banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 01:05 Danas je 23 Jun 2026, 01:05

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 9977 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352 ... 499  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 27 Avg 2018, 07:06 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Apr 2009, 12:20
Postovi: 223
Kakva su vam iskustva sa ovim malo jacim (skupljim) modelima xiaomi telefona?
Konkretno me zanima ovaj novi Xiaomi MI 8 SE, mogao bi ga poruciti sa honorbuy, imaju ga u EU skladistu pa da mi dodje kod roditelja u HR, u tom slucaju nemam troskova carine, jedino sto placam DHL dostavu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Avg 2018, 07:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 6808
Lokacija: Banja Luka
Sondri je napisao:
https://www.aliexpress.com/item/-/32856997152.html?dp=d8a32f5630c845e6b3ba775750661734&af=329643&cv=47843&afref=https%253A%252F%252Fwww.kimovil.com%252Fto%252FGVFL8G&mall_affr=pr3&dp=d8a32f5630c845e6b3ba775750661734&af=329643&cv=47843&afref=https%253A%252F%252Fwww.kimovil.com%252Fto%252FGVFL8G&mall_affr=pr3&aff_platform=link-c-tool&cpt=1535349452378&sk=ZKEM7De&aff_trace_key=32088926df0241be9f2c7a4a1ad59bd7-1535349452378-08554-ZKEM7De&terminal_id=7aaa2d8a4dfe4962940d9d0cfd946a2f

Jel ovo uredno sve da naručim? Za sestru mi treba, da ne bude kasnije, što si taj naručio :)
Jeste

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Avg 2018, 07:42 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Sep 2009, 10:51
Postovi: 994
gagi je napisao:
Kakva su vam iskustva sa ovim malo jacim (skupljim) modelima xiaomi telefona?
Konkretno me zanima ovaj novi Xiaomi MI 8 SE, mogao bi ga poruciti sa honorbuy, imaju ga u EU skladistu pa da mi dodje kod roditelja u HR, u tom slucaju nemam troskova carine, jedino sto placam DHL dostavu.

Koristim Mi Note 3 (nije flagship ali stoji kao skuplji xiaomi) nekih 9 mjeseci i bas sam zadovoljan. Sve je isto kao prvog dana i sto se tice brzine, a i izgleda - jos je uvjek u originalnoj masci koja je dosla u paketu... Kamera je bila medju top 5, kada je izasao, po nekim testovima, tako da ce kod mene biti vjerovatno jos ovoliko, jer nemam anikaku potrebu za zamjenom, a inace mjenjam telefone jednom godisnje...
Kada sam ga kupovao, mogao sam dobiti polovan Samsung S7 za isto para, ali ne zalim ni najmanje sto sam odlucio za Xiaomi.
Zvucacu kao fanboy, ali ako ovako nastave, od mene ce jos dugo imati podrsku (imam u kuci 7-8 xiaomi uredjaja od toga su dva telefona).


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Avg 2018, 07:59 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12475
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Poručio sam ovaj gore, pa šta bude... 265KM, Redmi Note 5, Global ROM, 4/64GB verzija, SD 636...


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Avg 2018, 08:18 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2018, 09:54
Postovi: 502
Jesi poručio zlatni?


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Avg 2018, 08:29 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12475
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Zlatni da, pitao koju hoće boju... žensko je to, samo zlatni može :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Avg 2018, 08:44 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2018, 09:54
Postovi: 502
Pa i ja ću sebi zlatni poručiti, šta me briga, najjeftiniji je. :iconbiggrin:

Valjda se neće puno vidjeti ispod maske...


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Avg 2018, 08:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 6808
Lokacija: Banja Luka
Sve osim rozog bih uzeo, ukoliko je jeftinije. Ovaj moj plavi bjese 30KM jeftiniji od crnog. Crna boja mi je najbolja al' ne dam.

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Avg 2018, 08:52 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2018, 09:54
Postovi: 502
Kod mene je RN4X crni, a ja baš čekao plavi da pojeftiniti, ali on najskuplji. Jbg reko, ko ce cekat, pa ću sutra poručiti. Danas radim cijeli dan.


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Avg 2018, 09:02 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12475
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Ja obično sačuvam tel, bez ogrebotine, ne znam jesam ikad razbio display... U tom slučaju, crni se puno lakše proda, tako da tih 30KM kasnije dođe na svoje...


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Avg 2018, 09:42 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2018, 09:54
Postovi: 502
Ja obično svoj telefon dam ženi, tako da mi je svejedno... :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Avg 2018, 09:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jan 2004, 16:33
Postovi: 3686
Lokacija: Roma
Nakon što ga dobro očistiš i resetuješ :wink:


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Avg 2018, 09:51 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Maj 2018, 16:27
Postovi: 393
Sve silni frajeri i švaleri :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Avg 2018, 10:30 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2018, 09:54
Postovi: 502
To si ti napisao/la. Kod mene je sve transparentno.


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Avg 2018, 17:54 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 06 Avg 2011, 21:10
Postovi: 396
LetecaSvinja je napisao:
LesPaul je napisao:
Hvala na prijedlogu, cim uhvatim vremena navrnucu tamo.
tamo 100% ima, uzeo sam ja sebi zastitno staklo za 5 plus!

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Avg 2018, 18:46 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2010, 22:09
Postovi: 543
Lokacija: BL/DE
unauna je napisao:
Sve silni frajeri i švaleri :D


izgleda i tebi hvali jedan


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
If size doesn't matter, how come I'm so popular?:-))


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Avg 2018, 18:50 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Maj 2018, 16:27
Postovi: 393
Jedan mi je malo.


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Avg 2018, 18:55 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40514
Lokacija: Месечева икра
Nick_85 je napisao:
unauna je napisao:
Sve silni frajeri i švaleri :D


izgleda i tebi hvali jedan


Sent from my iPhone using Tapatalk
Hvali nekima jedan dobar popravni iz srpskog.

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Avg 2018, 18:58 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Maj 2018, 16:27
Postovi: 393
:lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Avg 2018, 19:08 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2018, 09:54
Postovi: 502
I meni je fakat čudno koliko ljudi griješi sa glagolom "faliti" (nedostajati).

Ili kad napiše "jel" umjesto "jer"... Bože me sakloni!


Vrh
  
 
 [ 9977 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352 ... 499  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs