banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 03:23

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5907 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 296  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 21 Avg 2014, 17:08 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 16 Apr 2014, 23:26
Postovi: 202
ilicm je napisao:
Imaju... Pop3/smtp serveri pola dana nerade...al ne bi rekli nista... brisu postove sa facebook stranice kad se ljudi zale... site radi pa ne radi... cccc

Kod tebe je dobro-pola dana. Kod mene nije radilo ni juce,a danas je kao malo bolje, ali sve je to lose. Popravljaju po 5 dana,jer ovo nije prvi put, da ne radi, a znaju naplatiti puni iznos preplate. Iskljucili su i korisnicki servis-080050005.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Avg 2014, 18:42 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Apr 2009, 12:20
Postovi: 222
Kod mene prekjuce nije bilo interneta nikako vise od sata, onda juce je sve nesto usporeno bilo, pola stranica nije moglo da se otvori, danas isto tako, evo sad je kao malo bolje. Isto mogu da potvrdim, zvao sam par puta korisnicki servis 080050005, po par minuta muzika, niko se ne javlja. :angry4:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Avg 2014, 20:39 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Feb 2009, 12:30
Postovi: 310
Lokacija: Banja Luka
gagi je napisao:
Isto mogu da potvrdim, zvao sam par puta korisnicki servis 080050005, po par minuta muzika, niko se ne javlja. :angry4:


Nova dimenzija prijateljstva mtel-a...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Avg 2014, 21:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Sep 2004, 09:01
Postovi: 4094
Lokacija: Mejdan
eric_cartman je napisao:
Kurs savršenog "selfija" na Trgu Krajine


Citiraj:
Nemoguće je objasniti te momente apsolutnog ushićenja poslom kojim se bavim. Kroz kakve sve procese prođe prije nego što ode na ocjenu javnosti, koja, vrlo često, pobrka babe i žabe pa unaprijed osude nešto što je suštinski fenomenalno.

Tako je bilo i sa akcijom "Brzi kurs savršenog selfija". To je jedna od najuspješnijih BTL akcija u kojoj je vrlo mjerljiv broj ljudi koji su došli u kontakt sa proizvodom koji smo promovisali, koji su kasnije samoinicijativno promovisali naš proizvod i o kojem se mnogo priča.


Beskrajno mnogo divnih trenutaka je bilo u tih nekoliko dana putovanja po gradovima divne nam zemlje. A ja bih izdvojila tri fotografije koje će ispričati predivnost onoga što bih ja pokušala da napišem i ne bih uspjela.

Bravo Aquarius Banja Luka još jednom. I hvala M:TEL za priliku da radujemo ljude.


ma nemoj me jebat :lol:

_________________
ZP550


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Avg 2014, 22:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Jebem vam mater.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Avg 2014, 22:34 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 10:57
Postovi: 83
Ja još mislio ovo do mene, pošto sam imao prije problema sa svojim kompom oko neta, kad ono globalni problem. Stvarno nevjerovatno, pola sajtova ne radi, kad nešto downloaduješ ide full brzina pa onda se polako smanjuje i smanjuje.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2014, 06:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Apr 2010, 08:42
Postovi: 5723
Lokacija: Paprikovac
Braneee je napisao:
eric_cartman je napisao:
Kurs savršenog "selfija" na Trgu Krajine


Citiraj:
Nemoguće je objasniti te momente apsolutnog ushićenja poslom kojim se bavim. Kroz kakve sve procese prođe prije nego što ode na ocjenu javnosti, koja, vrlo često, pobrka babe i žabe pa unaprijed osude nešto što je suštinski fenomenalno.

Tako je bilo i sa akcijom "Brzi kurs savršenog selfija". To je jedna od najuspješnijih BTL akcija u kojoj je vrlo mjerljiv broj ljudi koji su došli u kontakt sa proizvodom koji smo promovisali, koji su kasnije samoinicijativno promovisali naš proizvod i o kojem se mnogo priča.


Beskrajno mnogo divnih trenutaka je bilo u tih nekoliko dana putovanja po gradovima divne nam zemlje. A ja bih izdvojila tri fotografije koje će ispričati predivnost onoga što bih ja pokušala da napišem i ne bih uspjela.

Bravo Aquarius Banja Luka još jednom. I hvala M:TEL za priliku da radujemo ljude.


ma nemoj me jebat :lol:


Da vaćamo Evropu, da vaćamo svet! :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2014, 06:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Mali korak za Mtel, a veliki za covjecanstvo.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2014, 06:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5026
Lokacija: Gradiška
Citiraj:
Nemoguće je objasniti te momente apsolutnog ushićenja poslom kojim se bavim. Kroz kakve sve procese prođe prije nego što ode na ocjenu javnosti, koja, vrlo često, pobrka babe i žabe pa unaprijed osude nešto što je suštinski fenomenalno.

Tako je bilo i sa akcijom "Brzi kurs savršenog selfija". To je jedna od najuspješnijih BTL akcija u kojoj je vrlo mjerljiv broj ljudi koji su došli u kontakt sa proizvodom koji smo promovisali, koji su kasnije samoinicijativno promovisali naš proizvod i o kojem se mnogo priča.


Beskrajno mnogo divnih trenutaka je bilo u tih nekoliko dana putovanja po gradovima divne nam zemlje. A ja bih izdvojila tri fotografije koje će ispričati predivnost onoga što bih ja pokušala da napišem i ne bih uspjela.

Bravo Aquarius Banja Luka još jednom. I hvala M:TEL za priliku da radujemo ljude.


Kakvo proseravanje...
:puke:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2014, 08:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Samo urbano
Nek' se napuse drvarskog kurca

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2014, 08:25 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Vanja, to nije politicki korektno od tebe. I zasto samo drvarskog?

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2014, 08:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Mislio sam petrovackog
Isto mu dodje .. pripizdina je pripizdina, bez obzira na geografske koordinate

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2014, 08:28 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Ma dobro, mislio sam, imamo i mi qraca ovde..

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2014, 08:37 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
:lol:

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2014, 09:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Uuu :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2014, 09:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 19:18
Postovi: 3496
Mtel ima problem sa TK. opremom u coru mreze. crkao im je glavni ruter pa ima 1001 sranje. jbga sve pametni umovi :)
puklo im je dns rezolovanje, neradi im rutiranje unutar njihove same mreze.....

dok ne dodje novi uredjaj bice ovako

_________________
Slika
BORAC, U INAT SVIMA


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2014, 12:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Treba svi korisnici da uslikaju savrsen selfi svoga splovila i posalju ga na adresu mtela
I onim instruktorkama, da im pokazu kako su savladali gradivo

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2014, 12:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Nov 2010, 22:12
Postovi: 1221
subzero81 je napisao:
Mtel ima problem sa TK. opremom u coru mreze. crkao im je glavni ruter pa ima 1001 sranje. jbga sve pametni umovi :)
puklo im je dns rezolovanje, neradi im rutiranje unutar njihove same mreze.....

dok ne dodje novi uredjaj bice ovako


još uz sve to jedini koji zna nešto o tome u mtelu je vjerovatno na moru ...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2014, 13:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Odakle vam ove info? Citam i u drugoj temi. Zar ne mogu dovesti nekoga iz Srbije da to postavi i da mu plate? Malo je ipak neprofesionalno sve drzati na jednom covjeku, sta ce kad njega ne bude.


Kontam ima u mtelu dosta inzenjera, ali sta je potrebno da bi ti rukovodio tim namjestanjem corea mreze? Znanje kojeg nema na faksu, iskustvo?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2014, 13:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Nov 2010, 22:12
Postovi: 1221
a sta drugo zakljuciti ... ako su ozbiljni trebali bi imati sve redundantno ... ako nisu onda kad se ovako nesto desi pocinje krpljenje i onda se ovako to reflektuje na citav servis ...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5907 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 296  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs