banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 16:22

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Mar 2002, 17:31 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 07 Mar 2002, 01:00
Postovi: 50
Lokacija: Srpsko Sarajevo
Od sutra treba ocekivati neke od dodatnih usluga koje nam najavise djevojke u call centru (da bar izgledaju kao na reklami). Koliko cemo cekati ostaje da se vidi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 01 Apr 2002, 19:32 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Jan 2002, 01:00
Postovi: 441
Lokacija: Banjaluka
Sasha imas li ti ista konkretno da kazes ili se samo zalis...Ja se isto slazem da Telekom i Mobilna Srpske imaju monopol..medjutim...ovi tvoji postovi su vise za neki protestni pano da postavis na ulicu i stojis tamo pred postom...ili recimo pred vladom:))))
Neki iz Srpskog Sarajeva su tako uspjeli....
pozdrav!:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 01 Apr 2002, 21:04 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2002, 01:00
Postovi: 418
Lokacija: BL
Pa znas valjda ono prvi April... Rosy je rekla sve... Stvarno, ako hoces nesto da uradis moras nesto konkretno preduzeti.
Ajd zdravo!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 02 Apr 2002, 22:43 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 07 Mar 2002, 01:00
Postovi: 50
Lokacija: Srpsko Sarajevo
Dobro ljudi ali da li znate koliko je minut razgovora? Na pre paid-u kazu da je minut 25 odnosno 50 feninga u zavisnosti od vremena. Na ovo se dodaje 12% poreza i to oni nama naplate 30 i 60 feninga. Jednostavnom racunicom se skonta dokle je doslo i da nas zakidaju za par feninga, ali imajuci u vidu koliko je korisnika i koliko se minuta razgovora dnevno obavi nabere se pozamasna suma. Moje poruke na forumima nisu za proteste i samo sam ih postavio da vidim sta drugi misle o navedenim temama. MobiS mi je izuzetno "drag" ali sve to im nije OK. Pogledajte SRBIJU i njihov telekom "fiksna telefonija-sve se vrtilo oko interneta". Kada su glavesine iz telekoma najavili poskupljenje cijena digla se ogromna prasina i mnogi "hakeri" i ostali obicni korisnici su zaprjetili da ce mrezu telekoma srusiti za kratko vrijeme. Sta se desilo? Nista, na kraju je sve ostalo bez mjenjanja cijena i telekomasi su odustali. Kod nas je situacija katastrofa, sutra da nam kazu: E VI OD DANAS PA DO PREKOSUTRA NECETE MOCI NIKOGA ZVATI NITI CE IKO VAS MOCI DOBITI JER MREZA NECE RADITI. ili POSTOVANI KORISNICI MOBIS "USLUGA" OBAVJESTAVAMO VAS DA CE CIJENE PORASTI ZA OKO 50%. Svi mi bi nastavili da cutimo i koristimo jedini nam MOBIS i tako dobili po usima. Pa tako nam i treba.

Dakle samo zelim da se o svemu ovome raspravlja sasvim ozbiljno bez ALIENA i tako tih.
POZDRAV ZA SVE BLIC FORUMASE! :grin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 02 Apr 2002, 23:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2001, 01:00
Postovi: 3380
Lokacija: .: Lugano :.
Ti stvarno mislis da ces time nesto da promjenis ???
Ajd odmori malo, bezveze ti je to .
Mobilni nije NEOPHODAN, mozes da zivis bez njega.
Ako se dignu cijene, lagano cu da ga iskljucim i da
zivim bez njega kao sto sam i zivio.

Mislis da neko od njih cita ovo ?? ma i da cita ladno ih zabole .
a ti mislis pravu istjerati ..
ma ne zanosi se


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Apr 2002, 21:10 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 07 Mar 2002, 01:00
Postovi: 50
Lokacija: Srpsko Sarajevo
MOBI'S je saopstio da "Inteligentni sistem" treba da pocne sa radom oko 20 aprila 2002 godine a time ce PRE PAID korisnici dobiti dugo ocekivani ROAMING te ce citava mobilna funkcionisati bolje jer se kapacitet centrale time moze povecati (ili se povecava) na 1 000 000 mogucih pretplatnika. Takodje MOBI'S je saopstio da naredne nedelje treba da budu postavljene prve bazne stanice u Sarajevu, Mostaru, Zenici i jos nekim vecim gradovima FBiH.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs