banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Apr 2024, 05:34

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4186 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168 ... 210  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 03 Feb 2021, 20:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2015, 15:40
Postovi: 2360
Ako imaš onu karticu sa pin i puk kodom samo nju odneseš u BH telekom. Nemaš porebe ići u mtel. A ako je namaš, onda ti je samo mtel može dati


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Feb 2021, 02:36 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 25 Apr 2017, 10:00
Postovi: 40
Пошто видим да је расправа око мобилних оператера морам и ја да напишем своје искуство!
Годинама сам користио мтел услуге, фиксна, мобилна, интернет (међу првим корисницима када се појавио ТЕОЛ, а затим међу првим корисницима АДСЛ-а), али када премотам филм за све ове године једино шта ја могу да кажем то је да једино добро знају да на фору покушају да продају маглу! Мени је лично жао што ово морам да пишем, увијек се трудим да купујем НАШЕ, користим НАШЕ, а њих сам увијек сматрао НАШОМ компанијом и увијек сам се радовао њиховим успјесима па и када их је купио Телеком Србија, а не тамо неко други!
Код њих увијек морам добро да пазим да ми не увале нешто, увијек превише ултра ситних слова, игрица са ријечима, жена иза шалтера које су утрениране само да добро продају и да нас натјерају да потпишемо километарске уговоре, ништа друго, једноставно ЖАЛОСНО! Трпио сам ово дуго, али рекао сам ДОСТА!

Тако је и са пакетима за мобилну мрежу, увијек сам користио њихову ДОПУНА опцију јер никада нису имали добре пакете, пошто имам телефон са двије сим картице дуго сам тестирао и ХАЛОО, јесу јефтинији него мтел, али једноставно немају довољно добар сигнал у Р.Српској, веће је мучење користити њихов интернет него у мтел мрежи и ако ни мтел није ни близу довољно добар...а онда је БХ телеком избацио понуду са "ЕХТРА" пакетима, а то сам чекао годинама, буквално за свакога по нешто и то по супер цијенама, укључене минуте су за све мобилне и фиксне мреже, довољно ГБ укључено, а да ствар буде још боља ове пакете могу да користе и правна лица, исти пакети, иста цијена и ако плаћате преко фирме, а не као код мтела да се све плаћа 5х скупље и да се добије 5х мање ако се ради о правном лицу у односу на физичко лице!!!

И на крају плашио сам се да ће сигнал бити веома лош у Р.Српској, али из досадашњег искуства ја могу да кажем да у БЛ, Приједору, Добоју и наравно на путевима између наведених градова сигнал је веома добар, ако није бољи него у мтел мрежи онда сигурно није ни лошији, а то ми је било једно од највећих изненађења! Сада сам и заборавио како је када мораш 10х поновоти да ли ме чујеш па ту ту ту, да ли ме чујеш, халооо...возим од ПД до БЛ, а да већином немам ни један једини прекид када користим вибер...може оно и боље, није све 4Г, али за моје потребе када би све било покривено ДОБРИМ 3Г сигналом мени не треба брже...

И још да додам да сам тестирао и подршку, имао сам нека питања, контактирао сам их више пута, па и тада су ме пријатно изненадили, на све моје емаил поруке одговорили су у року 24 часа или прије и то детаљно и конкретно, исто тако је било и са позивима!
Мтел је сасвим друга прича, на већину мојих емаил порука нису НИКАДА одговорили, а када је ријеч о позивима већином чекам око 10 минута, а затим одговор је у већини случајева нека глупост!

Мени је жао што је овакво стање, али тако је, ово су моја лична искуства, ја полако искључујем све мтел услуге...а надам се да ће некад бити другачије, они (мтел) могу бити најбољи БХ оператер, али изабрали су други пут, за сада је тако...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Feb 2021, 23:28 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2008, 12:02
Postovi: 298
Lokacija: Inozemstvo
Sramota kako je loš i za mobitele neoptimizovan ovaj Eronetov korisnički portal (Plus Klub), a ni app nemaju u 2021. godini. Kakvi diletanti, jebo te...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Feb 2021, 01:17 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 02 Dec 2020, 17:21
Postovi: 1185
U planu je da se Plus klub portal zamjeni Moj HT Eronet portalom ali kada će se to desiti, ne zna se... Mada, nadam se uskoro, jer kažu da se radi na app za Hej portal kao i za Moj haloo portal, pa kontam da neće izostaviti ni ovo...

Šta politika radi to je nevjerovatno! Evo sada Eronet ima najbolje tarife na pretplatu do 45KM i najjeftinije a najbogatije dokupe za mobilni internet i opet imaju najmanje korisnika...
Tržište mobilne telefonije stagnira već skoro 2 godine... Jedino je m:tel za vrijeme lockdown-a pravio akcije za postpaid uz online narudžbe, dok druga dva ništa...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2021, 13:44 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Okt 2005, 21:36
Postovi: 1248
Lokacija: Karanovac - Banjaluka
Imaju najmanje korisnika jer im je loša mreža. Ja sam evo već druga godina kod njih i nekoliko se puta žalio da mi njihov mobilni net ne radi u kući. Oni su nešto prdili o tome kako su resetovali postavke i da bi to trebalo raditi. Naravno, ništa od toga. Čim u junu istekne ugovor odoh ja od njih. Za vrijeme lockdowna crkao mi kućni mtelov internet i 20 dana sam u toku radnog vremena morao biti vani kako bih imao mobilni net preko Eroneta i mogao obavljati posao. Kad odem kod roditelja na sprat kuće, sve je uredu.

_________________
Radio grmljavina
Centar za podršku studentima sa invaliditetom na Univerzitetu u Banjoj Luci


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2021, 20:05 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2009, 16:08
Postovi: 1875
Lokacija: Источно Сарајево
Ne mogu se složiti sa tobom. Evo već više od 4 godine kako sam prešao sa mtela na eronet i veoma sam zadovoljan, i cijenom i mrežom. Sa signalom nigdje nisam imao problema.

_________________
https://peugeotclub.ba/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2021, 20:41 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 11 Okt 2020, 16:15
Postovi: 771
Covjek ako nema signala gdje se nalazi onda ga nema. Zna se da Eronet ima najmanju pokrivenost u RS i u BiH inace. Ima situacija gdje na jednom spratu imas signala a na drugom spratu nemas. Nekom valja nekom ne valja.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2021, 21:05 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 02 Dec 2020, 17:21
Postovi: 1185
Takođe sam na Eronetu već više godina i da, jeste da ima najmanju pokrivenost ali gotovo svugdje ima barem 2G.
Kada sam putovao kroz Hercegovinu, znalo se desiti da na pojedinim dijelovima ostanem bez signala ali ne putujem tako često dole, pa tako da opet prije ću izabrati jeftiniji i bogatiji paket kod njih nego skuplji i siromašniji paket kod BH Telekoma ili pogotovo m:tel-a...

Na području gdje se svakodnevno krećem, imam odličan signal Eroneta i vrlo sam zadovoljan. Neću mijenjati mrežu dok god neko ne ponudi nešto bolje...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2021, 09:19 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Okt 2005, 21:36
Postovi: 1248
Lokacija: Karanovac - Banjaluka
Jbg... svako ima svoja iskustva. Zbog toga i postoji forum i ova tema da svako iznese svoja iskustva.

_________________
Radio grmljavina
Centar za podršku studentima sa invaliditetom na Univerzitetu u Banjoj Luci


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Feb 2021, 15:52 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Okt 2005, 21:36
Postovi: 1248
Lokacija: Karanovac - Banjaluka
Ima li Eroneta u gradu? Kod mene nema mreže. Dopisivao sam se sa podrškom i rekli su mi da je ovdje neki ispad.

_________________
Radio grmljavina
Centar za podršku studentima sa invaliditetom na Univerzitetu u Banjoj Luci


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Feb 2021, 16:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6132
Ja sam u Boriku, sve radi najnormalnije


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Feb 2021, 16:24 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Okt 2005, 21:36
Postovi: 1248
Lokacija: Karanovac - Banjaluka
To je onda samo lokalno, ovdje kod mene u Karanovcu.

_________________
Radio grmljavina
Centar za podršku studentima sa invaliditetom na Univerzitetu u Banjoj Luci


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Feb 2021, 11:51 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 02 Dec 2020, 17:21
Postovi: 1185
Nešto se ipak dešava sa Eronetom u BL. Od sinoć jačina mreže varira od punog kapaciteta do pada da čak i poziv prekida.
Tri poziva mi je sinoć prekinulo zbog pada signala mreže. U pitanju je 2G/3G režim rada telefona.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Feb 2021, 15:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6132
Ne znam za 2G/3G, ali 4G radi najnormalnije


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Feb 2021, 17:29 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Okt 2005, 21:36
Postovi: 1248
Lokacija: Karanovac - Banjaluka
Meni je juče pred veče došao signal, ali standardno štuca.

_________________
Radio grmljavina
Centar za podršku studentima sa invaliditetom na Univerzitetu u Banjoj Luci


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Feb 2021, 21:58 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 02 Dec 2020, 17:21
Postovi: 1185
Kako mi uskoro ističe UO ozbiljno razmišljam, da li vrijedi biti na pretplati!?
Akcije i promocije ako se i prave, prave se za prepaid korisnike... O suludim cijenama telefona na najnižim paketima da i ne govorim...
Pogotovo sada kada je haloo pustio ove Komplet pakete ili kombinovati se sa slagalicom od Eroneta.
Ja koristim Smart 20 i mislim da ću sačekati 01.07. kada se u zemljama zapadnog balkana ukida roming, pa kontam da će se i tarife malo redizajnirati...
Ne bude li promo akcija i nečeg novog, odoh ja na prepaid!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Feb 2021, 22:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3049
Raskini ugovor, 3 mjeseca na prepaidu i računaš se kao novi kad potpisuješ ugovor.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Feb 2021, 22:51 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 02 Dec 2020, 17:21
Postovi: 1185
@jovic23 Ja koliko pratim, nema akcija ni za nove korisnike... Ni duplih GB, ni većeg popusta na pretplatu, eventualno snize cijenu nekog žnj uređaja ili nekog od 1000+ KM


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Feb 2021, 22:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6132
bogata_sirotinja je napisao:
Kako mi uskoro ističe UO ozbiljno razmišljam, da li vrijedi biti na pretplati!?
Akcije i promocije ako se i prave, prave se za prepaid korisnike... O suludim cijenama telefona na najnižim paketima da i ne govorim...
Pogotovo sada kada je haloo pustio ove Komplet pakete ili kombinovati se sa slagalicom od Eroneta.
Ja koristim Smart 20 i mislim da ću sačekati 01.07. kada se u zemljama zapadnog balkana ukida roming, pa kontam da će se i tarife malo redizajnirati...
Ne bude li promo akcija i nečeg novog, odoh ja na prepaid!
Ne znam jel.ista bolje mozes sklopiti za 20KM od tih SMART NET 20,ili SMART 20 tarifa (zavisno sta vise koristis). Cisto sumnjam.Ako i mozes, usteda ne moze.biti veca od 2Km, zbog cega mi se ne bi dalo zajebavati sa dopunama i obnavljanjem tarifa, ili sta vec..


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Feb 2021, 23:14 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
wizzy_bl je napisao:
Ne znam za 2G/3G, ali 4G radi najnormalnije


U Česmi zna biti problema unutar objekta. Čak se i obična telefonija izgubi...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4186 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168 ... 210  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs