banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Apr 2024, 09:23

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1563 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 79  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 13 Okt 2015, 18:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
iphone ni za zivu glavu nikad ne bih uzeo, nemos' muziku normalno prebaciti na telefon, a evo kraj je 2015 godine.


Je l' to taj krunski argument zasto Apple ne valja? :lol:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Okt 2015, 18:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Nego sta nego to... Odmah vidis koja je strucnost u pitanju...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Okt 2015, 18:23 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17134
Lokacija: Q5HW+6W
Ja bih još dodao i Bluetooth, al neću da se pravim stručan kad nisam :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Okt 2015, 19:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Maj 2006, 01:17
Postovi: 1874
iPhone je odličan telefon, samo cijena je krunski razlog zašto ga niko normalan ne bi trebao uzeti..., drugo ako neko ima para ko salate.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Okt 2015, 23:19 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jan 2013, 12:15
Postovi: 205
Lokacija: Врх Козаре
Pa jos veci je bezobrazluk sto samsung npr kosta 1400 km ili huawei 850. Ako to uzmemo u obzir onda iphone i nije skup.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Okt 2015, 23:52 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 04 Sep 2015, 19:20
Postovi: 47
V@nja je napisao:
Citiraj:
iphone ni za zivu glavu nikad ne bih uzeo, nemos' muziku normalno prebaciti na telefon, a evo kraj je 2015 godine.


Je l' to taj krunski argument zasto Apple ne valja? :lol:

Jeste KRUNSKI je argument.
Pa cekaj malo, da neces reci jos - "sta ce ti muzika na telefonu", standardni iphone fanboj odgovor?
Ako cu da dam 1000eur za novi tel, onda ima da mi na njemu radi svaki mp3, flac, wav itd itd. A ne neke gluposti od itunesa koje konstanto prave probleme ljudima.
Tako da DA, to je jako bitna negativna stavka kod "ajfona". Haj' da je u pitanju npr poslovni tel koji koristim samo za pozive i sms pa ono ne treba mi 80% stvari i dajem do 100eur za taj tel, ali ovako je to smijesno...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Okt 2015, 00:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
A ne neke gluposti od itunesa koje konstanto prave probleme ljudima.


Kako ga meni nikad ne napravise za bezmalo 10 godina koristenja od iPoda do iPada
I ne, nemam iPhone, zadrti sam HTC fanboy
Ali ti seres protiv Apple proizvoda gore nego sto oni klasicni zaguljeni Apple fanovi trabunjaju da za te iste proizvode

Muzika se bez ijednog jedinog problema putem iTunesa prebaci na bilo koji iUredjaj, cak se i mnogo lakse organizuje nego sto bi to morao raditi na nekom drugom
Takodje, iTunes ima interni konverter koji vecinu audio fajlova, kada ih ubacis u iTunes, prebaci u format neophodan da bi se ti fajlovi reprodukovali na iUredjaju

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Okt 2015, 00:49 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 04 Sep 2015, 19:20
Postovi: 47
Znaci bolje da nisi spomenuo taj njihov konverter, sad me podsjeti. To je tek najveca glupost.
Imam i ja ipod i upravo zbog takvih stvari mi lezi negdje ne koristim ga godinama..

Ja ne serem protiv apple proizvoda. Ta firma jednostavno nikad nije bila niti ce biti ni do koljena microsoftu sto se tice OS-a (imao sam i priliku da se uzivo uvjerim koliko je u stvari Mac goli ****c), a evo telefoni su im blagi shit i cisto zbog Americkog zaglupljenog trzista postoje i van amerike ljudi koji slijepo prate taj trend. To nije "sranje" to su cinjenice. Daj ajfon daj ajfon djetetu, a ono ga koristi za sms i da pokaze prijateljicama da ima najnoviji telefon. Haos!
Nisam neki fan androida, ali mi je izuzetno drago sto android drzi 80% trzista.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Okt 2015, 01:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Maj 2006, 01:17
Postovi: 1874
Brabus je napisao:
Pa jos veci je bezobrazluk sto samsung npr kosta 1400 km ili huawei 850. Ako to uzmemo u obzir onda iphone i nije skup.


Imaju i oni svoje modele telefona za šišanje ovaca. Vidili od apple-a i to je legitimno. To nije bezobrazluk već zdrav razum tržišta kako doći do što većeg profita.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Okt 2015, 03:22 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Sep 2003, 21:58
Postovi: 6855
Lokacija: BL / UK
Joj argumenata, HighBorn...

Slika

_________________
There are ways of saying what you think that make people think what you're thinking is actually more thoughtful than you actually think it is.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Okt 2015, 05:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Jos je jedino Zgembo imao ovako fantasticne argumente, a i nickove...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Okt 2015, 06:27 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 04 Sep 2015, 19:20
Postovi: 47
@hertzog:
aha o tome je ovdje rijec: vi ste u stvari ekipica koja drzi ovaj forum privatnim i tjera neistomisljenike. ne brini, nemam ja toliko vremena da nabijam desetine hiljada postova i takmicim se sa internet ratnicima.
a inace, newsflash: za vase privatno internet druzenje uopste nije potrebno da odrzavate cijeli forum, jednostavnije bi bilo da imate fb grupu ili page.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Okt 2015, 07:06 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17134
Lokacija: Q5HW+6W
Slika

Vidim, napravili su revoluciju sa svojim OS-om u zadnje tri godine...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Okt 2015, 09:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Ma cemu diskutovati
Argumenti su .. koriste ih glupi amerikanci, nisu do koljena win platformi i "blagi shit"

Jesu, bravo majstore
Svaka cast

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Okt 2015, 09:20 
Drizzt je napisao:
iPhone je odličan telefon, samo cijena je krunski razlog zašto ga niko normalan ne bi trebao uzeti..., drugo ako neko ima para ko salate.

Upravo ovako nekako. Isto vazi i za odredjene androide, a sa lumiom 950 i za WP.

Na zapadu gdje su plate 1400+ eura je to sve u 5 deka, pitanje da li ce se uzeti S6, 6s ili tako nesto, ali ovdje gdje je prosjek plate 500-600 km to ne ide bas tako. Ja licno da imam 500+ eura opet bih uzeo android, meni licno odgovara taj sistem.

I dalje su glupe ove rasprave o telefonima, provjeris sta ima jedan, sta drugi tel i uzmes sta ti se svidja. Cak ni ta "fluidnost" kod windowsa vise nije to, meni je u ovom momentu daleko bolje raditi na stock androidu od g620s nego sto je bilo kada sam imao lumiu 640. Skoro sve i jedan browser koji nije IE laguje, a w10 TP je tek posebna prica kada je lag u pitanju.


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Okt 2015, 09:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
Na zapadu gdje su plate 1400+ eura je to sve u 5 deka


Na zapadu se ti skupi telefoni mogu, uz povoljne ugovore kod mobilnog operatera, dobiti za cijenu koja bi odgovarala i nasem standardu, a kamo li njihovom
To sto se kod nas ti telefoni prodaju preko trece, cetvrte ruke pa kostaju visestruko skuplje nego sto bi trebali je sasvim druga prica

Ja zadnjih 3-4-5 godina ne razmisljam uopste prilikom kupovine telefona
Pogledam sta je aktuelno sto nudi HTC i iz te ponudi sebi odaberem ono sto mi najvise odgovara
Kupuje svako sta njemu odgovara i sta moze priustiti

A ta prica .. "uu vidi njega glupana, dao je 600e za telefon koji ne moze da iskopira muziku, a za 549e je mogao kupiti moj Samsung/Nokiu/Alkatel/stagod koji lansira raketu na mjesec" je stara koliko i teleofni, a dosadna kao kratko cebe
Pogotovo prica da su smece "flagship" proizvodi brendova koji godinama stoje u vrhu prodaje mobilnih telefona
Precijenjen, neinovativan u odnosu na prethodni, itd. .. mozda da, ali tesko (sigurno nisu) da su smece

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Okt 2015, 10:03 
Citiraj:
Na zapadu se ti skupi telefoni mogu, uz povoljne ugovore kod mobilnog operatera, dobiti za cijenu koja bi odgovarala i nasem standardu, a kamo li njihovom

Upravo, eno ona moja uzela S5 na cini mi se pretplatu, 1 euro placen.

Citiraj:

A ta prica .. "uu vidi njega glupana, dao je 600e za telefon koji ne moze da iskopira muziku, a za 549e je mogao kupiti moj Samsung/Nokiu/Alkatel/stagod koji lansira raketu na mjesec" je stara koliko i teleofni, a dosadna kao kratko cebe

Tako nekako, obavlja posao i ovaj moj od 200 km, ali kada uzmem S5 ili G4 vidim tek onda pravu razliku. Za OS-ove necu komentarisati, receno sve vec milion puta, fanboysi satrase.


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Okt 2015, 10:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3640
Ali da su najgori Apple fanboys, to stoji. :lol:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Okt 2015, 11:38 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
Milan je napisao:
Cak ni ta "fluidnost" kod windowsa vise nije to, meni je u ovom momentu daleko bolje raditi na stock androidu od g620s nego sto je bilo kada sam imao lumiu 640. Skoro sve i jedan browser koji nije IE laguje, a w10 TP je tek posebna prica kada je lag u pitanju.


*cough*bullshit*cough*

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Okt 2015, 11:48 
Ajd' dobro, nisam probao pa ne znam, ali mozda nece biti laga na L950... :D :D


Vrh
  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1563 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 79  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs