banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 20 Apr 2024, 04:50

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 127 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 19 Feb 2013, 22:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Ja sam namjerno uzeo One S umjesto One X jer sam se pribojavao da ce mi toliki ekran biti prevelik

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Feb 2013, 22:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Moram priznati da i ja razmisljam o vecem ekranu :lol:

Cekam da vidim sta ce Apple uraditi, do tada ostajem na ovom mom cudu


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Feb 2013, 22:24 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17138
Lokacija: Q5HW+6W
Slika

...vraćam se ja na Xperia Mini :lol:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Feb 2013, 22:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Kada se setim vremena kada je bila fora imati sto manji telefon, bile one male Nokie ili onaj neki Panasonik koji je bio kao kutija sibica, a sada plehove nosamo :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Feb 2013, 22:45 
Tad je telefon bio telefon, ono samo pozivi i SMS, poneki MMS i eventualno WAP, a ovo danas bukvalno kompjuter u ruci...


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Feb 2013, 09:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Hertzog je napisao:
Kada se setim vremena kada je bila fora imati sto manji telefon, bile one male Nokie ili onaj neki Panasonik koji je bio kao kutija sibica, a sada plehove nosamo :D


Kako ko :D Nisam posla na radnu akciju pa da nosim lopatu sa sobom. Fina kulturna velicina S3 Mini. GospoCki 8)

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Feb 2013, 20:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
Hertzog je napisao:
Kada se setim vremena kada je bila fora imati sto manji telefon, bile one male Nokie ili onaj neki Panasonik koji je bio kao kutija sibica, a sada plehove nosamo :D

Zato sam si prije nekog vremena kupio i sredio Njoku 8310... 8)

:lol:

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Feb 2013, 12:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Ja sam se te prve setio, ali kada sam pisao taj post gore kucao 7210, 7310, pa nisam znao koji je model :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Feb 2013, 12:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
Genijalan telefon. Samo mi fali normalna baterija, ova je mrtva a AnKa-ine neću, čekam da mi dođe nešto sa "pravom", ima da ga nosim svaki dan... :lol:

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Feb 2013, 12:45 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2012, 17:26
Postovi: 557
Lokacija: Бања Лука, Југославија
A je li se sjećate onih komponovanja melodija na starim telefonima? :D
Ako hoćeš da imaš neku svoju melodiju, otvoriš Composer i tipkaš brojeve koje telefon predstavlja kao note... :D

Evo link, ovako je to izgledalo:
http://prnjavor.atspace.com/melodije-nokia02.htm

_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything, it's to late to stop reading it.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Okt 2013, 17:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Jedan minus za HTC One i Sense 5.0 u odnosu na ove ranije modele. Umjesto 7 dosadasnjih "ekrana" ima "samo" 5, od kojih je jedan BlinkFeed (koji mi je super)
Al' opet, ja sam se navikao na neki svoj sulud raspored i ovo mi sad sve malo cudno :D :oops:
Mada, ruku na srce, ima i nekih sjajnih novih rjesenja
Inace, telefon kao telefon - :o

I jos jedan minus za HTC, odustali su od toga da za One S izbacuju update za novije verzije androida :?
Glupo je da tako relativno brzo odustanu od jednog, manje-vise, high end telefona

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Okt 2013, 18:01 
Manje-vise high end?

Bogami ako ovo nije high-end onda ne znam sta je... :D

Ja tacno razmisljam da opet uzmem HTC, namjerno htjeo uzeti neki drugi telefon, a grdno se razocarah...


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Okt 2013, 18:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
One S, ne One
Editovao sam post
Do mene
:oops: :?

Ja sam se nekako navikao na HTC
Nemam ni zelje ni potrebe da idem dalje od njega, barem sto se tice Android telefona

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Okt 2013, 21:04 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
Men' se vala, koliko sam bar imao dodira sa HTC-om, njihovi telefoni ne sviđaju. Samsung i LG su mi nekako bolji.....Jbg, ne znam kako bi opisao to, valjda mi više leže...

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Okt 2013, 22:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Individualno je to, odabira covjek ono sto mu se svidja
Ja Samsung, npr., ne mogu ni za pare
Ma koliko ja znao da je S4 fantastican telefon ni pod tacko razno mi nije bila njegova kupovina (umjesto, recimo, ovog One)

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Okt 2013, 22:29 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17138
Lokacija: Q5HW+6W
Meni se više sviđa aluminijum od sjajne plastike...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Okt 2013, 06:14 
I cigo vise volji aljuminijum... :D

Ja od samsungovih modela sto bih mozda uzeo je galaxy nexus, a mozda cu i uzeti ovaj galaxy note sto kolega forumas prodaje...


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Okt 2013, 15:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
E svasta .. koliko sam ja neinformisan :?
Zivo sam se odusevio kad sam skontao da na ebay mogu da kupim zamjenski dio poklopca za One S koji mi se izgrebao i ostetio kako mi je telefon ispao par puta :oops:
Pretpostavljam da mi to, kada stigne, mogu zamjeniti u bilo kom servisu

Telefon radi besprijekorno, al mi tacno islo na nerve i bio mi je ruzan tako izreban po coskovima :?

U maske ne vjerujem :oops:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Okt 2013, 16:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Ko je Stevo već jednom? :?

Spoiler:
Ko jedan, antitalenat za fudbal, sjedeći na Marakani sluša sat vremena dozivanje navijača "istok javi se" i u neko doba sav iznerviran "ko je Risto u p. materinu??!" :angry4:

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Okt 2013, 17:48 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Sep 2013, 12:02
Postovi: 80
Vjerujem da se misli na Stiva Džobsa.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 127 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 40 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs