banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 23:55

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4189 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 210  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 23 Jan 2017, 21:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
Ima me i u drugim gradovima. Davno ranije sam koristio bh telekom i bas sam imao zamjerku na pokrivenost, sada je situacija drugacija bas su dobro pokrili signalom ne desava mi se vise da budem nedostupan. Ne provjeravam stalno, ali po gradu imaju 3g signal skoro svuda. Rijetkost je da mi prebaci na 2g a i to prebaci ako je 3g mreza slabija. U drugim gradovima ok i bolje nego eronet bar ovdje kuda se ja krecem. Ono gdje je meni bitno a to je kuci ima bolji 3g i od eroneta i od mtel i na poslu i tu u drugom gradu gdje idem takodje.

Poslano sa mog Le X620 koristeći Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2017, 05:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2008, 12:33
Postovi: 5005
Lokacija: Banja Luka
kad bi veliki broj korisnika mijenjao mrezu svakih pola godine-godinu, operateri bi se popravili. ovako im sve isto

_________________
http://www.budideozvezde.rs/
http://www.youtube.com/user/crvenazvezdafkcom


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2017, 07:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
Mnogima je mrsko jer misle da je to procedura, ali nije. Radije kukaju i zale se.

Poslano sa mog Le X620 koristeći Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2017, 07:40 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jul 2004, 14:49
Postovi: 131
Meni je bila najbolja faca zene na mtel salteru kad sam trazio serijski broj kartice da prenesem broj na drugu mrezu...nastao je tajac na prodajnom mjestu


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2017, 09:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Mar 2012, 10:48
Postovi: 1860
Lokacija: Transilvanija
Jeste vala, oni se kao sokiraju. Pa onda pitanja, pa zasto, pa kako, pa gdje ides...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2017, 09:32 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 15 Dec 2016, 14:15
Postovi: 68
Procedura zamjene ne moze biti jednostavnija. Kad sam prelazio sa Mtela na Eronet, govorim o pripejdu, npr. u ponedjeljak podnio zahtjev za prenos broja, u utorak stize poziv iz korisnickog servisa Mtela gdje me anketiraju cime nisam bio zadovoljan, srijeda ili cetvrtak (slagacu) oko 1 sat iskljucuju me sa Mtela, oko 3 idem do Eroneta i prikljucuju me. Znaci, bio sam nedostupan oko 2 sata, ostao mi isti broj telefona, sve me kostalo jednu KM.
Jos ko hoce moze se registrovati, dobije se 4 ili 5 KM na racunu (opet cu slagati :D ), ubrzo sam se registrovao i na PLUS KLUB http://www.hteronet.ba/podrska-korisnicima/plus-klub/ gdje je bilo pogodnosti u vezi sa sakupljanjem bodova koji vrijede za kupovinu telefona. To sada ukidaju krajem ovog mjeseca ali su se uvezali sa PIKA karticama, ne znam tacno kako funkcionise.

Vrlo bitne su te ankete odlazecih korisnika. Ako bi veliki broj korisnika naveo npr. razlog integralnu minutu tj. 60 sek svaki poziv, brzo bi se pojavio operater sa tom ponudom.
Tako da ako neko sazna vise za Gofree u BL, molio bih da podijeli informacije. To su super stvari koje cine prevagu, taj poziv 15 sek, dopuna od 5 KM 3 mjeseca i slicno.

Razmisljao sam i o Haloo, imaju akciju za nove korisnike 6 mjeseci po 600 MB interneta mjesecno. Imaju i dopunu od po 1 KM, doduse neki kiosci nece da dopunjavaju iznose ispod 2 KM, ali to je vec njihovo krsenje prava sto bi se moglo ispraviti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2017, 09:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Mar 2012, 10:48
Postovi: 1860
Lokacija: Transilvanija
vverbatim je napisao:

Tako da ako neko sazna vise za Gofree u BL, molio bih da podijeli informacije. To su super stvari koje cine prevagu, taj poziv 15 sek, dopuna od 5 KM 3 mjeseca i slicno.



Prenos broja samo u Sarajevu. Za dopune je nejasno da li se mogu kupovati u BL. Ja sam vidio da postoji opcija na prodajnim mjestima koja imaju aplikaciju za dopune na racunaru (a ne onaj mali terminal). Konkretno, pitao sam gospodju u kiosku u velikom Tropiku, ali nisam pokusao dopuniti, jer nemam broj.

Ima li neko ko je dopunio racun u BL?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2017, 10:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4237
Lokacija: Little Rock, Arkansas
Ako kažete da je preuzeo Izi korisnike, onda se možda može dopuniti ovdje? http://www.ackrila.com/topup/index.php?cookies=En46l3
Na ovom sajtu možete dopuniti brojeve svih mreža u BiH, osim m:tel.

_________________
Sent from my Haswell i5-4460 desktop computer using Chrome, or maybe from my Google Pixel 7 using Opera.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2017, 11:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Mar 2012, 10:48
Postovi: 1860
Lokacija: Transilvanija
Rider on the storm je napisao:
Ako kažete da je preuzeo Izi korisnike, onda se možda može dopuniti ovdje? http://www.ackrila.com/topup/index.php?cookies=En46l3
Na ovom sajtu možete dopuniti brojeve svih mreža u BiH, osim m:tel.

Kako ovo radi?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2017, 12:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4237
Lokacija: Little Rock, Arkansas
Preko bilo koje Visa ili neke druge kartice, ja tako dopunjavam odavno.
Lakše i brže mi je ovako, nego da čekam na kiosku i diktiram svoj broj (inače sam na haloo).

_________________
Sent from my Haswell i5-4460 desktop computer using Chrome, or maybe from my Google Pixel 7 using Opera.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2017, 18:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2008, 12:33
Postovi: 5005
Lokacija: Banja Luka
Nije moglo preko ACKrila

_________________
http://www.budideozvezde.rs/
http://www.youtube.com/user/crvenazvezdafkcom


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2017, 19:27 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Apr 2010, 16:00
Postovi: 1518
https://moj.sistemx.ba/xkvik_index.html#/kvik

Ja već duže vrijeme dopunjavam preko ovog sajta.
Može se dopuniti BHT, eronet, mtel, haloo i happy.

_________________
Zaradite iznoseći svoje mišljenje! ;)
JaZnam online panel za popunjavanje anketa.
Registrujte se ovde


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jan 2017, 10:05 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 15 Dec 2016, 14:15
Postovi: 68
Izgleda da moze prenos broja u Gofree mrezu u poslovnicama Mtel-a. Tu pomaze samo pisani zahtjev, kopirati i traziti da udare prijemni pecat na tu kopiju. Onda pratiti rokove, sve postoji u propisima Reg. agencije i Opstim uslovima poslovanja.

Prica je valjda ova http://www.avaz.ba/clanak/156281/m-tel-ovladava-i-trzistem-u-fbih?url=clanak/156281/m-tel-ovladava-i-trzistem-u-fbih

Na jednom sarajevskom forumu, oni tvrde da svi zahtjevi za prenos broja u Gofree predati u Sarajevu se prosljedjuju Mtelu u BL.

Citiraj:
Ja bio u Logosoftu više puta, oni mi samo kažu da će to proslijediti u Banja Luku. Traži da ti Logosoft mailom proslijedi zahtjev pa ćeš vidjeti sve. Ja sam svoj bacio. Meni ne smeta što je Mtel, ali da ne bude zabune da je to Logosoft ili da je firma iz Sarajeva


Citiraj:
Ovaj zapeo da je vlasnik firme gofree Logosoft... Isao sam ja u Logosoft uzeo papire za prenos broja. Na dnu obrasca pise poslati na adresu Karadordja.... Banja Luka, Mtel.
Logosoft nema veze sa tim.



Moze cak i postom, doduse ovo je procedura za haloo

Citiraj:
Ispravka krivog navoda , ja sam svoj broj prebacio prije par dana na haloo , popunio sam online obrazac u kojem su trazeni PUK broj , IMSI , broj LK , Ime i Prezime kao i adresa stanovanja. Nakon skoro 7 dana su mi stigla 3 papira u koverti i nova kartica , dva papira su ustvari podaci koje trebas pregledat da li su ispravni i potpisati , a treci papir je uputstvo sta i kako dalje raditi. Ta dva papira sam odnio u postu , kupio kovertu za 0,30KM , napisao kome se salje. Dakle kovertu sam na Trg Solidarnosti (Sarajevo) poslao u Ponedeljak , u srijedu sam dobio email u kojem pise kada i ukoliko ce biti prenos broja , i u petak u 13h se bh telecom kartica deaktivirala i samo sam ubacio haloo karticu i ostvario prvi poziv da je aktiviram.

To je sva "procedura" i traje 9-10 dana , spremam za sutra jos 3 broja da prebacim na isti nacin jer kako sam ja uzeo karticu sve vise i vise mojih prijatelja zeli da ucini isto a posto sam ja bukvalno 5 minuta od poste ja cu im to sve i zavrsit.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Feb 2017, 06:35 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jul 2004, 14:49
Postovi: 131
Da li mozete sa eronetovim brojen placati parking u BL putem sms-a, da li nekom prolazi placanje?


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Feb 2017, 08:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9848
Lokacija: Далеко од раја
Može bez problema.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Feb 2017, 19:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
Da odnedavno uvodjenjem jedinstvenog broja radi sms i za druge telekom operatere u Banja Luci i jos nekim drugim gradovima (Laktasi, Prnjavor, Bijeljina, Brcko i sl.) a u uskoro i drugi gradovi. Meni na bht radi ok cak i inicijalna poruka je besplatna tako da mi placanje telefonom dodje isto kao da uplatim kovanicom.

Poslano sa mog Le X620 koristeći Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Feb 2017, 19:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9848
Lokacija: Далеко од раја
Nije isto. Kad plaćaš kovanicom važi 65 minuta, sms porukom samo 60. :D

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Feb 2017, 20:17 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jul 2004, 14:49
Postovi: 131
Meni na eronetu ne radi, a naplacuje inicijalne poruke. Prijavio sam problem eronetu kazu da ako mogu poslati sms nije do njih, zatim sam prijavio i u gradsku upravu ali izgleda da osobe koje se javljaju na telefon ili dobijaju email boli neka stvar za to :-) te nazovi za 10 min kad bude kolega, pa ugasi tel, pa jesi siguran da imas na racunu....sve u svemu ocjena za odsjek za parking i garaze cista 0.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Feb 2017, 20:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9848
Lokacija: Далеко од раја
E da, prvih mjesec dana je bilo problema sa naplatom. :)
Dođe poruka da je parking plaćen, a skine samo 0.11 KM. Nažalost brzo su to popravili.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Feb 2017, 21:04 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jul 2004, 14:49
Postovi: 131
Nije "bilo" .... jos uvijek problemi traju


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4189 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 210  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 38 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs