banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 07:10

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1474 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 74  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 15 Avg 2015, 16:44 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 13 Jul 2010, 23:15
Postovi: 1414
Imam lg g3, posto je vec stariji model i otprilike se sve zna o njemu ne znam sta bi posebno izdvojio. Ekran je prelijep i ne mogu ga se nagledati kao i video i slike. Android 5.0 leti, animacije izvrsava perfektno kao i aplikacije. Bateriju punim svako vece i napuni se tacno za 1.20 sati. Instalirao sam 10-tak aplikacija i jos nisam presao na igrice. Kada je ukljucen nfc, miracast gps uredjaj postane vruc bas iznad zadnjeg dugmeta dok je kod rada hotspot ili kod duzeg koristenja interneta malo topao. Sta mislite o muzickom plejeru, moje misljenje je da je reprodukcija mp3 fajlova jadna. S obzirom da sam prije imao xpress music i walkman modele ocekivao sam za telefon ove klase da bude bar iznad prosjeka. Mada mozda grijesim pa ako je neko probao ovaj telefon neka napise sta misli o zvuku bas bi me zanimalo. Bez obzira telefon je za preporuku jer za novac daje vecu vrijednost. Dvoumio sam se da li da narucim p8 huawei u mtelu ali sam se ipak odlucio da uzmem g3 i predjem u eronet.

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

_________________
He's not a man, he's a holy half-dead who has seen the underverse.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Avg 2015, 16:58 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17134
Lokacija: Q5HW+6W
http://www.gsmarena.com/lg_g3-review-1086p7.php#aq

Ako su mjerenja tačna (ne vidim što ne bi bila), zvuk je i više nego dobar. Ne znam šta očekuješ od audio izlaza jednog uređaja, ali svi mjereni parametri su i više nego u granicama normale; štoviše, iznad prosjeka za jedan mobilni telefon.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Avg 2015, 17:05 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 13 Jul 2010, 23:15
Postovi: 1414
Znam za tu recenziju i citao sam je prije kupovine. Ali u praksi bas zvuci skromno. Vidjecu iduce sedmice da nadjem bolje slusalice.

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

_________________
He's not a man, he's a holy half-dead who has seen the underverse.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Avg 2015, 17:06 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17134
Lokacija: Q5HW+6W
Koje slušalice trenutno koristiš? Možda je problem u njima... kao što rekoh, pitanje je šta tražiš od izvora zvuka; većina ljudi traži što jači bas, pa kad čuju nešto linearno (čemu se inače teži) - ne sviđa im se.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Avg 2015, 17:35 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 13 Jul 2010, 23:15
Postovi: 1414
Koristim fabricke slusalice koje su dosle uz telefon. Sada sam poredio brothers in arms solo na staroj nokiji koju otac koristi i jednostavno na lg dosta plice zvuci, sve se cuje i svi detalji su tu ali tresti kao na rucnim tranzistorima sto penzioneri koriste. Imaju razliciti efekti i mozes podesiti rucno i pojacati bas ako zelis ali ne pravi razliku. U staroj nokji jednostavno ima vise snage i dubine.

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

_________________
He's not a man, he's a holy half-dead who has seen the underverse.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Avg 2015, 17:39 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17134
Lokacija: Q5HW+6W
Digitalni ekvilajzer više pokvari zvuk nego što išta korisno uradi... za početak probaj neke bolje slušalice, te ako si zadovoljan rezultatima - kupi. Takođe probaj iste slušalice sa nekim pojačalom za slušalice - da isključiš mogućnost uticaja male impedanse slušalica na izlazno pojačalo; većina izlaza ima relativno visoku impedansu, pa kad spojiš slušalice sa niskom impedansom dobiješ vrlo loš i neprirodan zvuk.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Avg 2015, 17:50 
Ja uzeo senheisser cx 160, predobre za tu cijenu...doduse ja sam ko top pa mi trebaju jace slusalice, ali je kvalitet na nivou...inace su sve te fabricke slusalice krs...


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Avg 2015, 18:06 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17134
Lokacija: Q5HW+6W
Sennheiser CX generalno imaju prenaglašen bas, ali nude dovoljno preciznosti za ugodno slušanje. Većini ljudi se sviđa takav zvuk.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Nov 2015, 23:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jan 2004, 16:33
Postovi: 3623
Lokacija: Roma
HTC One M9 :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2015, 09:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jul 2013, 14:00
Postovi: 2874
Znam da nije prava tema,ali nezz gdje bi mogao pitati osim ovde.Postoji li jos neki nacin da se ukljuci prednja kamera na androidu osim one ikonice na donjem desnom dijelu ekrana.Ne pitajte zasto pitam :D U pitanju je p5 quad...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2015, 09:25 
Zasto pitas?


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Nov 2015, 09:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9216
Razbio garant pa ne fata tač... :-D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2015, 10:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jul 2013, 14:00
Postovi: 2874
munja.alex je napisao:
Razbio garant pa ne fata tač... :-D

I to ne radi tac bas na desnoj strani ekrana :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2015, 19:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2008, 12:33
Postovi: 5005
Lokacija: Banja Luka
rotiraj telefon

_________________
http://www.budideozvezde.rs/
http://www.youtube.com/user/crvenazvezdafkcom


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2015, 19:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9216
Iskljucio rotaciju..


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Nov 2015, 09:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2008, 12:33
Postovi: 5005
Lokacija: Banja Luka
jbg

_________________
http://www.budideozvezde.rs/
http://www.youtube.com/user/crvenazvezdafkcom


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Nov 2015, 10:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3640
nuvolari je napisao:
Imam lg g3, posto je vec stariji model i otprilike se sve zna o njemu ne znam sta bi posebno izdvojio. Ekran je prelijep i ne mogu ga se nagledati kao i video i slike. Android 5.0 leti, animacije izvrsava perfektno kao i aplikacije. Bateriju punim svako vece i napuni se tacno za 1.20 sati. Instalirao sam 10-tak aplikacija i jos nisam presao na igrice. Kada je ukljucen nfc, miracast gps uredjaj postane vruc bas iznad zadnjeg dugmeta dok je kod rada hotspot ili kod duzeg koristenja interneta malo topao. Sta mislite o muzickom plejeru, moje misljenje je da je reprodukcija mp3 fajlova jadna. S obzirom da sam prije imao xpress music i walkman modele ocekivao sam za telefon ove klase da bude bar iznad prosjeka. Mada mozda grijesim pa ako je neko probao ovaj telefon neka napise sta misli o zvuku bas bi me zanimalo. Bez obzira telefon je za preporuku jer za novac daje vecu vrijednost. Dvoumio sam se da li da narucim p8 huawei u mtelu ali sam se ipak odlucio da uzmem g3 i predjem u eronet.

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока


Ja sam imao i bio zadovoljan, jedino što bi se par puta ljetos znao pregrijati i sam ugasiti ili restartovati. Jebi ga, ima ekran ogromne rezolucije, a kad je osvjetljenje na 100% pri velikim vrućinama te stvari se skoro neizbježne. Što se tiče zvuka, meni je bio dobar i sa njegovim fabričkim, probaj skinuti PlayerPro i na njemu imaš milion ekvilajzera i podešavanja, ja bih obično pravio po svojoj želji.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Nov 2015, 13:36 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 13 Jul 2010, 23:15
Postovi: 1414
Kod mene se naravno grije kada igram igre. Igrao sam neke prilično zahtjevne igre, autiće, rpg... i nije se resetovao ali se prilično grijao u zoni zadnjeg dugmeta, tu postane neprijatno vruć. Kada igram skinem zaštitu pozadi. Osvjetljenje ekrana mi je stalno na auto, jer uvijek pametno odreauguje, kada sam napolju dovoljno pojača da se sve fino vidi ako moram pisati poruku ili pronaći kontakt. Nisam prije znao da postoji i tajni meni gdje se mogu isključiti neki procesi. Ovdje sam malo produžio autonomiju baterije. Naveče mi ostane nekih 30% osim kada igram igre i tada ga punim 2-3 puta dnevno. Na YT za sat vremena potrošim oko 20% baterije. Zvuk je takav kakav jeste, za audio hardver pretpostavljam da treba više prostora što je kod današnjih telefona teško izvesti. I dalje sam ubijeđen da moja stara Nokia xpress music ima bolji zvuk na slušalicama ali opet su te stvari prilično subjektivne.

_________________
He's not a man, he's a holy half-dead who has seen the underverse.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Dec 2015, 09:46 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 02 Dec 2015, 16:21
Postovi: 54
nuvolari je napisao:
Koristim fabricke slusalice koje su dosle uz telefon.
Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока


Sta ocekujes od fabrickih slusalica? Sve fabricke slusalice su smece koje nemaju veze sa dobrim zvukom


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Dec 2015, 13:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7791
Lokacija: Mejdan
Baš i nisu sve smeće. Al' nisu ni vrhunske. Ima telefona uz koje se dobijaju sasvim pristojne sluške.
Iako je trend da pakovanja budu oskudnija pa mnogi izostavljaju slušalice.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1474 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 74  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 21 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs