banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Apr 2024, 16:54

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5946 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123 ... 298  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 14 Dec 2017, 12:09 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 20 Nov 2016, 15:44
Postovi: 582
Bukvalno tjeranje na postpaid ukoliko ne bude i dalje opcija frend plan.

E sad sam već u dilemi, mtel ili eronet. Na eronetu na pretplati za 24 KM 200 min, 1000 sms, 2 GB.
Samo me pokrivenost brine.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Dec 2017, 12:16 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2017, 23:37
Postovi: 422
Koliko se sms poruke danas koriste trebali su sniziti cijenu na 4-5 pf a ne, oni u 2017 dižu cijenu sms-a :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Dec 2017, 12:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9850
Lokacija: Далеко од раја
mare_zz je napisao:
Bukvalno tjeranje na postpaid ukoliko ne bude i dalje opcija frend plan.

E sad sam već u dilemi, mtel ili eronet. Na eronetu na pretplati za 24 KM 200 min, 1000 sms, 2 GB.
Samo me pokrivenost brine.


Ako te toliko brine pokrivenost odeš do prvog kioska, kupiš njihov broj i probaš par dana. Taman potrošiš ono što ide u startnom paketu, vidiš odgovara li ti i ako valja prebaciš postojeći broj. Ako ti tih 1000 sms nije neophodno mislim da je prepaid na eronetu mnogo bolja opcija sad, pogotovo što nema ugovora i možeš svaki mjesec mijenjati koliko čega uzimaš. Ono, jedan mjesec uzmeš najjače pakete, a onda kasnije svaki mjesec dopuniš samo najmanji paket da bi produžio važenje za 30 dana. :)

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Dec 2017, 13:13 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 20 Nov 2016, 15:44
Postovi: 582
Ma sms najmanje koristim, ne znam da li pošaljem 20 poruka mjesečno. Samo min i GB, što više. :D
Nije ni to loša opcija, kao frend plan, sam iskombinujem kako želim. A zašto da uzmem najjači paket jedan mjesec? Zar ne uzimam svaki mjesec taj za koji se odlučim? Nisam u toku što se tiče njih.
Da li si ti na eronetu i kako si zadovoljan pokrivenošću? Konkretno, evo drug je na eronetu i baš juče ne stiže sms sat vremena, a u centru BL radi. Moguće i da je do tel, ali ne vjerujem, ima flagship. :) Samo sam zbog toga sumnjičav, dogodiće se u situaciji kada ti je najpotrebnije da te tako ta glupost izbije.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Dec 2017, 13:23 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2030
Desi se meni na mtelu da sms ne ode, tj ode a osoba ga ne dobije. Takodje se desi da i ne dobijem sms... Imas supernet 25 u eronetu. Mislim da je sasvim korektna cijena u odnosu na ono sto se nudi.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Dec 2017, 13:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9850
Lokacija: Далеко од раја
Paket važi mjesec dana i ako produžiš prije isteka neiskorišteno se prenosi u naredni mjesec. Još kao novi korisnik imaš da ti uduplaju megabajte pa se isplati na početku akumulirati zalihe. :)
Svaki mjesec uzimaš koliko ti treba, nije obavezno da uzimaš isti paket ako ti je od prošlog mjeseca ostalo viška.
Za ovih par godina nisam primjetio neke velike nedostatke, ali neka svako provjeri šta mu najviše odgovara. :)

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Dec 2017, 13:31 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 20 Nov 2016, 15:44
Postovi: 582
Ja stvarno na mtel-u nikad nisam imao problema sa sms, što jest, jest.

Pikirao sam Super 25 - 23,40 KM na 2 god, 2 GB je dovoljno a važnije mi je da imam 200 min. Ali ni ovo što je kolega Philby predložio nije loša ideja. Ne vežeš se ugovorom a mala razlika. Bar ovo što meni treba. Čekam samo januar da vidim hoće li ukinuti frend plan, za sada za 19 KM, ja sam zadovoljan.

@Philby
Da li se ovo odnosi na slagalicu (prepaid) ili super tarifu?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Dec 2017, 14:15 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2017, 13:52
Postovi: 412
Lokacija: I. Sarajevo
dejang93 je napisao:
http://www.mtel.ba/single-article/4316
Dakle, ukidaju flat u osnovnoj tarifi prepaida. Za nadati se je da će ostati Frend planovi. Kako se sve ovo smišljeno radi da se korisnici prebace na Kombinuj ili Moj Mix :D
Mogu me samo prebaciti na drugog operatera...

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Dec 2017, 15:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 5788
Lokacija: Banja Luka
Zvao njihovu tehničku službu, kažu da misle da će ostati frend planovi.Pitao ih i takodje hoće li za internet u okviru frend planova ako ostanu važiti i da se nakon potrošenog bonusa ne smanjuje brzina oni kažu da nemaju pojma. Biće kao sve do 15.januara poznato. Ja sam joj rekao kako je to neozbiljno da nesto novo uvode,a da ne znaju ništa. Nakon toga mi je "podrška" spustila slušalicu, eto kakva im je služba, a ono snimanje razgovora mogu okačiti mačku o rep ako ne prate ko im šta priča.

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Dec 2017, 10:45 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Apr 2010, 11:58
Postovi: 30
ssaassaa je napisao:
Zvao njihovu tehničku službu, kažu da misle da će ostati frend planovi.Pitao ih i takodje hoće li za internet u okviru frend planova ako ostanu važiti i da se nakon potrošenog bonusa ne smanjuje brzina oni kažu da nemaju pojma. Biće kao sve do 15.januara poznato. Ja sam joj rekao kako je to neozbiljno da nesto novo uvode,a da ne znaju ništa. Nakon toga mi je "podrška" spustila slušalicu, eto kakva im je služba, a ono snimanje razgovora mogu okačiti mačku o rep ako ne prate ko im šta priča.


Evo izbacili su na sajtu prije pola sata:
http://www.mtel.ba/single-article/4319
http://www.mtel.ba/images/content/pdf/P ... objava.pdf
Mada sam primijetio da ima dosta izmjena po pitanju svih naziva ne samo za postpaid već i za ostale usluge.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Dec 2017, 11:33 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Sep 2009, 10:51
Postovi: 857
Meni je od svega najzvucnije to sto nema vise nigdje FREND naziva, skontali i samo da vise nisu frendovi... :lol:


Poslednji put menjao goranagf dana 15 Dec 2017, 11:35, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Dec 2017, 11:34 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2017, 23:37
Postovi: 422
Ukratko, ono što je najvažnije a što smo se svi pitali. Frend planovi ostaju s tim da mjenjaju nazive i ukida se flat internet i u Frend tarifnim planovima tj. ako korisnik prije isteka tarifnog plana potroši min/sms/mb, sav ostvareni saobraćaj se dodatno naplaćuje... Neograničen mobilni internet ostaje samo u Kombinuj i Moj Mix tarifama.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Dec 2017, 12:14 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12386
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Jel ostaje ovaj net 5gb?

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Dec 2017, 12:45 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2017, 23:37
Postovi: 422
Ostaje ali od 15.01. neće više biti neograničen pristup tj. nema više smanjenja brzine interneta nego se dodatno naplaćuje.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Dec 2017, 14:03 
koliko je to dodatno?

strvarno se treba dobro potruditi pa potrositi 5 gb za mjesec dana...ja sam uspio 2.5 gb,a samo kod kuce sam wifi koristio


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Dec 2017, 16:57 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
Odjavio sam 3G USB, a kako je krenulo sad cu.i broj (da prebacim u drugu mrezu). M:Tel sve gori. Ne znam koja im je racunica, samo znam da kostaju sve vise i vrijede sve manje. Imaju prostora za nove korisnike, samo sto ih privlace na nacin da mnoge odvlace. Samo neka kazu koju ce sljedecu uslugu s.ebati, da znam da i nju odjavim. :D

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Dec 2017, 17:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Kakav paket moze da uzme jedan stranac koji dolazi u BL, treba mu iskljucivo internet i koristice to nekih sedam dana dok je u BL.
Pretpostavljam da to nece ici tako lako kod ove bagre, kao u Hrvatskoj na moru, kupis karticu za par eura i imas LTE gdje god krenes.


Malo sam se zainteresovao pa gledam ove mape pokrivenosti 3G, 4G signalom vukojebina od drzava koje su na papiru mozda i gore od nase ili tu negdje. Dakle samoproglaseno Kosovo, Albanija, Moldavija itd itd. Svi imaju bolje ponude, svi imaju 4G, svi imaju bolju pokrivenost i manje cijene. Eventualno CG, za koju nisam mogao naci podatke, koju moras izuzeti zbog specificnog reljefa gdje je vrv teze sve sprovesti.

Muceno Kosovo, pokrivenost 4G signalom 90%... za 10 eura 300 minuta, 300 sms, 2 gb interneta. https://www.ipko.com/offers/pako-plan/?lang=sr

Mtel 22 marke.. 100 minuta, 100 sms, 150 MB mobilnog interneta. 150 MB :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Na evropskom kontitentu ne postoje korisnici koji placaju VISE, dobijaju MANJE. Dakle po odnosu standarda zivota, cijena i dobijenih usluga NEMA GORE u Evropi. 50 drzava i 800 miliona ljudi - nema gore. Volio bih da me neko demantuje sa primjerom.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Dec 2017, 17:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Apr 2011, 20:33
Postovi: 1635
TOURIST NET
Ovaj turistički Frend paket biće dobar prijatelj svima kojima je potreban neograničen mobilni internet u m:tel mreži. Internet bonus koji dobijaš u ovom paketu vrijedi 3 dana, a pored toga tu je i 1 KM na bonus računu kojeg možeš koristiti 30 dana od dana aktivacije paketa, slati poruke i razgovarati unutar svih mreža u BiH.

Tourist NET možeš kupiti po cijeni od 10 KM (sa PDV-om)

_________________
http://www.studiosaycheese.com www.facebook.com/saycheesebch


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Dec 2017, 17:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Hvala. Broj se kupi na trafikama?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Dec 2017, 18:37 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2030
Hoces se usreciti ahah

Sent from my SM-N950F using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5946 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123 ... 298  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs