banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 20 Apr 2024, 17:06

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4579 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173 ... 229  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 05 Feb 2018, 15:34 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2013, 09:17
Postovi: 542
Ne izgrebu se kljucevima i sličnim stvarima, izgrebe ih pijesak i tako te sitnije i "ostrije" stvari. Izgrebe se, a i ne znas tacno od cega.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Feb 2018, 18:12 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Ja nemam apsolutno nista. Maska koju sam imao je cinila telefon debelim i teskim, tako da sam je skinuo. Displej je skoro pa u izvanrednom stanju, dok su strane izubijane momacki. Nek ide zivot...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Feb 2018, 19:38 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 24 Avg 2009, 00:28
Postovi: 153
Uprava za indirektno oporezivanje:

Nacrt Odluku o uvjetima i postupku ostvarivanja prava na oslobađanje plaćanja uvoznih i izvoznih dažbina radi usklađivanja s odgovarajućim carinskim propisima Evropske unije proslijeđen je u Savjet ministara, koji je usvojio spomenutu odluku sa određenim izmjenama koje nisu bile u samom nacrtu. Konačna verzija će biti objavljena u Službenom glasniku Bosne i Hercegovine koju možete da preuzmete putem sljedećeg lika ( http://www.sluzbenilist.ba/ ). Kad bude objavljena Odluka u službenom glasniku možete konkretnije da pročitate da li je došlo do povećanja neoporezivog praga za pošiljke iz inostranstva, kako se obračunavaju dažbine, kao i kad stupa Odluka na snagu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2018, 01:03 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Avg 2010, 22:40
Postovi: 281
Da li je 140$ OK cijena za Redmi 4x, 3/32GB. Ili da jos ceprkam po internetima? :)
Ima li jos nesto posebno sto treba znati pri kupovini sa gearbesta, geekbuying... (treba li registracija na sajt i tako to...)
Neko je spomenuo kimovil.com sajt. Meni je tamo kao najpovoljnije izbacio sajt tinydeal ili tako nekako... ali kad sam malo pretrazio u vezi tog sajta, dosta negativnih komentara ima...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2018, 09:16 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2013, 09:17
Postovi: 542
djesburaz je napisao:
Da li je 140$ OK cijena za Redmi 4x, 3/32GB. Ili da jos ceprkam po internetima? :)
Ima li jos nesto posebno sto treba znati pri kupovini sa gearbesta, geekbuying... (treba li registracija na sajt i tako to...)
Neko je spomenuo kimovil.com sajt. Meni je tamo kao najpovoljnije izbacio sajt tinydeal ili tako nekako... ali kad sam malo pretrazio u vezi tog sajta, dosta negativnih komentara ima...
Zavisi od boje, ali imas ih od 105 evra pa do nekih 125 (crne boje) na aliexpress. Potrebno je da se registruješ, a na geekbuying je pozeljno da pitas ima li na stanju prije narucivanja.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2018, 10:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2008, 10:47
Postovi: 1915
Lokacija: bajna luka
djesburaz je napisao:
Da li je 140$ OK cijena za Redmi 4x, 3/32GB. Ili da jos ceprkam po internetima? :)
Ima li jos nesto posebno sto treba znati pri kupovini sa gearbesta, geekbuying... (treba li registracija na sajt i tako to...)
Neko je spomenuo kimovil.com sajt. Meni je tamo kao najpovoljnije izbacio sajt tinydeal ili tako nekako... ali kad sam malo pretrazio u vezi tog sajta, dosta negativnih komentara ima...


Ja sam sa te stranice narucio bas mnogo stvari i puno dolara potrosio i nikad nije bilo problema. Slobodno naruci. I svakako imas placanje preko paypal-a.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2018, 12:45 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Avg 2010, 22:40
Postovi: 281
00dragan00 je napisao:
djesburaz je napisao:
Da li je 140$ OK cijena za Redmi 4x, 3/32GB. Ili da jos ceprkam po internetima? :)
Ima li jos nesto posebno sto treba znati pri kupovini sa gearbesta, geekbuying... (treba li registracija na sajt i tako to...)
Neko je spomenuo kimovil.com sajt. Meni je tamo kao najpovoljnije izbacio sajt tinydeal ili tako nekako... ali kad sam malo pretrazio u vezi tog sajta, dosta negativnih komentara ima...
Zavisi od boje, ali imas ih od 105 evra pa do nekih 125 (crne boje) na aliexpress. Potrebno je da se registruješ, a na geekbuying je pozeljno da pitas ima li na stanju prije narucivanja.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk


Crna boja je u pitanju za 140$ - to mu valjda dodje oko 225km iliti 113 evra. To je na gearbest-u.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2018, 14:14 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2013, 09:17
Postovi: 542
132 evra je na gearbest koliko vidim. Gearbest je skroz pouzdan, ali je malo skuplji.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2018, 14:49 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 07 Dec 2017, 15:08
Postovi: 33
super_koza je napisao:
Ja nemam apsolutno nista. Maska koju sam imao je cinila telefon debelim i teskim, tako da sam je skinuo. Displej je skoro pa u izvanrednom stanju, dok su strane izubijane momacki. Nek ide zivot...


mene to drži prvih par mjeseci, sve zaštite i maske, onda shvatim da neću uživati u telefonu dok je tako zamotan, pa sve to skinem :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2018, 03:46 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2018, 03:17
Postovi: 3
Pozdrav ljudi,
Nasao sam jako "povoljno" (oko 580 KM) Asus Zenfone 4, Tajvanska verzija, na Ebay i zanima me kad ste narucivali generalno telefone, da li vam je paket stigao "preturan" tj da su otvoreni radi pregleda ili nesto tako?
Ne zelim da dodjem u nezgodu da dam toliko novca, a da mi dodje otvoren i to.
Hvala unaprijed :)

P.S Prodavac je top rated seller, i sve je legitimno.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2018, 05:50 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2846
Noobaton je napisao:
Pozdrav ljudi,
Nasao sam jako "povoljno" (oko 580 KM) Asus Zenfone 4, Tajvanska verzija, na Ebay i zanima me kad ste narucivali generalno telefone, da li vam je paket stigao "preturan" tj da su otvoreni radi pregleda ili nesto tako?
Ne zelim da dodjem u nezgodu da dam toliko novca, a da mi dodje otvoren i to.
Hvala unaprijed :)

P.S Prodavac je top rated seller, i sve je legitimno.
Nadam se samo da su ispeglali problem sa ekranom? Nece kutiju otvarati tj nista ne preturaju,samo ti odvale pdv plus carinu

Sent from my SM-A720F using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2018, 10:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2008, 10:47
Postovi: 1915
Lokacija: bajna luka
https://faktor.ba/vijest/nova-odluka-o- ... ati-283389


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2018, 13:02 
OnLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5612
Lokacija: Banja Luka
Ma dodje ti telefon uredan.

Ovo do 300KM, a poklon do 90KM, pa oni racunaju na ono gift sto Kinezi napisu na posiljku.

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2018, 13:36 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12455
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Znači zatvoriše IQ mobile :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2018, 22:49 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2018, 03:17
Postovi: 3
Citiraj:
Nadam se samo da su ispeglali problem sa ekranom? Nece kutiju otvarati tj nista ne preturaju,samo ti odvale pdv plus carinu


Vjerovatno mislis na 4 Pro, koliko ja znam, jedini "problem" je da razina svjetlosti mu ne dostize koliko reklamiraju, tj. nije na flagship level-u. Isti slucaj ko u HTC U11+ :)

Ne znas mozda po kojem procentu gledaju carinu? Nadam se da nije valjda vise od 50 KM...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2018, 22:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4238
Lokacija: Little Rock, Arkansas
Noobaton je napisao:
Ne znas mozda po kojem procentu gledaju carinu? Nadam se da nije valjda vise od 50 KM...

Rider on the storm je napisao:
Evo još jednom za sve koji nisu iz BL i ne mogu lično i verbalno "smanjiti" troškove carinjenja.
Nameti su 28,7% na cijenu proizvoda + još 13,10 KM fiksno, pa računajte.

(Proizvod + 10% carina) + 17% PDV.
10 KM taksa + 3,10 KM carinski pregled.

_________________
Sent from my Haswell i5-4460 desktop computer using Chrome, or maybe from my Google Pixel 7 using Opera.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2018, 23:10 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2018, 03:17
Postovi: 3
Hvala drug :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2018, 13:22 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2030
Da li je neko narucivao nesto u skorije vrijeme? Do sada sam svasta narucivao, uglavnom iznosi manji od 50 KM. Zadnje 2 narudzbe sa ebay-a nisu uopste stigle... Jedna iz Velike Britanije, a druga iz Kine. Ne znam sta je problem, moze li se zovnuti carina i provjeriti ili sta se vec zove. Ako neko moze pomoci, da ne narucujem dzabe...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2018, 13:26 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2013, 09:17
Postovi: 542
vojopd je napisao:
Da li je neko narucivao nesto u skorije vrijeme? Do sada sam svasta narucivao, uglavnom iznosi manji od 50 KM. Zadnje 2 narudzbe sa ebay-a nisu uopste stigle... Jedna iz Velike Britanije, a druga iz Kine. Ne znam sta je problem, moze li se zovnuti carina i provjeriti ili sta se vec zove. Ako neko moze pomoci, da ne narucujem dzabe...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Imas li broj za praćenje? Ne vjerujem da ti ovi na carini mogu pomoći, jedino prodavcu da pises, ali ako nema broj za praćenje, ne moze nista. Koliko vec cekas?

Sent from my STF-L09 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2018, 13:29 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2030
Ma iz VB trebalo stici davnih dana i nije. Dobio sam refund, nije to problem. A iz kine rekli kao max 40 dana, a proslo je i to... Ali bas da nijedan nije prosao paket, zato mi je cudno... Oba su narucena u januaru, a prethodno sve brzo dolazilo, cak i iz Kine sam cekao max 20 dana... Ma ima broj... ali to samo za Kinu vazi, daljd nd pise nista, poslano kao 07.01... Nije kao kad npr od Spigena narucujes pa pise bas sve detaljno :D. Narucio sa opet, ali od drugog lika, valjda ce proci...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4579 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173 ... 229  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs