banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Apr 2024, 11:24

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4189 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157 ... 210  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 08 Jul 2020, 15:29 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Mi smo u kući imali 5-6 telefona iz Mtela, čini mi se.
Samo sa jednim smo imamo nekih problema, ne znam kakvih.
Poslali smo ga na servis i bilo je natezanje sa njima jer su šupci. Sjećam se da smo dobili neki zamjenski telefon i nakon jedno 2 mjeseca na tezanja smo uspjeli dobiti potpuno nov uređaj.

Tako da, mi stvarno nismo imali utisak da su telefoni imalo drugačiji od bilo kojih drugih...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jul 2020, 15:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
Ja sam preko bht uzeo dva uređaja. Jedan radi bez problema, drugi je bio neki jeftiniji Alcatel Shine Lite, nisam ga ja lično koristio ali je bio pun nekih softverskih bagova. Znao se restartovati iz čista mira i jedino rješenje je bilo vraćanje na fabrička podešavanja, onda problemi sa video snimcima - u nekim aplikacijama je pokazivao samo zelen ekran umjesto videa itd. Drugi je Redmi note 8 Pro koji je prava mašina i radi bez ikakvih problema.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jul 2020, 15:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Да, такође, нов уређај су послали након што је други пут "цркла" матична, Alcatel Idol 3 био у питању, међутим за тај нов уређај смо установили да и није баш нов, не сјећам се тачно по чему, између осталог, иако празан, новцат, флуидност и рад са њим је био као да је меморија попуњена 90% и да је кориштен једно 2 године најмање. Притом, након тога са тим "новим" уређајем је било потребно сваких мјесец можда радити фабрички ресет јер се гасио свако мало, флуидност нула, и без ресета не би се унормалио. Толико о том "новом" уређају. А матична му први пут отишла након једва годину ипо. Било је ту и других телефона, LG, Sony, кинези, исто било проблема. Након чак пола године. Тако да, мени лично довољно да ми не буду прва опција при куповини.
Док некоме другоме ко је имао лијепа искуства ништа не представља препреку да и даље узима код њих, и то је отприлике то. :)

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jul 2020, 15:58 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
I kako ti objašnjavaš taj fenomen da tebi crkavaju telefoni iz Mtela? Baš me interesuje šta ti misliš koji je razlog. Ajde molim te...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jul 2020, 16:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6019
Ја мтелу највише замјерам што немају свој сервис за телефоне већ га шаљу у Беграм сервис.
Телефон и за замјену микрофона буде на сервису 10 дана док дође на ред.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jul 2020, 16:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
Pa nema nijedan operater svoj servis. Svi šalju u ovlašćeni servis, u zavisnosti od modela telefona.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jul 2020, 16:50 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39417
Lokacija: Месечева икра
Umetnik je napisao:
Да, управо то, има и позитвних и негативних искустсва. Али ето, Зоки се на његовим телефонима у првих годину-двије није ништа дешавало и то аутоматски значи да нико није смио да има негативно искуство са њима.
Моје, као и искуство других које познајем, тј познајем како су им се телефони понашали ми каже да су боље пролазили, били дуготрајнији и мање кварљиви телефони из продавница.


Prvo, ti nisi napisao da je bili i pozitivnih i negativnih iskustavastava nego da su redom loša. Drugo, u kući sada imamo šest telefonan u upotrebi od kojih je pet sa mtela, trpe koješta jer ih baš ni ne pazimo , jedan već tri godine star, i opet rade (sad kad sam ih pohvalio ima da crknu garant).
Treće, u svojoj okolini imam par prijatelja koji su imali ili imaju mtel telefone i nemaju problema sa njima.
Moje, kao i iskustvo drugih koje poznajem je da mtel telefoni kvalitetom ne odskaču od telefona iz prodavnica.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jul 2020, 16:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9299
Mom kolegi su 2 puta mijenjali neki LG kupljen u mtelu na ugovor, a njegovoj zeni isti takav nekoliko godina radio bez problema, kupljen na Univerzalno. I on sad vise vjeruje bilo kome nego mtelu, cak i smecarima sa Univerzalno. Ubijedjen je da mtel nabavlja losiju klasu telefona.
On je jedini kojeg znam sa takvim iskustvom, ali eto, ima svega..


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jul 2020, 17:27 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Moj kolega kupio bio LG G3 u Austriji i pojavila mu se žuta fleka na ekranu.
Moja djevojka kupila LG G3 u Mtelu i nije imala nikakvih problema dok ga nije smrskala...

Izvlačenje statistike na osnovu 1, 2, 3... uzorka je budaleština. :D

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jul 2020, 17:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
_зока je napisao:
Prvo, ti nisi napisao da je bili i pozitivnih i negativnih iskustavastava nego da su redom loša. Drugo, u kući sada imamo šest telefonan u upotrebi od kojih je pet sa mtela, trpe koješta jer ih baš ni ne pazimo , jedan već tri godine star, i opet rade (sad kad sam ih pohvalio ima da crknu garant).
Treće, u svojoj okolini imam par prijatelja koji su imali ili imaju mtel telefone i nemaju problema sa njima.
Moje, kao i iskustvo drugih koje poznajem je da mtel telefoni kvalitetom ne odskaču od telefona iz prodavnica.

Јесам написао
Umetnik je napisao:
И то вјероватно није правило, али се итекако дешава, рекао бих и пречесто.

Па ето, као што рекох, неко има позитивно, неко не тако позитивно искуство и свако ће према томе одлучити да ли и даље купује ту и то је све.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jul 2020, 17:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Да, сад се сјетих, том пријатељу са Алкателом су као резервни телефон на коришћење дали неки Хуавеи, док му је његов био на поправци... Имао је тај Хуавеи неку омању пукотину на екрану од центиметар. Кад је дошао да преузме телефон са поправке, оптужише га да је разбио екран (иако је био већ разбијен кад су му дали тај Хуавеи), наводно тада је тај замјенски био вођен као "потпуно исправан". И морао је да однесе на поправак и плати замјену, тек кад им је вратио телефон са замјењеним стаклом, предали су му Алкател са поправке. Тако да...

Што, опет, не значи да неко није имао супер искуство, али ето, ово и није баш пријатно...

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jul 2020, 17:47 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Jebote, jesi ti jeo neke lude gljive ili si lud sam po sebi?
Kakve veze ima šupačka Mtelova korisnička podrška sa telefonima koje nabavaljaju?

Zamjenski telefoni koji se uzimaju su korišteni, a ne novi uređaji i naravno da se mora pregledati stanje uređaja pri preuzimanju. Ostalo je sve rekla-kazala...
A pričati kako neko na Piku prodaje kvalitetnije telefone nego Mtel, to je toliko šuplje da sam bez teksta. Priča koju su progurali prodavci telefona da ne ostanu bez hljeba na trpezi jebote...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jul 2020, 18:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4169
Lokacija: Banja Luka
Do sad sam 3 puta uzimao telefon sa mtela, nisam imao problema ni sa jednim. Prvi je bio prije 6 godina Huawei g510, koji sam platio 1 marku. Koristio ga dve godine, i prodao za 50 maraka. Poslije toga još dva Huaweija, ni jedan nije plaćen preko 60-70 maraka, jer nisam neki zahtijevan korisnik. Eto za 6 godina sam dao ukupno oko 120-130 maraka za tri telefona sa mtela, i nikad ni jedan problem.
Sad u avgustu planiram preći na Eronet, zbog jeftinijih tarifa.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jul 2020, 19:39 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2030
Ja uzimam telefone kad istekne ugovor u mtelu i nikada nisam imao problema. Ali znam par ljudi koji jesu, ali rijesi se sve.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jul 2020, 21:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Castra je napisao:
Jebote, jesi ti jeo neke lude gljive ili si lud sam po sebi?
Kakve veze ima šupačka Mtelova korisnička podrška sa telefonima koje nabavaljaju?

Zamjenski telefoni koji se uzimaju su korišteni, a ne novi uređaji i naravno da se mora pregledati stanje uređaja pri preuzimanju. Ostalo je sve rekla-kazala...
A pričati kako neko na Piku prodaje kvalitetnije telefone nego Mtel, to je toliko šuplje da sam bez teksta. Priča koju su progurali prodavci telefona da ne ostanu bez hljeba na trpezi jebote...

Прво, не мораш вријеђати, нисам ни ја тебе. Друго, има везе са темлм која се зове м:тел vs. Бхт vs. Еронет.

Треће, то за оштећење на телефону се десило, није ништа рекла казала кад сам видио сопственим очима све. Не мораш вјеровати ако не вјерујеш, теби на вољу. И задње, нисам ни споменуо којекајве продавнице с пика нити икад рекао да су оне или било шта параметар и да је то тако, већ моје лично искуство, као и искуство особа које су око мене (породица, пријатељи, колеге...), дакле помињем само случајеве за које сам се и сам увјерио да су се десили. Што не значи да неко други није могао да има позитивно искуство са телефонима из м:тела. А м:тел можда није ни крив, већ су те људе запали тад такви телефони и јебаји га.

И мислим да нема потребе више полемисати на ову тему, рекли смо све што смо могли. Не знам ни који мој наскачете на мене, само сам подијелио своје искуство, а ви одмах "лупаш, лупаш, најео се гљива", е јебем ти расправу такву. Нит' сам кога увриједио, нити ишта, само рекао искуство. Да м:тел има свој форум са својим ботовима, мање би наскакали, гарант.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jul 2020, 21:31 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Ma pazi, ja sam milion puta napisao da su u Mtelu šupci, tako da nisam neki njihov zaluđenik. Zapravo, ne koristimo više Mtel mobilnu telefoniju.
Ali te priče za telefone lošijeg kvaliteta je u rangu Antivaxx priča... :D

Znači moja preporuka je 10 KM (200 minuta i 1 GB interneta) mjesečno u Eronetu, ako vam je njihova pokrivenost signalnom u redu... :)

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jul 2020, 21:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Па у принципу, зависи какве си среће, неке непровјерене уређаје по свој логици ћеш лакше наћи код тих шверцера препродаваца на Пику него у колико-толико реномираној фирми попу м:тела, али ето, не лези враже, има свукуда телефона и бољих и лошијих. Ето, нпр. Note 7, телефон с грешком, и шта да се ради. Док с друге стране, неки уређај који је квалитетно састављен и људима се показао као квалитетан, тај исти модел у неколицини примјерака може да има неку фалинку. Па сад, зависи на шта ћеш набасати. :)

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jul 2020, 18:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5617
Lokacija: Banja Luka
Ima li ko iskustva sa Bht televizijom?

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jul 2020, 22:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
Misliš na ovo što nude preko 4G? Nisam naišao ni na kog ko to ima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jul 2020, 22:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5617
Lokacija: Banja Luka
Mislim na mojaTV, ne znam preko cega ide


http://www.mojatv.ba/mojatv-home.html

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4189 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157 ... 210  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs