banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 16:56

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4186 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 210  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 02 Feb 2009, 11:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
Iznenadite one koji vas zovu na mobilni telefon – izaberite svoj ton!

MOJ TON ja nova atraktivna usluga m:tel-a, koja od 01. februara 2009. godine omogućuje korisniku m-tel mobilne telefonije da odabere i naruči melodiju kako bi pozivaoci do uspostavljanja veze, umjesto uobičajenog signala, slušali melodiju po izboru korisnika.

U velikoj ponudi ring back tonova korisnik može pronaći omiljenu pop, rock ili folk pjesmu koju će slušati oni koji ga pozivaju. Cijena jedne melodije iznosi 2,34 KM uz dodatnih 0,09 KM za inicijalni SMS (uključen PDV). Period korišćenja pjesme je 60 dana.

Izuzetno, samo u promotivnom periodu u mjesecu februaru, cijena jedne pjesme je 1 KM. Usluga se aktivira slanjem SMS poruke sadržaja; „MT šifra željene pjesme”, na broj 065 1121, kao i putem www.mojton.mtel.ba/web ili wap.mojton.mtel.ba/web
Listu stranih i domaćih pjesama u ponudi te više informacija o novoj usluzi možete naći na wap portalu Mondo na adresi wap.mtel.ba


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2009, 18:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2303
Lokacija: banjaluka
Boze moj kakvih sve gluposti nece smisliti....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2009, 19:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
BL Boy je napisao:
Period korišćenja pjesme je 60 dana.



Ako vec kupe fazone stranih provajdera onda nisu trebali ogranicavati period :-?

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2009, 21:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
ajkula je napisao:
BL Boy je napisao:
Period korišćenja pjesme je 60 dana.



Ako vec kupe fazone stranih provajdera onda nisu trebali ogranicavati period :-?


ajd sto kupe fazone stranih, ali sto kupe fazone domacih operatera :lol: vjerovatno su tu i vidjeli to ogranicenje sa trajanjem. Da podsjetim BH Telecom je vec uveo istu uslugu prije nekih pola godine. Ma nista posebno obicna djecija usluga.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Feb 2009, 22:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
Novi paketi i bonusi za prepaid korisnike Frend 2 Frend Za sve svoje prepaid korisnike m:tel je pripremio nove promotivne pakete i bonuse. Kupovinom novih paketa korisnici dobijaju dva telefona i dva priključka sa iznosom od 10,00KM na računima, te ostvaruju pravo na dopunu po računu u iznosu od 55,00KM podijeljenih na 11 mjeseci (dopuna računa u iznosu od 5,00KM mjesečno, porez uključen). Promotivna akcija traje do 2. marta 2009. Automatski između brojeva u paketu je uključena Frends & Family tarifa 0.09KM/min.

Dostupni su sljedeci paketi: paket1 Nokia 2680Slide i LG KP 100 White 175KM, paket2 Nokia 1680c i Samsung C260 145KM i paket3 Motorola W175 i Samsung C260 95KM.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Feb 2009, 20:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
Promotivna akcija HT ERONET-a povodom Valentinova - "!hej Poljubi me" Ispis E-mail
Mostar - Znanost i tehnologija | Utorak, 10 Veljača 2009

Image
I
ovog Valentinova, HT ERONET je pripremio prigodan !hej Box, kao idealan dar za zaljubljene. !hej Box Sony Ericsson Z320i je sve do Valentinova (14.02.) dostupan po cijeni od samo 99,00 KM (što je čak 30,00 KM manje od njegove redovne cijene), a unutar paketa nalazi se još i flis dekica, lip-balm za usne i prigodna gift-card čestitka.

!hej start paket unutar boxa, naravno ima uključenih 10 KM na računu, a svi !hej korisnici mogu odabrati i jedan broj iz 063 mreže s kojim mogu besplatno razgovarati do 1000 minuta mjesečno, što je još jedna pogodnost HT ERONET-a koju zaljubljeni parovi mogu iskoristiti.

Svi postojeći korisnici također mogu na prigodan način čestitati Valentinovo svojim odabranicima, i to slanjem prigodne animacije "!hej Poljubi me" za mobitele. Animacija je dostupna na web-portalu www.i-zone.ba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2009, 14:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
Nova akcija mtel sa dodatnim bonusima prepaid korisnicima koji dopune racun elektronski odnosno putem m-dopune na bankomatima.

za mdopunu od 10 do 19km dobijaju bonus 10% odnosno od 1-1,9km na racunu
za mdopunu od 20 do 49km dobijaju bonus 20% odnosno od 4-9,8km na racunu
za dopunu od 50KM dobijaju bonus od 50% odnosno dodatnih 25KM na racunu.


Izvor: Novine EuroBlic


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2009, 16:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
A postpaid ko jebe :roll: :roll: :roll: :roll:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2009, 17:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jan 2006, 20:17
Postovi: 2740
Lokacija: BN (Serbian Republic)
ja danas dopunio racun sa 10 KM kad ono mi dodje poruka da racun dopunjen sa 11 KM..
Iskreno sam mislio da je neka greska do radnice sto je ukucala dopunu...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2009, 22:03 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2009, 17:59
Postovi: 41
Hertzog je napisao:
A postpaid ko jebe :roll: :roll: :roll: :roll:


bas takoooo....ja svaki mjesec potrosim 110 do 130km a nemam nikakav bonus a postpaid i to XXL!!!!

MTEL :fist: :fist: :fist:

_________________
Kate Libby:Why'd he come to you?
Dade Murphy:I got a record!I was 'Zero Cool'!
Paul Cook:Zero Cool?Crashed 15700 computers in one day?Biggest crash in history,front page New York Times August 10th, 1988.I thought you was black man.YO THIS IS ZERO COOL!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Mar 2009, 09:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
Poklon za sve korisnike – “Bistra voda” Regina


Kompanija m:tel pružila je ruku prijateljstva grupi Regina, ovogodišnjem predstavniku Bosne i Hercegovine na 54. takmičenju za pjesmu Evrovizije, koje se ove godine održava u Moskvi.

Za sve korisnike m:tel je omogućio ekskluzivno i besplatno korištenje pjesme “Bistra voda” na mobilnim telefonima. Ukoliko želite da pjesmu postavite za svoj ring back ton, i da obradujete one koji vas pozivaju, odaberite Moj ton “Bistra voda”na adresi:

http://www.mojton.mtel.ba/web/public/home.jsf (numera se nalazi u sekciji "Domaći pop")

ili pošaljite SMS sadržaja MT 100295 na broj 065 1121.

Ukoliko želite ovu pjesmu kao ring ton pošaljite SMS sadržaja Regina na broj 0651123. (potrebno je da vam je podešen GPRS na telefonu, ukoliko nije, za podešavanja posjetite link: http://www.mtel.ba/mtel/Portal/sr-SP-La ... ?TabID=172

Budite i vi dio Eurosonga uz m:tel!

m:tel - Imate prijatelje!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Mar 2009, 12:42 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Mar 2009, 10:07
Postovi: 79
m:teli imate neprijatelje :lol: :lol: :lol:

_________________
Samo 2 miliona ljudi ima sreću da živi u Republici Srpskoj,ostali nemaju tu sreću,ali imaju sve ostalo...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Mar 2009, 12:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
Totalna rasprodaja – telefoni za dž

Postanite prepaid korisnik m:tel-a po najnižim cijenama do sada!

Odaberite svoj FREND paket sa telefonom po nevjerovatnoj cijeni već od 35 KM, uz jedan od tarifnih modela: ŠALJI, ZOVI, SURFAJ, i bonusom od 65 KM*!

U ponudi su telefoni marke NOKIA, LG, Samsung, Motorola, a cijene su slijedeće:

Model telefona


Cijena

LG KP 100


35KM

Motorola W175


35KM

Samsung C260


55KM

Samsung B130


35KM

Samsung E1110


35KM

Nokia 2680 Slide


135KM

Nokia 1680c


85KM

Nokia 1209


45KM

U cijene je uračunat PDV.

*Bonus se sastoji od 10Km početnog stanja na računu i po 5KM mjesečno u trajanju od 11 mjeseci. Uslov za korišćenje bonusa je redovno dopunjavanje FREND računa.

Požuri po svoj telefon, količine su ograničene.

Više informacija možete pronaći na m:tel prodajnim mjestima ili pozivanjem korisničkog servisa na broj 065 5999 (poziv je besplatan).


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Mar 2009, 13:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Nek se nasisaju :fist: :fist: :fist: Oni i njihove prepaid ponude


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Mar 2009, 22:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
Za nekih 15 dana u BH Telecomu starta nova usluga o kojoj je vec bilo rijeci, a to je lociranje korisnika pomocu SMS poruke s tim da onaj koga zelite locirati prvo mora da da pristanak na to. Usluga ce u testnom periodu biti dostupna svim korisnicima i bice besplatna u promo periodu i funkcionisace bez obzira na tip mobilnog telefona koji korisnik ima, s tim da ako korisnik posjeduje mob.telefon sa podrskom za GPS moci ce dobiti tacnu lokaciju-bukvalno u metar gdje se trazeni korisnik nalazi. Radnici bh telecoma vec neko vrijeme imaju na raspolaganju ovu uslugu. Cak kaze mi lik iz BHTda je jedan njihov kolega kome su ukrali auto uspijeo da ga pomocu te usluge locira(lopovi mu trazili pare da mu kazu gdje se auto nalazi), a on otisao do te lokacije sjeo i odvezao se ko gospodin covjek


Poslednji put menjao BL Boy dana 14 Mar 2009, 20:33, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Mar 2009, 19:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2005, 10:15
Postovi: 1239
Lokacija: Wien / София / Banjaluka
Wow a jel kazu kako se aktivira GPS prijemnik bez znanja korisnika? Imaju neku CIA tehnologiju?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Mar 2009, 20:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
the_grunf je napisao:
Wow a jel kazu kako se aktivira GPS prijemnik bez znanja korisnika? Imaju neku CIA tehnologiju?


e ova usluga ne moze bez znanja korisnika jedino da tom nekom koga zelis pratiti uzmes fon i prihvatis odnosno odobris pracenje. Takodje sto se tice BHT kazu da sutra vec mogu pustiti 3G signal cekaju zeleno svjetlo od CRA.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Mar 2009, 22:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2005, 10:15
Postovi: 1239
Lokacija: Wien / София / Banjaluka
Ma to nema veze sa logikom, mozda koriste neki a-gps pa pomocu tijangulacije izracunavaju polozaj, a oni i sa dopustenjem i bez dopustenja nemaju nacin da aktiviraju moj gps prijemnik. Cista glupost po meni, osim mozda za roditelje djece koji zele znati gdje su djeca u svakom trenutku. to se djeci bas i nece svidjeti :) Ostave telefon u ormaticu u skoli i odu na pivo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Mar 2009, 22:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
the_grunf je napisao:
Ma to nema veze sa logikom, mozda koriste neki a-gps pa pomocu tijangulacije izracunavaju polozaj, a oni i sa dopustenjem i bez dopustenja nemaju nacin da aktiviraju moj gps prijemnik. Cista glupost po meni, osim mozda za roditelje djece koji zele znati gdje su djeca u svakom trenutku. to se djeci bas i nece svidjeti :) Ostave telefon u ormaticu u skoli i odu na pivo.


pazi ti mozes ukljuciti gps ali kako ces znati gdje se odredjena osoba tj. mobilni telefon nalazi. Za to moras imati odobrenje operatera, a on prvo trazi odobrenje od korisnika.

A varas se ciljna grupa ove usluge uopste nisu kako ti kazes roditelji i njihova djeca, vec potpuno suprotno poslovni korisnici. Evo ti samo jedan primjer recimo ako imas neku firmu i gazda ili menadzer neki ako hoce da zna gdje mu se radnici nalaze moze koristiti ovu uslugu.

Dobro ne moze svaka usluga svima biti korisna, meni recimo ova usluga m ton ili moj ton je bezze, ali opet i to neko koristi. Sad pitanje je sta je prioritet koju uslugu prije uvesti koju poslije.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Mar 2009, 23:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
Penzioneri u svega desetak dana kupili preko 5.000 mobitela u HT ERONET-u!



Marketinške kampanje danas se najčešće obraćaju mlađim ili poslovnim korisnicima, no jedna skupina populacije često se zaobilazi –a to su najčešće penzioneri. No, kako je danas gotovo imperativ biti dostupan u svako vrijeme, onda nije ni čudo da i umirovljenici žele imati mobitel.

Upravo zato je HT ERONET početkom ovog mjeseca kreirao posebnu ponudu za umirovljenike; tri mobilna uređaja unutar !hej Box-a ponuđena po cijeni od 19,00 KM prikladnoj čak za najnižu mirovinu. Akcija se odvijala putem promotivnih letaka insertiranih u nekoliko navrata u dnevnim novinama.

Rezultati su već iznad očekivanja; u svega desetak dana, prodalo se naime više od 5.000 mobilnih uređaja, a akcija još uvijek traje. Pozitivni rezultati dali su jasan signal da se i ta skupina korisnika nikako ne smije zanemariti u budućnosti.

Ponudu je još uvijek moguće iskoristiti u svim HT ERONET prodajnim centrima, uz predočenje osobnog dokumenta i isječka mirovine.

Akcija traje do isteka zaliha.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4186 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 210  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs