banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 13 Maj 2024, 17:34

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 28 Apr 2003, 16:43 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 16 Feb 2003, 19:36
Postovi: 21
Lokacija: Republika Srpska, Banja Luka
Treba mi original maska za Siemens C55, a znam da nju mogu naći samo i nekom orginal siemens servisu u Banja Luci, ali ja znam samo onaj u centru kod katoličke crkve (kod Jaćimovića).
Ova orginal mi se zbog nekog glupog šarafa skroz rasklimala, a i ja sam je još više rasklimao s nekim papirima...
E sada kad sam zategnuo taj glupi šaraf tražim masku. Nisam baš ljubitelj ovih "kod čike na pijaci sve 5 maraka", nego tražim orginal za koju znam da paše telefonu i da se neće sutra sje.at.

Dakle, Siemens prodavnica u Banja Luci ili neki shop sa orginal maskama??


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Apr 2003, 17:42 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2002, 01:00
Postovi: 418
Lokacija: BL
Ma ova Simens prodavnica ti je shit strogi.... ja sam u svoj bivsi tel SL45 htio flashovati software od SL45i... Rekli su mi da je to moguce i da kosta 50Eur. Ja sam pristao na to i "teta" iz shopa mi je rekla da ce se javiti.... kao sto pretpostavljas, niko mi se nije javio.. Uz to rekla mi je da se nista ne radi tu u BL, tj., da servis nije tu vec u Sarajevu i sve te operacije se vrse tamo... Znaci trebas im dati telefon, pa ce ti ga oni donijeti za sedmicu dvije... Ovo u Bl ti je samo prodajni centar.. bar je tako bilo prije godinu dana... ne znam za sada. Ja bih ti preporucio jednu od ovih mnogobrojnih radnji po BL, da odes i da ti ugrade... ne vjerujem da su puno bolje od onih pijacnih, ali ce posluziti, a uz to valjda ce ih neko, ako ne strucan, onda polustrucan ugraditi, tako da ne postoji opasnost da sj... masku opet ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Apr 2003, 19:12 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 16 Feb 2003, 19:36
Postovi: 21
Lokacija: Republika Srpska, Banja Luka
Ama otkrio sam ja problem ( i riješio), ali sada hoću da kupim masku orginal za koju ću biti siguran da se neće istopiti "pod uticajem sunca" i da neće svjetlo "viriti" kroz masku..

Nije valjda da ću morati u Rajvosa po masku? Pa nismo mi tolika provincija, ipak smo mi grad od 300 000 ljudi...sramota. Mislim, nije meni problem otići u Sarajvo jer sam ionako sarajlija pa idem tamo svaki mjesec, ali treba dočekati. Stvarno, jel zna neko neku prodavnicu sa orginal SIEMENS maskama osim tog kod male katoličke (Jaćimović)?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Apr 2003, 09:04 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 16 Feb 2003, 19:36
Postovi: 21
Lokacija: Republika Srpska, Banja Luka
Neko?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs