 64/128 kbps, meni je to isto kao da ga i nemam, zato se ne primam na te price.

Dejane, nije ni to bas ok, slucajno nazoves nekoga mimo mtela nidje te nema ili neko tebe nazove mimo mtela. Ako bi vec placao 25KM radije bih isao na pretplatu ovde.


Ne znam sto je puk'o mtel ovoliko u BiH. Izgleda da se u Srbiji koliko toliko drze...

Da hoce jos dobra alternativa doci za IPTV i Internet kucni kao Telemach, da ih se kotarisem vise...


Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

Pozdrav svima.
Potpuno podrzavam Nemanju i sve sto je rekao. Samo da dodje Telemach bicu njihov prvi korisnik :D . Ljudi daju ono sto obecaju i nema problema. Ovih dana gledam montere iz mtela kako rade na ovoj hladnoci od jutra do mraka i opet jadni malo sta uspiju uraditi jer su vodovi mtela u rasulu, a gospoda iz uprave nista ne poduzima da rijesi te probleme. Sto jedan monter na moje pitanje zasto ih vise muce na ovim hladnocama kad znaju da oni ne mogu napraviti nemoguce jer nisu Bogovi, odgovori da su izgleda veci i od Bogova. Ponekad i ja mislim tako jer od nista naprave nesto. E moja upravo mtela, samo vi uzivajte dok vam ne dodje kraj, a nadam se i zelim da to bude brzo. :angry4:

_________________
Ljudska pamet je ograničena. Glupost nije.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2018, 09:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2008, 11:23
Postovi: 1563
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
Da li je nekom isplaćena dividenda od nove godine.
Počeli su i s tim kasniti


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2018, 09:43 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 13 Jul 2010, 23:15
Postovi: 1414
Meni nije isplaćena.


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
He's not a man, he's a holy half-dead who has seen the underverse.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2018, 11:01 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2837
Ni meni..ali to je ovih dana svakako..malo ste kolege uranili.

Sent from my SM-A720F using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2018, 11:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 5779
Lokacija: Banja Luka
I kolika je dividenda ako se smije znati ,na onih uloženih 20 vaučera :D

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2018, 11:15 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2837
ssaassaa je napisao:
I kolika je dividenda ako se smije znati ,na onih uloženih 20 vaučera :D
Od 45-80 km..kako kad..za 15 god solidno..ali znam ljude koji su otkupljivali,pa sad imaju po 5000 vaucera

Sent from my SM-A720F using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5907 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130 ... 296  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs