banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 28 Jun 2026, 21:43 Danas je 28 Jun 2026, 21:43

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 9977 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217 ... 499  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 18 Jun 2015, 21:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2011, 23:38
Postovi: 4535
Znam al neko rece da je nagurao 100 Aplikacija i da radi ko zmaj pa gledam sta da skinem :)

_________________
"Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkte i savjest stada."
Friedrich Nietzsche


Poslednji put menjao dtkbl dana 18 Jun 2015, 22:02, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jun 2015, 06:11 
Kod mene na win tabletu imaju naša slova sa šđčćž..има и ћирилица...i njëmäcki... :D

ja sam trpao igrice na wp 7,8...imam ih preko 15 instalisano i ima oko 10 programa i stvarno ne znam sta jos staviti.....da radi i dalje bez greske, radi.... iako je par puta crashovao i jedan put ekran prestao raditi pa se morao restartovati....


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jun 2015, 09:27 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10487
Lokacija: Banja Luka
Rider on the storm je napisao:
@dtkbl
Nisi pogriješio što si je zadržao za sebe, nema boljeg telefona kod nas za 200 KM (odnosno 190 KM u mom slučaju). :D

MS Lumia 435 ili 532 su jos jeftinije, pa da te ispravim ;)

_зока je napisao:
Postoji li način da se android app natjera da radi na winu?

po svemu sudeci, bice na W10, a vjerujem uz to i sredjena tastatura

Rider on the storm je napisao:
I mene to nervira na WP, nema adekvatne tastature na našem jeziku.
Kao što kažeš, za Ć (i Đ) imaju posebni tasteri, a Č, Ž, Š dobiješ tako što držiš prst na C, Z, S

o cemu ti? kakvo drzanje? imas kvacicu desno od ć iliti ispod đ

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jun 2015, 09:32 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40521
Lokacija: Месечева икра
Ja se još pitao čemu to služi :lol:

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jun 2015, 09:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4957
Lokacija: Yugoslavia
435 i 532 imaju 4 inca, logicno da su dosta jeftinije.

Ali nesto ih nisam vidjao na Piku.



Da, vidio sam naknadno da ima kvacica.

Juce kad sam ovo pisao, nisam to provalio ali i to mi je sporo jer nisam navikao pa pisem ovako. :)

_________________
Vi svi pripadnici sekretarijata haškog tribunala možete samo da prihvatite da mi popušite kurac.
Moji pravni savetnici nisu moji branioci i zato ne moraju da ispunjavaju pravilničke uslove koji su predviđeni za branioce.
Oni samo moraju da ispune one uslove koje im ja propišem, a vi samo dalje ometajte pripremu moje odbrane, pa ćete na kraju morati da pojedete sva govna koja ste izasrali.
Jebem vam majku svima, počevši od Hansa Holciusa pa nadalje.


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jun 2015, 09:39 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10487
Lokacija: Banja Luka
ima ih, negdje po 150 do 200 kemi koliko sam upratio
taman cu kevu da prebacim najvjerovatnije na L435, posto njoj kamera vise od 2Mpix i ne treba

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jun 2015, 09:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4957
Lokacija: Yugoslavia
Jbg, ja sam ovu platio 190 KM a specifikacijski je osjetno bolja.
Najbolji odnos uloženo-dobijeno.

_________________
Vi svi pripadnici sekretarijata haškog tribunala možete samo da prihvatite da mi popušite kurac.
Moji pravni savetnici nisu moji branioci i zato ne moraju da ispunjavaju pravilničke uslove koji su predviđeni za branioce.
Oni samo moraju da ispune one uslove koje im ja propišem, a vi samo dalje ometajte pripremu moje odbrane, pa ćete na kraju morati da pojedete sva govna koja ste izasrali.
Jebem vam majku svima, počevši od Hansa Holciusa pa nadalje.


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jun 2015, 09:47 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10487
Lokacija: Banja Luka
u svakom slucaju dobrodosao u WP klub (ili W klub, kad izadje Win10) :)

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jun 2015, 09:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4957
Lokacija: Yugoslavia
Hvala, a jedva cekam da izadje. :)

_________________
Vi svi pripadnici sekretarijata haškog tribunala možete samo da prihvatite da mi popušite kurac.
Moji pravni savetnici nisu moji branioci i zato ne moraju da ispunjavaju pravilničke uslove koji su predviđeni za branioce.
Oni samo moraju da ispune one uslove koje im ja propišem, a vi samo dalje ometajte pripremu moje odbrane, pa ćete na kraju morati da pojedete sva govna koja ste izasrali.
Jebem vam majku svima, počevši od Hansa Holciusa pa nadalje.


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jun 2015, 10:03 
Citiraj:
435 i 532 imaju 4 inca, logicno da su dosta jeftinije.

Ali nemaju GG3.


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jun 2015, 10:51 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18391
Lokacija: Q5HW+6W
tensSa, jes ti imao nekoh grdnih problema sa telefonima bez GG i misliš da druga stakla nemaju taj kvalitet?

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jun 2015, 11:02 
Nisam imao nikada, ali mrzim kada se staklo ogrebe, a znalo se poprilicno ogrebati ako nema nikakva zastita, u roku par mjeseci ako sam malo opusteniji pojavi se uvijek nesto na ekranu dok sa GG se to nikada desilo nije...

Ako pod "druga stakla" mislis na obicne ekrane onda nemaju taj kvalitet, ni blizu...

Naravno, uvijek se moze naruciti tempered glass i staviti na ekran, jako dobra solucija...


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jun 2015, 11:10 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18391
Lokacija: Q5HW+6W
Gorilla Glass nije jedino ojacano staklo, ali je ocigledno postalo jak brend, pa se to masovno iskoristava od strane marketinga i prodaje. Davno su prestali da stavljaju polikarbonat ispred displeja, samo je stvar da li su platili Corningu ili nekom drugom, manje poznatom.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jun 2015, 11:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2009, 18:07
Postovi: 6810
Lokacija: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
GG3 je dobra stvar meni licno, ne zbog zastite i tvrdoce stakla, vec sto ima oleofobicni sloj, tako da i kad se ekran dosta isprlja, prst klizi po njemu. Dok recimo kod nekih kineza bez tog sloja koji imaju obicno neko staklo kad se ekran umaze samo malo, krene grebati prst i touch nicemu ne sluzi, moras ga cistiti svakih pola sata.


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jun 2015, 11:45 
<Enter_name> je napisao:
Gorilla Glass nije jedino ojacano staklo, ali je ocigledno postalo jak brend, pa se to masovno iskoristava od strane marketinga i prodaje. Davno su prestali da stavljaju polikarbonat ispred displeja, samo je stvar da li su platili Corningu ili nekom drugom, manje poznatom.

I dragontrail je ok, ali da je GG bolji od obicnog stakla, jeste... :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jun 2015, 12:57 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18391
Lokacija: Q5HW+6W
Kao sto rekoh, Marketing i prodaja™ su cudo :)

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jun 2015, 13:22 
Ne u slucaju GG, cinjenica je da on zaista radi ono za sta je namjenjen, daleko je cvrsci i otporniji na grebanje od standardnog ekrana bez zastite...

Ne govorim napamet, u praksi se GG pokazao zaista boljim i isplativijim...doduse ja bih uvijek stavio tempered glass ili nekakvu zastitu jer recimo pjesak lako izgrebe GG, nece naravno napraviti veliko sr..e, ali ce ostati vidljivi tragovi...


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jun 2015, 13:27 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18391
Lokacija: Q5HW+6W
Meni se na XSP izgrebao displej bez neke posebne intervencije, dok je Moto X i dalje u savrsenom stanju... a oba imaju GG.
Mene ovo podsjeca na Nokia telefone, izradjeni su od polikarbonata... vau, polikarbonat, ustvari plastika ko plastika, samo fensi naziv.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jun 2015, 13:36 
Xperia s? Koliko vidim ona ima "scratch resistant glass", ali ne pise nista za GG, za motorolu moto X pise da ima GG...

http://www.gsmarena.com/sony_xperia_s-4369.php

I pogresno ti to shvatas, niko ne kaze da je GG neunistiva ili slicno, samo da je cvrsca nego obicni ekran...


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jun 2015, 13:38 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18391
Lokacija: Q5HW+6W
Xperia SP, ne S... citaj sta pise :P
Ne shvatam ja nista pogresno, samo kazem da su i druga stakla cvrsta kao i GG... ti poredis plastiku i staklo, dva razlicita materijala.

_________________
Slika


Vrh
  
 
 [ 9977 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217 ... 499  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs