banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 09:22

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4579 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 229  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 02 Jun 2014, 10:58 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Sehxor jel ti stigao Hot Peeper što si naručio? Malo recenzije ako jeste :)

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jun 2014, 11:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2008, 10:47
Postovi: 1915
Lokacija: bajna luka
Da li je neko mozda dogovarao s ljudima iz pandawill da stave manju cijenu na paket kad salju zbog nase carine? Ja sam s ljudima iz dx-a uspio dogovoriti da stave manju cijenu. Moze li to na pandawill kako?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jun 2014, 13:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2009, 18:07
Postovi: 6745
Lokacija: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nepokoreni je napisao:
Sehxor jel ti stigao Hot Peeper što si naručio? Malo recenzije ako jeste :)



Stigao je 9 dana nakon narudzbe, za te pare je odlican telefon, dobra rezolucija, dobar pixel density, ne stopa nista sistem.
Sve nove igre mogu raditi fino, antutu 14500, ja sam jos nesto modifikovao pa izvukao oko 15500, sto je dobro za tel od 130km :)


Jesi ga i ti narucio?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jun 2014, 14:29 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 03 Okt 2005, 01:56
Postovi: 155
Meni bi trebala preporuka za dobar telefon sa pandawilla.
Zahtjevi:
- Display obavezno manji od 5"
- Min 1GB ram
- 720p res
- Koristice se prvenstveno za viber, whatsapp, skype, fotografisanje i ponekad neke jednostavnije igre (2048, etc)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jun 2014, 14:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4192
Lokacija: Little Rock, Arkansas
@Sehxor
Druže moj, ja juče prodao svog Hot Pepper-a. :) Iskočila mi dobra ponuda, a u međuvremenu sam shvatio da želim telefon sa dvije SIM kartice i eventualno malo većim displejem. Premišljam se šta da kupim sljedeće, da li da naručim Tianhe H920+ na Panda rasprodaji po cijeni od 105 dolara? Jeste da je stari model, ali nudi poprilično za svoju cijenu.

@SoulReaver
Za tebe bih preporučio Doogee Valencia DG800 ili Doogee DG350, zaista odlični telefoni. Eventualno Mijue M6 ili Yusun W808 ako želiš maksimalno da uštediš.

_________________
Sent from my Haswell i5-4460 desktop computer using Chrome, or maybe from my Google Pixel 7 using Opera.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jun 2014, 15:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Je l' ima nesto ovako, za te pare otprilike a da je Dual sim?
http://www.pandawill.com/beidou-hot-pep ... 5594.html###


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jun 2014, 15:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Maj 2006, 01:17
Postovi: 1872
shakal je napisao:
Sta mozete preporuciti za cijenu od 90-100$? Vidio sam ranije da ste pominjali neki sajt gdje ima dobrih za te pare.


Ovaj se ne čini loš s obzirom na cijenu LINK

Skoro mi je stigao Elephone P7 LINK koji sam prijatelju naručio i super je telefon. On je oduševljen, meni je jedino smetalo što nije HD rezolucija, ali s obzirom da je njemu to prvi smartphone ni ne primjećuje takve stvari, niti većina ljudi.

supermanijak je napisao:
Da li je neko mozda dogovarao s ljudima iz pandawill da stave manju cijenu na paket kad salju zbog nase carine? Ja sam s ljudima iz dx-a uspio dogovoriti da stave manju cijenu. Moze li to na pandawill kako?


Lično nisam to probao (niti se sjećam da li je na paketima pisala cijena) ali ne igra ti ulogu kad ti na carini traže da doneseš odštampan pay pal račun.

SoulReaver je napisao:
Meni bi trebala preporuka za dobar telefon sa pandawilla.
Zahtjevi:
- Display obavezno manji od 5"
- Min 1GB ram
- 720p res
- Koristice se prvenstveno za viber, whatsapp, skype, fotografisanje i ponekad neke jednostavnije igre (2048, etc)


Lično sam naručio Doogee DG350, odlično izgleda i fino leži u ruci. Ekran je super i najzahtjevnije igre bez štekanja povlači, tipa dead trigger 2..., mana ti može biti kamera koja nije nešto specijalno, na dosta sajtova sam pročitao da koristi isti modul kao iPhone 4. Mene je za dali dan očeva ili dan majki izašao 110$, a sad je 120$. Ako ti nije žurba prati stranicu pa sačekaj da izadje nešto povoljno, često daju neke popuste na pre-sale, clearance, happy hour itd.


Poslednji put menjao Drizzt dana 02 Jun 2014, 15:18, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jun 2014, 15:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4192
Lokacija: Little Rock, Arkansas
@shakal
Pogledaj moj prethodni post i pogledaj i Elephone P7 Mini.

@SoulReaver
Previdio sam da tražiš 720p displej. Od navedenih ti ostaje samo Doogee DG350, a on je ujedno i najisplativiji telefon sa karakteristikama koje tražiš.

Edit: @Drizzt već odgovorio isto što i ja. :)

_________________
Sent from my Haswell i5-4460 desktop computer using Chrome, or maybe from my Google Pixel 7 using Opera.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jun 2014, 15:21 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 03 Okt 2005, 01:56
Postovi: 155
Hvala svima na preporukama. Gledajuci preporucene modele i meni je DG350 bio najprimamljiviji. Kupujem curi telefon, ona je zadovoljna i sa kamerom od prastarog Samsung Acea tako da sumnjam da ce kamera na ovom modelu da joj predstavlja problem.

Kakve su sanse da ovo prodje neprimjeceno na carini ili da vec sad zaracunam + 30% na cijenu. :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jun 2014, 15:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Maj 2006, 01:17
Postovi: 1872
Šanse su skoro nikakve da neprimjećeno prodje carinu, a velike šanse su da se dogovoriš s carinikom da ostaviš nešto manje pare nego što bi trebao platiti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jun 2014, 17:02 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Sehxor je napisao:
nepokoreni je napisao:
Sehxor jel ti stigao Hot Peeper što si naručio? Malo recenzije ako jeste :)



Stigao je 9 dana nakon narudzbe, za te pare je odlican telefon, dobra rezolucija, dobar pixel density, ne stopa nista sistem.
Sve nove igre mogu raditi fino, antutu 14500, ja sam jos nesto modifikovao pa izvukao oko 15500, sto je dobro za tel od 130km :)


Jesi ga i ti narucio?


Nisam ga naručio, malo me ove narodne igranke omele, ali imam namjeru pa pitam da li se isplati...kakva je kamera u mraku?

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jun 2014, 19:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2009, 18:07
Postovi: 6745
Lokacija: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kamera u mraku je solidna, recimo za slikanje po danu ova prednja od 2mpx ima bas dobar kvalitet slike i nju obicno koristim za selfije (sala mala :D)
A zadnja od 8mpx je vec malo opasnija i ona takodje pravi dobre slike, ali je intepolacija sa 5 na 8 mpx :)

Ovaj model je inace prosle godine kostao oko 250~$, sad se vjerovatno rjesavaju zaliha pa je zato jeftino, ali na drugim sajtovima vecinom je i dalje stara cijena.

@Rider on the storm

Steta sto si ga prodao, mislim da je ovaj telefon extra u svim aspektima za ovu cijenu ne moze se porediti ni sa G510, Y530 ni sa ovim novim Y630 sto treba doci, a 2x je jeftiniji :)

Evo i neke igrice sto sam probao (FPS je vjerovatno manji jer program kojim sam mjerio oduzima podosta resursa):

Dead Trigger 2 - 50ak FPS
Nova 3 - 30-35 FPS
Modern Combat 4 - Isto nekih 30-40 fps
GTA Vice City - 35~ FPS
GTA San Andreas 30-35~

Vratio sam se na MIUI 5 v4.5.23 (OTA Weekly), uz par optimizacija i on leti :)

Sad portam CM10 pa cu onda poceti CM11, ali kernel nema source pa moram napraviti skroz novi od djelova sourca uredjaja i nvidie, tako ako neko uzme vjerovatno ce biti gotovo za nekih mjesec dana :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jun 2014, 19:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4192
Lokacija: Little Rock, Arkansas
@nepokoreni
Na Pandi je rasprodat. Jedino da ga naručiš po duplo skupljoj cijeni na nekom drugom sajtu. Znam, ne isplati se više. Bilo, pa prošlo. :)

@Sehxor
Slažem se, ovo je možda i najbolji telefon koji sam imao, pogotovo kada vidim koliko sam ga platio. Ali nema veze, zamijeniće ga neki drugi, još bolji. Kao što sam već napisao, ne odgovara mi što nije Dual SIM, a i volio bih veći. Našao sam jedan Cubot po odličnoj cijeni (a već imam pozitivna iskustva sa tom markom). Ima dobre specifikacije, a posebno mi se sviđa tanak dizajn i jako mali bezeli oko displeja, pa tako 5,5" i ne izgleda preveliko. Evo ga link.

_________________
Sent from my Haswell i5-4460 desktop computer using Chrome, or maybe from my Google Pixel 7 using Opera.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jun 2014, 20:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9838
Lokacija: Далеко од раја
Ima li za te telefone igdje podatak koliki je SAR?

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jun 2014, 20:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2008, 12:33
Postovi: 5005
Lokacija: Banja Luka
ne uzimati telefone sa tegra chipsetom ako mislite fleshovati custom romove. podrska im je ocajna. cim izbace novi model chipseta stari je otpisan

_________________
http://www.budideozvezde.rs/
http://www.youtube.com/user/crvenazvezdafkcom


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jun 2014, 12:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2009, 18:07
Postovi: 6745
Lokacija: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
goxon je napisao:
ne uzimati telefone sa tegra chipsetom ako mislite fleshovati custom romove. podrska im je ocajna. cim izbace novi model chipseta stari je otpisan


Pa i nije bas HTC One X recimo ima 3.4 kernel, ovaj nema, zato sam uzeo od njega neke dijelove sourca, drivere za druge uredjaje na telefonu cu naci negdje na githubu, ramdisk sam ispisao "from skratch" za ovaj tel i onda cu kompajlirati 3.4 kernel. Vec sam uspio bootati cyanogenmod 10.2 jest da pola stvari ne radi, ali ako mi se bude dalo i ako bude lako napravicu vec nesto :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jun 2014, 12:28 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 03 Okt 2005, 01:56
Postovi: 155
Koju postansku uslugu ste birali na pandawillu? Reg Airmail By Singapore Post ili TNT? Htio bih ako je ikako moguce da mi stigne tel u toku ovog mjeseca :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jun 2014, 14:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2009, 18:07
Postovi: 6745
Lokacija: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja sam uzeo onu njihovu besplatnu obicnu i stigao mi je tel za 9 dana :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jun 2014, 16:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2303
Lokacija: banjaluka
Singapore post je dovoljno brz, tnt post ti je ekspresna dostava, nema sanse da izbjegnes carinu jer je oni odmah zaracunaju pa se ti pusi ;)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jun 2014, 09:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2008, 10:47
Postovi: 1915
Lokacija: bajna luka
Koliko dugo treba da ovi s pandawill-a posalju paket? Ja sam narucio nesto jos prije 2-3 dana i jos stoji processing.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4579 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 229  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs