banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 06:00

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 57 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Feb 2002, 17:33 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2001, 01:00
Postovi: 275
Lokacija: RS West Europe
Imas malo cudan smisao za humor :???:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Feb 2002, 19:52 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Jul 2001, 01:00
Postovi: 1036
Lokacija: Banjaluka
PMT: hehe .. lose zaljucujes, a jos losije predvidjas i pretpostavljas... batali te spike ....

boga za muda ?? samo mi jos to nedostaje :))))

koji je tvoj problem ? vidim pikiras na mene u vise navrata (sto ce reci na vise tema i podforuma ;)
Kompleks neki ??
Ne kontam nikako sta pokusavas reci ;)))))- "zato sto si glup", reci ce tvoja Visost... no dobro .. mozda je i taj faktor u pitanju ..
u svakom slucaju previse gluposti tankas .... mozda ja pricam previse ali bar nikom ne psujem niti ga nazivm pogrdnim rijecima ;) (nije da nema momenata kad to ne zelim uraditi, ali imam bar malo dostojanstva ...)
Tebi, PMT, sve najbolje, samo radi, ko radi ne boji se gladi, no nikakav ti sagovornik na forumu nisi .. (u pravom zivotu ne znam kakav si , a glupo bi bilo da kazem a me ni ne zanima, iako bih volio da vidim "ko se krije iza PMT-a" cisto da znam ko ce me mozda slomiti/zgaziti/pljuvati itd .. posto svi imaju obicaj preko neta da prijete :)))))))))

misk0: slazem se ... pogotovo u tim hi-tech stvarima .. svaki kablic se placa, nema gratisa :))))))

Toliko od mene ... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Feb 2002, 13:09 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Jan 2002, 01:00
Postovi: 441
Lokacija: Banjaluka
Nadam se da je prepirka sa PMT gotova:)))
Bas ste mi haos vi... ismijala sam se ziva na ovoj temi..:smile:))

No imam par pitanja vezanih za MOBI S a posto vidim da ima tih koji se hvale tu...kao da su strucnjaci i kompetenti pa nek odgovore..:smile:
Prvo, jako cesto ispada mreza...recimo bude signal i pokazuje na display-u mobija da je na mrezi ali ne mozes nista da dobijes..niti da tebe neko dobije.
Da li znate kada ce se moci prebaciti sa postpaida na prepaid? Da li je to tehnicki uopste moguce i ako jeste koliko ce se to naplacivati???
Kada ce biti raoming za prepaid?? Da li ce se ukinuti placanje slanja SMS-ova??
I da li GSM RS ima namjeru da smanji cijene ili ce i dalje imati takav monopol dok se ne pojavi kakva konkurencija.

Toliko za sada...pozdrav:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Feb 2002, 02:36 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 22 Jul 2001, 01:00
Postovi: 50
Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE>
Dana 15.02.2002. 13:09, Rosy je napisao:

Da li znate kada ce se moci prebaciti sa postpaida na prepaid? Da li je to tehnicki uopste moguce i ako jeste koliko ce se to naplacivati??? </BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End -->

Da, moguce je. Treba samo da odesh kod njih i ispunish zahtjev za prelazak. Broj ce ti biti blokiran oko 7 dana (da bi se sve 'sleglo' na rachun i da bi oni tachno znali koliko treba da platish - znachi ono sto si potroshila od pochetka obrachunskog perioda pa do dana podnoshenja zahtjeva. Ova usluga koshta 20 KM i placa se prilikom podnosenja zahtjeva. Nakon 7 dana, mislim da ponovo treba da odesh kod njih, platish to shto je bilo na rachunu, oni ti ponovo ukljuche broj (dakle broj se ne mjenja) i to je to :smile: )

<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE>
Kada ce biti raoming za prepaid?? Da li ce se ukinuti placanje slanja SMS-ova??</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End -->

Za roming se pricha da ce proraditi negdje na proljece, a niti ce se shta ukinuti, niti ce shta pojeftiniti od usluga dok god oni imaju monopol...

<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE>
I da li GSM RS ima namjeru da smanji cijene ili ce i dalje imati takav monopol dok se ne pojavi kakva konkurencija.</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End -->

Kao shto rekoh... :wink:




_________________
The truth is out there

<font size=-1>[ Poruku promijenio/la: enigma dana 16.02.2002. 02:38 ]</font>


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Feb 2002, 14:56 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Jan 2002, 01:00
Postovi: 441
Lokacija: Banjaluka
enigma: hvala puno na pojasnjenju..:smile:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Feb 2002, 07:51 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Okt 2001, 01:00
Postovi: 21
Lokacija: Banja Luka
Bice tu jos usluga za pri-pejd osim rominga kao na primjer jeftiniji razgovor izmedju osoba koje se nalaze u istoj celiji (nalaze se na teritoriji koju pokriva ista bazna stanica), familijarni brojevi- ukucas cetri broja npr. od majke , oca , sestre ili one koje najcesce zoves i tu ti je cjena mnogo mnogo jeftinija nego inace.
A roming bi trebao da proradi u aprilu.
A ti mIRCone nema ljutnje ma ovo je forum, i nemoj ni ti sve licno shvatati, ma sve je to ROKEN-ROL
A ti rosy ako trebas nesto kontaktiraj me na private mislim na neke precice


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Feb 2002, 13:30 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Jul 2001, 01:00
Postovi: 1036
Lokacija: Banjaluka
:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Feb 2002, 21:44 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Jan 2002, 01:00
Postovi: 441
Lokacija: Banjaluka
opaa PMT:
imam te na umu! :smile:))))


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Feb 2002, 02:23 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 19 Nov 2001, 01:00
Postovi: 29
Lokacija: gradiska
<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE>
Dana 18.02.2002. 07:51, PMT je napisao:
Bice tu jos usluga za pri-pejd osim rominga kao na primjer jeftiniji razgovor izmedju osoba koje se nalaze u istoj celiji (nalaze se na teritoriji koju pokriva ista bazna stanica), familijarni brojevi- ukucas cetri broja npr. od majke , oca , sestre ili one koje najcesce zoves i tu ti je cjena mnogo mnogo jeftinija nego inace.
A roming bi trebao da proradi u aprilu.
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End -->


jel to ono : Djekna jos nije umrla a kadce nezna se hahahahaha

trebalo bi ovo trebalo bi ono bla bla........suplje price
trebalo bi i meni jedno 15.000-tak hiljada km pa...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Feb 2002, 14:07 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 19 Feb 2002, 01:00
Postovi: 3
Ala ste vi napaljeni.Svima je jasno da je MOBI'S jedini operater u RS pa:MOZE MU SE.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Feb 2002, 12:50 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 25 Feb 2002, 01:00
Postovi: 1
kako god da se zove lopov ostaje lopov. I sa novim i sa starim imenom kradu. Ma kradu na kilometar a narod ko narod budala bio i budala ce ostati. Ma srecom nisam vise korisnik usluga MOBIS'a ili kako mu je vec ime. Pa jeftinije izadje da uzmem bilo koju mrezu (hrvatsku, srbijansku, bosansku) i da placam roming nego sto placam ovim lopovima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Feb 2002, 14:51 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2002, 01:00
Postovi: 418
Lokacija: BL
<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE>
Pa jeftinije izadje da uzmem bilo koju mrezu (hrvatsku, srbijansku, bosansku) i da placam roming nego sto placam ovim lopovima.
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End -->
Bas realno, nema sta... :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Feb 2002, 13:23 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Okt 2001, 01:00
Postovi: 21
Lokacija: Banja Luka
peacemaker jeli ti to onu staru DRZITE LOPOVA...............
Kako glupo pricas da ti je bolje da uzmes tudju mrezu i ovde koristis roming, pa da i to uradis svedno opet placas MOBI's-u.
Kazes nisi vise korisnik nase mreze , pa da ti kazem u p.materinu sto si mi ti i jak korisnik pa ce sve bez tebe da propadne, ma pusti ti mobilni to je cudo tehnike za tebe i vrati se asovu i okopavanju krompira u Ljevcu polju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 03 Mar 2002, 02:49 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 19 Nov 2001, 01:00
Postovi: 29
Lokacija: gradiska
A sta ti majketi znas o mobilnoj telefoniji,lupas tu ortodoksne gluposti i pokusavas ispasti pametan

nazalost sve je ostalo na pokusaju.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Mar 2002, 07:43 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Okt 2001, 01:00
Postovi: 21
Lokacija: Banja Luka
Ma sta se ti javljas pedercino jedna , to da li sam pametan ili nisam to je moja licna stvar ali jedno stoji sigurno to je da sam od tebe pametniji u svakom pogledu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Mar 2002, 07:46 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Okt 2001, 01:00
Postovi: 21
Lokacija: Banja Luka
SELJACINO GRADISKA, DODJI MALO U Banja Luku DA SE PROVOZAS LIFTOM


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Mar 2002, 00:50 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 19 Nov 2001, 01:00
Postovi: 29
Lokacija: gradiska
<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE>
Dana 18.02.2002. 07:51, PMT je napisao:
Bice tu jos usluga za pri-pejd osim rominga kao na primjer jeftiniji razgovor izmedju osoba koje se nalaze u istoj celiji (nalaze se na teritoriji koju pokriva ista bazna stanica),
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End -->

hahahaha jel to oces reci da ce biti jeftinije kad zovem nekog u gradisci nego u bl ??? hahaha kakav tenkre

inace za tvoju informaciju bavim se servisom mob.telefona pa mojne meni soliti pamet inzinjeru na prvoj godini faxa hahahaha

jesam li spomenuo da sam upisao pravo i da sam na prvoj godini al' ako nekom treba advokat-pa tu je to tek je prva godina al to je ko da sam zavrsio,mislim......tip je inzinjer na prvoj god.faxa pa reko mogu i ja biti advokat il sl. hahahahaha

p.s.

jadan ne bio nisi u stanju poslati post u komadu a pravis se pametan cccc,zalosno zalosno al eto....


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 57 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs