banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 17:35

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9820 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277 ... 491  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 04 Feb 2017, 16:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
zavisi kome sta treba...ako je nezahtjevan korisnik..po meni, LUMIA 650 ako nadjes negdje za 200km novo (a mogao bi,jee se slabo prodaju)


a mozes kupiti REDMI NOTE 3 od kolege dtkbl za te pare (dobijes rezervni bez maticne gratis,ako sta rikne)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Feb 2017, 16:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2521
Poslao sam njemu poruku, i meni djeluje to kao dobra opcija. Jbg korisnik je takav da je bitno da fercera fb i da je kamera koliko-toliko dobra. Do sada je imao Huawei G630.

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Feb 2017, 16:16 
ne znam da li je pametno porucivati zbog ovih gluposti sto su se izdesavale sa carinom...

moze se naci sigurno neki manje vise dobar quad core sa 2 gige rama, hd rezolucijom i ok baterijom za te novce da valja necemu...

ja sto se zadnje sjecam da je tu negdje bio, a da valja necemu je huawei g620s..baterija mu je odlicna, a sasvim fino optimizovan telefon, samo treba ubaciti sd karticu, instalisati nova launcher i za prosjecnog korisnika ne treba nista bolje...

Citiraj:
po meni, LUMIA 650 ako nadjes negdje za 200km novo (a mogao bi,jee se slabo prodaju)

ne vjerujem da iko vise zeli kupovati WP, ukenjali su sa win10, a i baterija na ovome je krs...ja sam sa ms lumie 640 presao na gore pomenuti huawei i preporodio se, nova launcher na androidu fluidniji 10x nego ove tiles na wp...nije da wp ne valja, ali nema aplikacija i jednostavno je govno sam po sebi i ne moze prismrditi androidu niti iOsu...jebiga, to se mora priznati, htio to neko ili ne...


Citiraj:
a mozes kupiti REDMI NOTE 3 od kolege dtkbl za te pare (dobijes rezervni bez maticne gratis,ako sta rikne)

preporuke za ovaj telefon, radi kao zmaj...sasvim fin telefon, veliki ekran, solidan procesor, dosta rama i interne memorije, baterija sasvim solidna...licno sam ceprkao njegov telefon i sasvim dobra opcija za uzeti polovan 'endi...ah da, ja sam mu i narucio oba telefona... :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Feb 2017, 16:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2521
Nista, onda cekam kolegu da se javi pa da se dogovorimo ;)
Ako bude problema, vi ste krivi :D

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Feb 2017, 16:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
@ Milane

pa rekao sam da zavisi zs kakvog korisnika uzima telefon...npr moj tata je prezadovoljan sa lumia 640..al telefon koristi za pozive,poruke,alarm,navigavija i kamera :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Feb 2017, 16:40 
neces sa njim imati problema, dejo je korektan momak, najbolje da sjednete i sve fino podesi na telefonu i ceprkaj i radice bez problema, mislim da tel ima jos uvijek garanciju

od njega sam uzeo prvi telefon da iole ima neke postene performanse (u to vrijeme), htc evo 3d, tada je to bila masina i po, sluzio me odlicno cijelo vrijeme dok ej bio kod mene


Citiraj:
pa rekao sam da zavisi zs kakvog korisnika uzima telefon...npr moj tata je prezadovoljan sa lumia 640..al telefon koristi za pozive,poruke,alarm,navigavija i kamera :)

slazem se, to stoji :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Feb 2017, 17:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2521
Ma zezam se. To mi je za buraza telefon, a imam ja iskustva sa kinezima koristim Xiaomi redmi 3.

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Feb 2017, 09:30 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
Milan je napisao:
ne vjerujem da iko vise zeli kupovati WP, ukenjali su sa win10


sta su to konkretno ukenjali? WM10 je do prvog update-a bio cudnjikav i musicav, ali sad je super i daleko mi je prijatniji za rad u odnosu na WP8

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Feb 2017, 09:36 
Ne znam sada kako je, ali prvi w10 mi je bio uzasan. Ono nema sanse da se nazove "fluidan rad", daleko od toga. Trenutna lumia 710 koju imam sa wp 7.8 je izmislila fluidnost za to. A ostalo necu da spominjem, nedostatak aplikacija i ostalo. Ps imao sam lumiu 640.


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Feb 2017, 09:44 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
Milan je napisao:
nedostatak aplikacija

:lol:
ovo me uvijek dobro nasmije

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Feb 2017, 09:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Како га рестартујеш?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Feb 2017, 09:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5576
Lokacija: Banja Luka
Nasmije ili ne istina je. Ja imam L930, sistem 8.1 em je nelogican i komplikovan, em slabo aplikacija ima. Pa jbt on nema ni youtube aplikaciju, sta dalje pricati?
WP10 je valjda rijesio problem te nelogicnosti, dok za aplikacije nisam siguran.

Sent from my m2 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Feb 2017, 09:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Нелогичан је и даље.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Feb 2017, 09:54 
Aj dobro, wp ima veci izbor aplikacija nego android...ili jos veci preserans kontra tome kad procitam kako je WP "ozbiljan sistem" te ne treba milion aplikacija za jednu te istu stvar...ili kako je android za djecu zbog ogromne kolicine igara... :D

cinjenica je da WP brane (u odnosu na ios i android) samo fanovi i niko vise...isti ne moze ni prismrditi ovom dvojcu na vrhu...cak i symbian je imao neke stvari koje nisam mogao raditi na wp...i da, ja imam i (sekundarni) tel sa wp 8.1, ali sam samo realan kada je u pitanju cinjenicno stanje...i udio wp-a na trzistu sve govori koliko su ljudi zadovoljni sa istime... ;)

mega_byte_me, kako mislis nelogican?


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Feb 2017, 10:00 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
jbg meni je android nelogican
a ne znam koliki broj aplikacija ocekujete, kontam da vise od 10-ak niko i ne koristi
btw uopste ne branim WM, samo su mi konstatacije da nema aplikacija ili da ih slabo ima komicne, kao i stalna pozivanja na udio na trzistu (tom logikom Linux je njesra u svijetu desktop racunara)

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Feb 2017, 10:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Линукс и јесте срање за просјечног корисника. А од ове неколике апликације што имају за Виндоуз, бар пола не ради како Бог заповиједа.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Feb 2017, 10:08 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
Владимир je napisao:
Линукс и јесте срање за просјечног корисника. А од ове неколике апликације што имају за Виндоуз, бар пола не ради како Бог заповиједа.

heh linux je sad vise user friendly u odnosu na pendzere
nema smisla nastavljati ovu raspravu, pogotovo ne na temi za telefone
pozdrav

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Feb 2017, 10:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Немојмо бркати појмове. То што је "user friendly", иако не више од Виндоуза, не значи да није срање. А паралела са Виндоузом за телефоне је идеална јер су незавршени производи.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Feb 2017, 10:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5576
Lokacija: Banja Luka
Milane podesavanja su npr komplikovana i nisu lijepo poredana.

Sent from my m2 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Feb 2017, 10:46 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
Владимир je napisao:
Немојмо бркати појмове. То што је "user friendly", иако не више од Виндоуза, не значи да није срање. А паралела са Виндоузом за телефоне је идеална јер су незавршени производи.


da ne spamujemo ovdje slobodno mi u pp posalji svoju argumentaciju za linux, a moze i za win mobile

Mega_Byte_Me je napisao:
Milane podesavanja su npr komplikovana i nisu lijepo poredana.

Sent from my m2 using Tapatalk


Spoiler:
Slika

ovo komplikovano?

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9820 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277 ... 491  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs