banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Maj 2024, 17:42

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 07 Mar 2003, 07:40 
IZGLEDA DA JESTE :wink:


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Mar 2003, 12:44 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 15 Avg 2001, 01:00
Postovi: 230
Lokacija: BL
cova, odakle tebi ta informacija??


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Maj 2003, 00:58 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 27 Maj 2003, 00:07
Postovi: 10
Lokacija: Banja Luka
Zdravo forumasi,
kao sto vidite sad kada vam ovo pisem je 27.5 .i necete mi vjerovati ako vam kazem da na net idem preko gprs-a,sto ce reci da je proradio,prije nekih 10-ak dana.Mobi's to jos nije zvanicno objavio u medijima,koliko ja znam .Kao sto rece prethodnik placa se ukoliko ima protoka ,cijenu tacno ne znam ,a ako ga nema na netu ste besplatno . Za sada je besplatno i u narednih 6 mjeseci(bez obzira da li ima protoka ili ne ) ,tj. od dana kada je aktiviran gprs.
Da biste aktivirali gprs potrebno je da podesite vas telefon prema odgovarajucim opcijama ,naravno ukoliko imate tel.koji podrzava gprs,i treba da pozovete call centar ,gdje ostavite broj tel ,pass .Pozivom na taj broj aktiviraju vam gprs za nekoliko dana ...Ja sam prepaid korisnik ,sto znaci da nije tacno da ce gprs za "nas"proraditi 2010.godine,on vec radi(brzo li je stigla a?)
Toliko od mene ,za sad.Vjerujete mi,nadam se ....
Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Maj 2003, 14:18 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 215
Lokacija: BL
Jarane, hajde molim te objasni ti nama neupucenim sta je GPRS i koje su prednosti GPRS-a te kako ga aktivirati i sta je sve potrebno... :roll:


Hvala...btw tebi treba jedna :morning:


P.S. Moj telefon je Sony Ericsson T300 i koliko znam ima podrsku za GPRS :turn-l:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Maj 2003, 23:41 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 27 Maj 2003, 00:07
Postovi: 10
Lokacija: Banja Luka
Nije jaran...vec jaranica...:)
Hm,ja cu ti to pokusati objasniti, iako nisam bas kompetentna da ti to objasnim,ali laicki receno,protokol koji ti omogucava brzi prenos podataka preko mob. tel. ,a samim tim ti i pristup internetu preko mobilnog (uz pomoc racunara).
Mislim da sam rekla da podesis opcije u tel. negdje u setupu ,vjerovatno.Nazoves 0655999 da ti aktiviraju gprs i sacekas nekoliko dana , i nakon tih nekoliko dana na displeju ce ti se pojaviti "ikonica" tj.pise gprs uokviren isprekidanim linijama.
Mislim da ces se snaci nekako .
Valjda sam ti uspjela bar djelimicno pribliziti ovu temu(iz okvira mojih skromnih znanja,meni dovoljnih),ako to vec nisi znao.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs