banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 02:33

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4186 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 210  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 22 Okt 2017, 20:40 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2030
Pa ko je zadovoljan npr, eronetom, paket od 35-40 KM, Note 8 oko 1600 KM. U radnji je 1600. S tim da ovdje moze u rate... Svejedno si na pretplati tih 24 mjeseca. Dok je kod mtela oko 1850 na mojmix extra.. Deru li deru

Sent from my SM-G935F using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Okt 2017, 11:35 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 15 Avg 2015, 14:47
Postovi: 241
Kako to ide kod eroneta? Npr kod note 8,plati se odma tih 1600 ili ima prvo procenat,kao kod mtel-a 20%,a ostalo na rate?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Okt 2017, 18:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
ertz je napisao:
Kako to ide kod eroneta? Npr kod note 8,plati se odma tih 1600 ili ima prvo procenat,kao kod mtel-a 20%,a ostalo na rate?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Imas dvije opcije ili sve na rate (12/24) ili trecinu odmah, a ostalo na rate.

Poslano sa mog Le X620 koristeći Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Okt 2017, 20:11 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2008, 12:02
Postovi: 298
Lokacija: Inozemstvo
Eronet uskoro uvodi prepay tarifu "Slagalica" gdje će bit neki izbor za minute, poruke i megabajte (po želji)...

Vidjeh da će 5 GB Internet saobraćaja koštat 15 KM.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Okt 2017, 21:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
Danas su me zvali iz Eroneta da pitaju zasto sam otisao s njihove mreze. Jesu dobri, ali meni na bht zasad ok i nemam namjeru da mjenjam.

Poslano sa mog Le X620 koristeći Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Okt 2017, 13:05 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2030
Sto si otisao sa Eroneta, neki posebni razlozi ili?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Okt 2017, 20:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
vojopd je napisao:
Sto si otisao sa Eroneta, neki posebni razlozi ili?
Pa u principu bio sam zadovoljan i s njima, ali me primamila ponuda od 1gb mjesecno gratis godinu dana koju su davali na bht. Sad kad sam presao mogu reci da sam zadovoljniji s bht nego s eronetom. Prije svega pokrivenost signalom me prijatno iznenadila znatno bolji nego eronet pa i mtel. Onda tako neke sitne usluge gratis sto eronet skrtari i naplacuje tipa inicijalna sms za parking i sl. to je kod bht sve gratis. I ovo mobilno placanje racuna sms mi je super stvar takodje besplatno. Zasad su korektni nisam imao ni najmanjih problema i planiram produziti ugovor.

Poslano sa mog Le X620 koristeći Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Okt 2017, 21:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2303
Lokacija: banjaluka
BL Boy je napisao:
vojopd je napisao:
Sto si otisao sa Eroneta, neki posebni razlozi ili?
Pa u principu bio sam zadovoljan i s njima, ali me primamila ponuda od 1gb mjesecno gratis godinu dana koju su davali na bht. Sad kad sam presao mogu reci da sam zadovoljniji s bht nego s eronetom. Prije svega pokrivenost signalom me prijatno iznenadila znatno bolji nego eronet pa i mtel. Onda tako neke sitne usluge gratis sto eronet skrtari i naplacuje tipa inicijalna sms za parking i sl. to je kod bht sve gratis. I ovo mobilno placanje racuna sms mi je super stvar takodje besplatno. Zasad su korektni nisam imao ni najmanjih problema i planiram produziti ugovor.

Poslano sa mog Le X620 koristeći Tapatalk
Sto se tice pokrivenosti bht-a potpuno netacno. Meni je sluzbeni bht i cim izadjem iz bilo kojeg naseljenog mjesta postajem maltene nedostupan, eronet je jos gori jer se desavalo da se mreza potpuno ugasi u po bijela dana u po banjaluke. Mtel ih sve sisa po kvalitetu signala, mtela sigurno ima u svakoj rupi i u svakoj zapizdini ove nase banana drzave. Cak ga ima i u vecem dijelu slavonije, na autoputu bratstva i jedinstva, iako ste u drugoj drzavi nema potrrbe da idete u roaming.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Okt 2017, 21:38 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2030
Ima i do telefona druze... Evo ovaj glupavi s7 edge 0 crtica u liftu, lokacija starcevica kod kafica casa, dok htc desire 310 full 4 crtice... Smijesno :s

Sent from my SM-G935F using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Okt 2017, 21:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
epek je napisao:
BL Boy je napisao:
vojopd je napisao:
Sto si otisao sa Eroneta, neki posebni razlozi ili?
Pa u principu bio sam zadovoljan i s njima, ali me primamila ponuda od 1gb mjesecno gratis godinu dana koju su davali na bht. Sad kad sam presao mogu reci da sam zadovoljniji s bht nego s eronetom. Prije svega pokrivenost signalom me prijatno iznenadila znatno bolji nego eronet pa i mtel. Onda tako neke sitne usluge gratis sto eronet skrtari i naplacuje tipa inicijalna sms za parking i sl. to je kod bht sve gratis. I ovo mobilno placanje racuna sms mi je super stvar takodje besplatno. Zasad su korektni nisam imao ni najmanjih problema i planiram produziti ugovor.

Poslano sa mog Le X620 koristeći Tapatalk
Sto se tice pokrivenosti bht-a potpuno netacno. Meni je sluzbeni bht i cim izadjem iz bilo kojeg naseljenog mjesta postajem maltene nedostupan, eronet je jos gori jer se desavalo da se mreza potpuno ugasi u po bijela dana u po banjaluke. Mtel ih sve sisa po kvalitetu signala, mtela sigurno ima u svakoj rupi i u svakoj zapizdini ove nase banana drzave. Cak ga ima i u vecem dijelu slavonije, na autoputu bratstva i jedinstva, iako ste u drugoj drzavi nema potrrbe da idete u roaming.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
Da nisam koristio mtel pa i da povjerujem. Posto imam dual sim telefon koristio sam istovremeno i mtel i bht jedno vrijeme i nije tacno da je signal los, vec naprotiv bolji. U svakom vecem gradu je super pun 3g signal. Konkretno znam za Banja Luku, Kotor Varos, Gradisku, Kozarsku Dubicu, Novi Grad, Prnjavor, Prijedor itd... A za preko grane ako krenes u Hrvatsku preko Gradiske signal je jos dugo i duboku u Hrvatskoj za razliku od drugih. Dakle, nije tacno to za signal 100% tvrdim iz iskustva.

Poslano sa mog Le X620 koristeći Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Okt 2017, 21:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Mar 2012, 10:48
Postovi: 1860
Lokacija: Transilvanija
Не знам за БХ телеком, али Еронет на локацијама на којима ја уобичајено боравим, има бржи 3г интернет од м:тел-а. Штавише, м:тел је углавном на 2г на тим локацијама, тако да сам се препородио кад сам прешао на Еронет.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Okt 2017, 21:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Mar 2012, 10:48
Postovi: 1860
Lokacija: Transilvanija
BL Boy je napisao:
vojopd je napisao:
Sto si otisao sa Eroneta, neki posebni razlozi ili?
Pa u principu bio sam zadovoljan i s njima, ali me primamila ponuda od 1gb mjesecno gratis godinu dana koju su davali na bht. Sad kad sam presao mogu reci da sam zadovoljniji s bht nego s eronetom. Prije svega pokrivenost signalom me prijatno iznenadila znatno bolji nego eronet pa i mtel. Onda tako neke sitne usluge gratis sto eronet skrtari i naplacuje tipa inicijalna sms za parking i sl. to je kod bht sve gratis. I ovo mobilno placanje racuna sms mi je super stvar takodje besplatno. Zasad su korektni nisam imao ni najmanjih problema i planiram produziti ugovor.

Poslano sa mog Le X620 koristeći Tapatalk
А када је била та акција на БХ телекому? Јел' претплата или припејд? Некако ми је то промакло...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Okt 2017, 22:03 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 05 Feb 2011, 19:39
Postovi: 225
drakula je napisao:
Не знам за БХ телеком, али Еронет на локацијама на којима ја уобичајено боравим, има бржи 3г интернет од м:тел-а. Штавише, м:тел је углавном на 2г на тим локацијама, тако да сам се препородио кад сам прешао на Еронет.


Takodje potvrdjujem da u BL (gradskom i prigradskom djelu) Eronet ima bolju pokrivenost 3g signalom nego M:tel (sto je apsurdno). Koristim Eronet nepune 4 godine a pored toga imam i sluzbeni od M:tela.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Okt 2017, 22:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2303
Lokacija: banjaluka
Onda ne zivimo u istoj drzavi :) I kod mene je dual sim, jedan je broj na eronetu a drugi na bhtu ali jedino mtel ima pun signal apsolutno svagdje gdje sam bio.
Da mogu da biram sluzbeni bi mi definitivno bio mtel.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Okt 2017, 22:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
drakula je napisao:
BL Boy je napisao:
vojopd je napisao:
Sto si otisao sa Eroneta, neki posebni razlozi ili?
Pa u principu bio sam zadovoljan i s njima, ali me primamila ponuda od 1gb mjesecno gratis godinu dana koju su davali na bht. Sad kad sam presao mogu reci da sam zadovoljniji s bht nego s eronetom. Prije svega pokrivenost signalom me prijatno iznenadila znatno bolji nego eronet pa i mtel. Onda tako neke sitne usluge gratis sto eronet skrtari i naplacuje tipa inicijalna sms za parking i sl. to je kod bht sve gratis. I ovo mobilno placanje racuna sms mi je super stvar takodje besplatno. Zasad su korektni nisam imao ni najmanjih problema i planiram produziti ugovor.

Poslano sa mog Le X620 koristeći Tapatalk
А када је била та акција на БХ телекому? Јел' претплата или припејд? Некако ми је то промакло...
To je pretplata. Bila je akcija otprilike prosle godine u ovo doba i trajala do kraja januara. Meni istice krajem godine taj jednogodisnji ugovor s njima i sad imaju akciju za ovu neku drugu vrstu pretplate koju su uveli u ponudu nesto kao eronet pa vazem sad sta mi je bolje. Takodje potvrdjujem u predgradju bht ima jaci signal od mtel-a i uopsteno nisam primjetio da u bilo kom iole naseljenom mjestu je los signal, za neke vece cuke gdje nena puta i sl. ne znam moguce da tu negdje signal puca, ali za puteve i za gradska podrucja znam 3g signal jak i internet leti mozda zato sto na tim baznim stanicama nema puno opterecenja.

Poslano sa mog Le X620 koristeći Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Okt 2017, 22:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
epek je napisao:
Onda ne zivimo u istoj drzavi :) I kod mene je dual sim, jedan je broj na eronetu a drugi na bhtu ali jedino mtel ima pun signal apsolutno svagdje gdje sam bio.
Da mogu da biram sluzbeni bi mi definitivno bio mtel.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
Cekaj kazes imas dual sim jedan broj ti je na mtelu drugi na eronetu a sluzbeni na bht? Tu nesto ne stima imas dva tel tjm nije ti isti tel na bht mrezi kao taj na mtel ili ne?

Poslano sa mog Le X620 koristeći Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Okt 2017, 22:41 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 24 Maj 2016, 23:45
Postovi: 1903
Mtel ima najbolju pokrivenost. Ovo za Eronet i BHT su placebo efekti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Okt 2017, 22:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2303
Lokacija: banjaluka
Jedan na bhtu drugi na eronetu, mtel povremeno, sta nije jasno?

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Okt 2017, 01:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2008, 12:33
Postovi: 5005
Lokacija: Banja Luka
ima do kraja mjeseca akcija u BHT za net gratis godinu dana, pa ako nekom treba nek poyuri

_________________
http://www.budideozvezde.rs/
http://www.youtube.com/user/crvenazvezdafkcom


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Okt 2017, 05:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Mar 2012, 10:48
Postovi: 1860
Lokacija: Transilvanija
nikola29_06 je napisao:
Mtel ima najbolju pokrivenost. Ovo za Eronet i BHT su placebo efekti.
Не бих рекао. На три географски поприлично међусобно удаљене локације, које узгред нису центар градова, еронет има бољи 3г. Не дјелује као случајност...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4186 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 210  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs