banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 26 Apr 2024, 14:03

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 29 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 29 Maj 2013, 11:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
Odem ja danas do m-tela, reko da potpisem ugovor, pa da sebi uzmem ovaj jedan telefon.
Sacekam tamo dok se ona teta snasla, i reko hocu taj i taj telefon na tom i tom "mixu". Kaze zena "nemamo ga..."

Ja reko, "kako nemate kad sam zvao prije pola sata i rekli su mi da ima na stanju?"

Kaze ona, ah to sigurno onda ima na skladistu ili tako nesto. Pa zove onda ona njih...

Kontam u sebi, sta da nisam zvao informacije prije nego sto sam dosao, nego eto da sam odlucio da se informisem uzivo?
Znaci rekla bi mi isto sto sam gore naveo i sta bih ja u tom slucaju, rekao ok, dovidjenja i otisao traziti dalje?

Mislim taj m-tel ako vec nije drzavna firma bi trebao napokon krenuti da se ponasa tako i prema svojim (nesposobnim) radnicima....

Na kraju, rekose ti iz tog skladista ili sta vec, da imaju na stanju i da ce me kontaktirati da dostave sa ugovorom, mada ni tu nisu bili do kraja jasni...

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Maj 2013, 12:23 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 11 Mar 2010, 12:25
Postovi: 335
Nije to ništa, ja sam jedne prilike pokazivao teti na šalteru kako će @ da otkuca, jer joj iz nekog razloga nije htio da prebaci na englesku tastaturu pa shift+2 nije funcionisalo :). Još na kraju balade kad sam joj rekao da stisne desni alt+v ona krenula u isto vrijeme da pritisne, reko morate drzati alt pa onda pritisnuti v. Znači gospodja radi za šalterom, pa šta onda drugo očekivati :). A tek ovi u call centru su kriminalni, jednom mi druga gospodja sa šaltera reče da imaju spisak sa pitanjima i šta na ta pitanja da odgovore i da oni ništa drugo ne znaju i da ih nikad ne zovem za nešto komplikovanije :)))


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Maj 2013, 12:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2011, 15:13
Postovi: 1720
Jedan moj prijatelj je otisao i pitao za telefon, zena mu je odgovorila da ga nema i da ga vise nece biti nikako.
Naravno, telefon je dosao nakon par dana, ali je ovaj vec uzeo drugi.

Ja sam se s njima kuburio mjesecima, o nesposbnosti salterskih radnika necu da pricam, svako svoju politiku vodi a niko nema pojma, isao sam po filozofiji "ako ih ne mozes pobijediti, bjezi od njih sto dalje", nikad vise mtel, nesposbni su za bilo sta, osim za izvuci svaki dinar...

_________________
I am Alpha & Omega, the beginning and the end, the first and the last...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Maj 2013, 16:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Tako ti je to u firmi gdje se zaposlenje placa 8000-10 000 km. ;)

Trebas biti lud, i bas ono dobro udaren u glavu, da sa tim lihvarima potpises ugovor na godinu, ili bokte nejebo, 2 godine.. ko uzima preko firme, ili ima neke bonove, to je druga stvar, ali ovako uzeti, pri cistoj svijesti telefon preko njih.. jednostavno nepromisljen i glup potez.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Maj 2013, 16:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9302
A nismo li to sami od njih napravili? Ne mozes ni jebeni telefon uzeti i potpisati ugovor na dvije godine bez stele. Sve se sklanja sa polica i ostavlja "rodjacima". Kad jedna sa saltera zove drugu na drugom kraju grada da pita za neki telefon, prvo kaze nije za mene, za musteriju je. Lafo zapise broj da ti javi kad stigne telefon, cekas kao budala i ne javi ti, a na kraju vidis da telefon stoji u izlogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Maj 2013, 16:56 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
BeckaSkola je napisao:
Trebas biti lud, i bas ono dobro udaren u glavu, da sa tim lihvarima potpises ugovor na godinu, ili bokte nejebo, 2 godine.. ko uzima preko firme, ili ima neke bonove, to je druga stvar, ali ovako uzeti, pri cistoj svijesti telefon preko njih.. jednostavno nepromisljen i glup potez.

Nemaš izbora nažalost :wink:

Što se tiče rada i zaposlenih u Mentalu sledeće:

- Posao se dobija štelom i kUFertom isključivo, ili oboje zajedno :iconbiggrin: , iskustvom i znanjem zdra'oooooo :wave:
- Na jednog radnika dolazi pet češiguza koji su tu samo da smetaju, al ne smiješ ga dirati ili prijaviti jer su to roDijaci od poglavice i sl :roll:
- Tehničari i inžinjeri su to samo po tituli - čik uhvati ga tu ili ga nešto pitaj :roll:
- Tamo gdje se radi i gdje ima posla - manjak ljudi zbog probijanja budžeta, al zato po upravi se sudaraju po kancelarijama i hodnicima :banghead:
- Javašluk na sve strane, ništa ni sa čim....zbog tačke dva prvo ponudu stave na portal a da nisu upoznali šalterske radinke o tome i veselje nastane...u 90% slučajeva oko telefona najmanje su krivi ovi na šalterima :-?
- Ako se ističeš i probijaš radom i trudom tj napreduješ možeš da popiješ vatru jerbo ugrožavaš rođu ili sinčića koji je tu da prima platu ne da radi jel...
- Kad ukažeš na nepravilnosti u radu službe ili slično - dobiješ po gubici, gledaj svoja posla :angry3: opet rođe i sinčići included...

Da Mtel nije monopolistička firma propali bi za 48 sati oni su uspješni zahvaljujući isključivo monopolu :evil3:

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Maj 2013, 17:02 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2013, 07:33
Postovi: 231
Ima fina ponuda u ERONETU u Mercatoru na spratu

Slika

_________________
Gay je OK!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Maj 2013, 17:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2009, 13:22
Postovi: 5018
Lokacija: Banja Luka
RSboljaPolovinaBiH je napisao:

Mislim taj m-tel ako vec nije drzavna firma bi trebao napokon krenuti da se ponasa tako i prema svojim (nesposobnim) radnicima....



A drzavne firme neka nastave ovako...
Savrseno.

_________________
Eins, zwei, eins, zwei build an empire, very Prussian!
Exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Maj 2013, 17:43 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Mtel jeste državna firma 60% je u vlasništvu državnog Mts Srbije a 40% naše pizdodržave :roll:

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Maj 2013, 17:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2009, 20:16
Postovi: 1834
Lokacija: Naselje Gavranova
PFC1970 je napisao:
A tek ovi u call centru su kriminalni, jednom mi druga gospodja sa šaltera reče da imaju spisak sa pitanjima i šta na ta pitanja da odgovore i da oni ništa drugo ne znaju i da ih nikad ne zovem za nešto komplikovanije :)))

Neki dan zvao da provjerim koliko je minut razgovora sa Francuskom (mob-mob) i čekao sam dobrih 2 min dok je teta to iskopala. :D

_________________
Spaljeni su bijeli dvori
divljih bura postojbina
negda okna, sad otvori
šire grozu
a oblaci iz visina
gledaju u razvalinu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Maj 2013, 21:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
Besparica je napisao:
RSboljaPolovinaBiH je napisao:

Mislim taj m-tel ako vec nije drzavna firma bi trebao napokon krenuti da se ponasa tako i prema svojim (nesposobnim) radnicima....



A drzavne firme neka nastave ovako...
Savrseno.

nisam to mislio, nego sam se uludo nadao da postoji neka kapitalistickija stega gdje ako ne znas raditi svoj posao, ne treba da prodje gomila komisija i procedura dok te ne izbace s posla... ali citajuci novije komentare vidim da se u stvari nista nije promijenilo od vremena "telekoma".

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Maj 2013, 22:15 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 14 Maj 2007, 17:57
Postovi: 2329
nepokoreni je napisao:
Mtel jeste državna firma 60% je u vlasništvu državnog Mts Srbije a 40% naše pizdodržave :roll:

Nije baš tako
http://www.blberza.com/Pages/issuerdata.aspx?code=tlkm


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Maj 2013, 22:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Apr 2010, 08:42
Postovi: 5723
Lokacija: Paprikovac
Posto sam ja [vjeciti] student - odem i ja do m:tel-a prije neki dan zbog one 'student tarife' iz istog razloga - telefona, a i 'beneficija' koje imam...elem, cekam na redu pola sata, jer nisam nikog uspio pitati na koji salter da idem i stanem na 'mobilnu telefoniju'...nakon 30 minuta, teta ustane sa saltera i ode na 5-7 minuta i to iscooliram...vec prilicno izbijen, kazem joj zasto sam dosao i da mi dva papira da ispunim...prvi je bio lagan, al' drugi je bio komplikovan...najuljudnije pitam za pomoc i kazem joj da sam zaboravio svoj PIN [koji se trazio na tom papiru] - da se ona krene beciti i kolaciti oci...tu se vec zacrvenim, zabijem i nju i m:tel, zguzvam papire i odem u HT Eronet, jer sam cuo da imaju istu tarifu...tamo me covjek doceka na vratima, pozdravi kao sav normalan svijet i pita me kako mi moze pomoci...prijatno iznenadjen, kazem mu zasto sam dosao i u roku od pola sata napravim ugovor sa njima :)

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Maj 2013, 23:17 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
nepokoreni je napisao:
Mtel jeste državna firma 60% je u vlasništvu državnog Mts Srbije a 40% naše pizdodržave :roll:


Odakle ti to?? MTS je platio 60% Mtel-a MILIJARDU i 400 miliona maraka? Aha, kako da ne, pa nije Vodafone.

Taman i da jeste tako, ko god da je vecinski vlasnik neke firme, a da to nije nasa drzava ili entitet, za nas je privatna. Ako sutra dodje neka drzavna firma neke trece drzave, treba je posmatrati kao drzavnu? :roll:

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Maj 2013, 23:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2009, 18:07
Postovi: 6745
Lokacija: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jedino sto ja volim kod m:tela je sto imaju onaj 444 broj pa mozes "prank-call" operatere koliko hoces, to mi se jako svidja :), evo jedan mali tip: nazovete operatera i trazite prijavu za kucni telefonski prikljucak :) Cim to cuju izbiju se do kraja, jer da se to pripremi 1000 pitanja i pola sata preko telefona, kad sve bude pri kraju samo kazete da ste se predomislili :P


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Maj 2013, 23:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9302
Ja sam ih izludio prigovorima na losu mrezu u naselju, kaze zalite se i vi i komsije pa mozda nesto bude. I ja onda od komsija otimao telefon pa nazovem i trazim da popunim obrazac za zalbe. Znao sam napamet obrazac za zalbe.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Maj 2013, 23:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
:lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Maj 2013, 09:52 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
MuskoBre je napisao:
Odakle ti to?? MTS je platio 60% Mtel-a MILIJARDU i 400 miliona maraka? Aha, kako da ne, pa nije Vodafone.

Šut' ba! Nemaš pojma erotika ti je to malo žešća..... :sex:

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Maj 2013, 16:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2012, 11:37
Postovi: 2564
eric_cartman je napisao:
Posto sam ja [vjeciti] student, kazem mu zasto sam dosao i u roku od pola sata


E da imas novca za privatni fakultet isto bi u roku od pola sata diplomirao i nasao zaposlenje!

_________________
Najbolji card game : https://store.steampowered.com/app/397060/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Maj 2013, 18:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2009, 13:22
Postovi: 5018
Lokacija: Banja Luka
RSboljaPolovinaBiH je napisao:
Besparica je napisao:
RSboljaPolovinaBiH je napisao:

Mislim taj m-tel ako vec nije drzavna firma bi trebao napokon krenuti da se ponasa tako i prema svojim (nesposobnim) radnicima....



A drzavne firme neka nastave ovako...
Savrseno.

nisam to mislio, nego sam se uludo nadao da postoji neka kapitalistickija stega gdje ako ne znas raditi svoj posao, ne treba da prodje gomila komisija i procedura dok te ne izbace s posla... ali citajuci novije komentare vidim da se u stvari nista nije promijenilo od vremena "telekoma".

Nadas se da nekog priteze stega, dok istovremeno ladis jaja na drzavnom poslu...

_________________
Eins, zwei, eins, zwei build an empire, very Prussian!
Exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 29 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 47 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs